Kubuś 88

Bywalec
 • Content count

  151
 • Joined

 • Last visited

About Kubuś 88

 • Birthday 09/08/1999

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Platforma
  NonSteam

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  51129672

Recent Profile Visitors

1,219 profile views
 1. Podanie Trawą v2

  Na Nie - jakoś mało Cię widuje - gt + steam Pisanie, że reklamy lub składka jest "+", to jest śmieszne, bo to musi być. I spotykamy się z kolejnym podaniem, gdzie jest napisane "często gdy jestem na serwerze, to nie ma admina". Wychodzi na to, że na klasyku nigdy adminów nie ma. Zacznijcie pisać jakieś konkretne argumenty, dlaczego mają was przyjąć, bo to już nie jest śmieszne, to jest żałosne.
 2. Sieciowy turniej (serwer vs serwer)

  Btk jest kapitanem, ja z racji takiej, że nie gram nie mogę być. Tak jak wyżej napisane, ja nic nie wiem na temat turnieju. Skoro jest wpisany u nich to Sheriff zagra za niego. To zagrasz kolego. Już skład jest wpisany, tylko zamienię tego waco.
 3. Sieciowy turniej (serwer vs serwer)

  Pierwszy skład: @Btk*l0ol* @d0minik.hh @waco@.WasiLL @Morti92 Jeżeli ktoś się nie zjawi, a nie da wcześniej znać, to dostaniecie walkowera. Jeżeli któryś z pierwszego składu nie da rady, to macie pisać, wtedy ktoś z rezerwy zagra. Rezerwa: @IGOR3K @DiDziDabliu @super chłopak @Kristof @Mariax Macie skład @Kristof zamiast waco zagra @Nieśmiertelny nie wiedziałem, że waco jest gdzieś wpisany.
 4. Witam. Na naszej sieci jest organizowany turniej 5v5, trzeba zebrać 7 ogarniętych i potrafiących grać ludzi. Jeżeli ktoś jest chętny na grę, proszę pisać komentarze pod postem. Turniej ma się odbyć końcem stycznia, początkiem lutego. Czekamy na zgłoszenia, jeżeli ktoś nie chce pisać tutaj, może napisać do mnie w wiadomości prywatnej. Btk, ma zakaz wypowiadania się pod postem!
 5. Tekst : Kubuś #88 Render/Obrazek (Jeśli masz jakiś to daj linka do niego) : zwykły napis bez tła. Gradient napisu (np. czerwono-czarny) : kolor zostawiam wam, byle nie różowy ^^
 6. zamknięty Nieaktywni admini serwera

  Sam pisałem, żeby do czasu naprawy wyłączyli serwer, bo to nie ma sensu. Gościu biega na aimie, a ty nic nie możesz zrobić, tak samo gracz podszywa się pod ludzi z top, a ty nic nie mozesz zrobić.
 7. zamknięty Nieaktywni admini serwera

  @waco zrozum, że masz mały zakres wiedzy na forum, bo nie widzisz wszystkich działów jako użytkownik. Wypisałeś adminów, lecz jeden już nim nie jest, drugi też nie jest brany jako admin, większa połowa na urlopie, ale zawsze jakiś admin na serwerze jest. Przez problemy z amx'em, to nawet nie ma różnicy, czy admin jest, czy go nie ma, bo i tak gówno może zrobić. Na dzień dzisiejszy można tylko dać kicka, a co nam z tego, jak gracz wchodzi, ty go wrzucisz i można się tak bawić w nieskończoność. A co do Twojego admina, gdybyś się nie wypowiedział, we własnym podaniu, to pewnie byś go dostał, bo GT widziałem że masz dobre, z serwera kojarzę, problemów z Tobą nigdy nie miałem i może przynajmniej na okres próbny by Ci dali. Ale ta konwersacji tutaj nie ma sensu, jeżeli chcesz dalej prowadzić ten temat, zapraszam na ts, pogadamy i wszytko sobie wyjaśnimy.
 8. zamknięty Nieaktywni admini serwera

  Ale przecież przez pół dnia nie ma żadnego admina haha
 9. zamknięty Nieaktywni admini serwera

  @waco masz po prostu ból dupy, bo nie dostałeś admina. Wasze gadanie, że wgl adminów na serwie nie ma jest śmieszne.
 10. zamknięty Nieaktywni admini serwera

  @Alisha teraz jak ten amx nie działa, to się nawet nie chce grać. Dopóki nie naprawia, to admini nic nie będą robic, a przynajmniej ja. Aktualnie wolałbym, żeby wyłączyli klasyka do czasu naprawy.
 11. @3 L ! Z z 4 a jednak zagościłaś. Hejka i zapraszam na klasyka. @3 L ! Z z 4 To mam nadzieję, że się widzimy ^^
 12. odrzucone waco na admina

  Zawsze nikt nikogo nie widzi, nie słyszy. Masz jakiś problem z tym, że gracze n/s? Wypowiadasz się w swoim podaniu, powinno zostać odrzucone. Skoro sądzisz, że admini powinni zostać zdegradowaniu, to może wymienisz nam tych adminów, oraz przedstawisz powody, za które powinni być zdegradowani.
 13. Nieprawidłowe hasło

  Jeżeli wykupiłeś svipa, to w configu wpisz setinfo "_pw" "hasło jakie podałeś".
 14. Na Nie! - Nikt Cie nie zna. - 3 dni pograłeś na serwie, to podanie ma być żartem? - konto pod podanie. @H3RoIn3 Emilku, zamknij ten temat, bo to jest śmieszne.
 15. odrzucona Propozycja

  Muszisz być taka wredna? Haha