Granatowy Msciciel

Opiekun Serwera
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Granatowy Msciciel

Informacje

 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. http://www78.zippyshare.com/v/Q3l1adSG/file.html demko z rana 2:40 czemu tak celownik lata? 2:49 znowu? 3:07 to samo 9:46 nawet na awp masz skoki celownika
 2. Propozycja zmiany

  Zgłosiłem, żeby antyrash był wgrany tylko @vanillah musi teraz dać temu zielone światełko i wgrać.
 3. rozwiązany UB

  Ban za aktywny to ban za aktywny. Ja nic nie mówiłem Ci, że masz AB. Dostałeś od admina bana za aktywny nie ode mnie. A teraz bana dał Ci UBT nie ja.
 4. degradacja degradacja admina bf4

  Data: 19.08.2017 Osoba zdegradowana: @ColdGuardzik Stanowisko, z którego dana osoba została zdegradowana: Admin cs:go+BF4 Stanowisko, na które dana osoba została zdegradowana: użytkownik Powód: dostał admina, nie odebrał go + zerowa aktywność.
 5. odrzucone Kasanowa

  Narazie podanie odrzucam. Popraw GT daj się poznać i złóż podanie za tydzień.
 6. Strój Admina

 7. Strój Admina

  Nie przejdzie to. Po co ma ktoś wiedzieć kto jest adminem.
 8. rozwiązany Podróba

 9. zamknięty Szybka rekrutacja na admina.

  Szybka rekrutacja zostaje zamknięta.
 10. rozwiązany Admin nic nie rb...

  Gohan a ty miałeś mieć admina i co? Na forum ranga świeciła a na serwerze nic. Tylko potraficie spamować na tym u@ i jak się odnaleźć w tym spamie? Powiem tak: admini są tylko ludźmi. @The BesT ToP oNe następnym razem sprawdzaj u@ w konsoli jak Ci zniknie z czatu. Problem uważam za rozwiązany i nie chce widzieć więcej spin bo zacznę wyciągać szersze konsekwencje.
 11. zamknięty No niestety

  @Mariax nie rezygnuj tylko dlatego, że nie będziesz miał czasu. Ja też teraz będę miał pracę. Wiadomo że szkoła/praca ważna ale wieczorami te godzinkę zawsze można pograć i o to nikt do Ciebie by pretensji nie miał. Ewentualnie weź urlop i po sprawie. Ale to będzie twoja decyzja co zrobisz i my to uszanujemy. Także 3maj się mordeczqo i powodzenia.
 12. zamknięty STO LAT ZWO.

  Najlepszego mordeczqo