Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 03/21/2017 in all areas

 1. 14 likes
 2. 8 likes
  Jak wszyscy chwalą się swoimi zdjęciami po alkoholu. To ja też Mały pinki
 3. 5 likes
 4. 5 likes
  Do jasnej cholery. Maverick oraz Shaggy Parcele dostają po warnie za wypowiadanie się w szybkiej rekrutacji. Raz, że nie jest to zwykłe podanie, gdzie można napisać swoje zdanie, to dwa - JEST TO SZYBKA REKRUTACJA GDZIE TO OPIEKUN DECYDUJE KOGO PRZYJĄĆ. I nikt inny się tutaj nie wypowiada.
 5. 4 likes
 6. 3 likes
 7. 2 likes
  Witam, przybywam z pomyłem, aby wprowadzić dział "Pochwały". Jeśli jest awers w postaci skarg, powinien być i rewers. Pomysł pewnie większości nie przypadnie do gustu, ale czasem miło poczytać o tym, że ktoś komuś pomógł na serwerze. Na przykład o @RagnarLothbrog i @Bidziu można by litanię napisać.
 8. 2 likes
 9. 2 likes
  dodam, że został dodany ultimate afk na każdy serwer, który wyrzuci każdego(oprócz immunitetu) z serwera na spect po 10 minutach
 10. 2 likes
 11. 2 likes
  Przystanek i osoba, która wydalila swoje refleksje na temat policji i strazy miejskiej:D
 12. 2 likes
  Monolog @Zioro (uwielbiam to) XD
 13. 2 likes
  Stare zdjęcie, wybaczcie 4k FULL HD
 14. 1 like
  Wrzuciłeś prośbę o ub to czekaj cierpliwie , pamiętaj że mamy na to 48h więc spokojnie.
 15. 1 like
  Myślę że to jest dobry pomysł.Jak najbardziej jestem za.
 16. 1 like
  Witam. Zostały wprowadzone zmiany na serwie, wydawało mi się, że lepsze - miałem rację - wydawało mi się. Pojawiają się błędy. Grając wcześniej, byłem na BS A i podczas banowania typa za kulturę uśmierciło mnie i wywaliło na specta za " afk na respie". Nie wiem dlaczego, ale okej. Po zakończonej mapie, podczas oczekiwania na pojawienie się ładowania kolejnej - również zostałem uśmiercony. Powód ten sam. Innym razem ktoś dostał ban na 5 min za "reklamę" - również nie zrobił tego admin ( czyt. ja, bo byłem wtedy jedynym aktywnym adminem). Najlepsze jest to, że ten ktoś (nie pamiętam nicku) nie napisał słowa nawet, ba, nick też miał okej, nie żadną reklamę. To wymaga szybkiej poprawy, bo jeśli się będzie powtarzać - ludzie mogą uciekać, takie są fakty. Kolejna sprawa - 10 min na spec. Niby okej, tylko że czasem nawet te 10 minut może być za mało na sprawnego typa, który na np. WH. Inną sprawą jest też po prostu ogarnąć każdego po kolei czy aby na pewno czegoś nie ma. Przechodząc do meritum - okej, jest to dobry pomysł z tym wywalaniem spec, ale nie lepiej zrobić chociażby 15/20 minut dla administracji? Czy jest taka możliwość z ww powodów. Gdzieś mam w tej chwili to sztuczne nabijanie godzin przez administrację.
 17. 1 like
  pisanie na czacie resetuje reakcje AFK na spect
 18. 1 like
 19. 1 like
 20. 1 like
  Sportowe wiadomości W dzisiejszych wiadomościach: 1.27-letni piłkarz nie żyje 2.Kamil Stoch najlepiej zarabiającym skoczkiem! 3.Ekstraklasa siatkarzy - znamy już dwóch półfinalistów Piłka Nożna 1.Ryan McBride był kapitanem irlandzkiej drużyny Derry City. W sobotę jego zespół pokonał Drogheda United 4:0. McBride - jak informują media - czuł się źle w czasie meczu oraz po spotkaniu.Wczoraj rano ciało piłkarza znaleziono w jego sypialni. Trwa ustalanie przyczyn śmierci sportowca.Przed domem piłkarza gromadzą się fani, by oddać mu hołd. Koledzy z drużyny podkreślają, że wciąż nie mogą otrząsnąć się z szoku. Skoki Narciarskie 2.Kamil Stoch od początku tego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich zarobił 173 900 franków szwajcarskich, czyli niemal 700 tysięcy złotych i otwiera "listę płac" skoczków. Drugi w tym zestawieniu jest Austriak Stefan Kraft - 168 500 franków.W "sportowej" klasyfikacji kolejność na dwóch czołowych pozycjach jest odwrotna.Czwarte miejsce w rankingu finansowym zajmuje Maciej Kot - 124 000 franków. W czołówce są jeszcze 10. Piotr Żyła - 87 550 franków i 14. Dawid Kubacki - 62 600.Do końca sezonu pozostały trzy konkursy. Siatkówka 3.Dwie kolejki przed zakończeniem fazy zasadniczej ekstraklasy siatkarzy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zapewniła sobie pierwszą pozycję przed play off, a druga obecnie Asseco Resovia występ w półfinale. O dwa pozostałe miejsca w półfinałach walczą PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel i Indykpol AZS Olsztyn.
 21. 1 like
 22. 1 like
 23. 1 like