All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Siemka
 3. Podoba mi sie plus oczywiscie dzięki za poświęcony czas /Do zamkniecia
 4. 117 http://cssetti.pl/serwer/185.73.228.16:27015
 5. Jestem na Tak. Jbc to pomogę ci ogarnąć jak nie będziesz czegoś wiedział ;* Wymagania spełniasz a ta rekrutacja to jeszcze nie dawno była on, najwyżej wskoczysz na moje miejsce :
 6. Witam
 7. Na Nie - Rekrutacja OFF Jezeli zamkneli rekrutacje to chyba jasne ze narazie nie potrzebuja pomocy?
 8. Example Agharta
 9. dobić
 10. Mam:D Masz dzieci ?
 11. Nie Rulmx?
 12. 541
 13. Kiedys Ci pokaze jak to sie robi:) noo cos tam potrafie:) Umiesz bunny hopa?
 14. Today
 15. Niezbyt lubię rap, ale to jest dobre 8,5/10
 16. Małe TAK. + Ogarnięty + Wiek + Podanie nawet przekonuje +/- Ocenianie - Rekrutacja OFF
 17. Jestem na TAK. -ogarnięty -staż na forum -wiek -każdemu należy się szansa, gdyby był jakiś problem zawsze pomogę i na pewno inni członkowie UB Teamu również.
 18. Nick: PeakyBlinders Wiek: 24 Czas spędzony na forum: konto założyłem 21 listopada Doświadczenie w ocenianiu: 7/10 Wcześniejsze obsługiwanie AMXBANS,a?: NIE Dlaczego Ty?: Od razu mówię, że to nie wyścig po rangi czy coś w tym stylu. Chciałbym się rozwijać, nabierać doświadczenia, Jestem adminem dd2 już prawie drugi miesiąc, chciałem spróbować czegoś nowego, myślę, że ogarnął bym to szybko. Mam nadzieję, że osoby, które są w UB Team, by mi w tym pomogły. Ile mniej więcej czasu poświęcasz na forum?: od momentu założenia konta jestem codziennie, na samym początku bywałem chwilkę, ale teraz jestem po parę godzin, a gdy jestem w pracy mogę poświęcić na forum około 6/7 godzin, napisał bym 10, ale czas na granie też musi być. Parę słów o sobie: Mam na imię Mateusz, pochodzę z Łodzi, pracuję w centrum handlowym, jest to wyspa z odżywkami/suplementy diety dla sportowców. Interesuję się sportem, sam go uprawiam, mianowicie BJJ no i w piłeczkę też pokopię, od niej właśnie zacząłem, moja pierwsza dziewczyna:) Powiem szczerze, że przywiązałem się do tego forum i dzień bez niego jest dniem drażniący mój umysł:D w razie co kontakt ze mną jest na forum i oczywiście na TSie, na którym jestem codziennie od pewnego czasu. Pozdrówki !
 19. 8/10
 20. Siemka
 21. Raczej ciężko by było Umiesz grać w siate?
 22. 540
 23. Powinno być 21, 22 ale dobra 3 ;D
 24. Takkk Hubcio?
 25. Ta Masz rangi na TS?
 26. Android
 1. Load more activity