Kierka

Użytkownik
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Kierka

Informacje

 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

120 profile views
 1. zamknięty Jak ty coraz starsza ! - Kika

  @Kika ! Wszystkiego Najlepszego ! Dużo zdrówka, dużo szczęścia i radości ! Dużo hajsu i miłości ! Byś częściej wbijała na #CSGO2 i śmiała się z Mojego " Kikaaaa!!! " Dobrej zabawy !
 2. Nie ma po co rozpisywać admina, gdyż ponownie jest to gracz Zioło Tym razem myślę, że nie wejdzie ! Ma ss, jednak dalej gra, więc ponownie AB .
 3. zamknięty Kampienie

  To można by to było w jakiś sposób zmodyfikować lub ustawić, że działa to tylko po stronie TT. Bo to jednak oni mają cele. Nad tym można by było popracować. A co do drugiej propozycji, jak myślicie ?: )
 4. zamknięty Kampienie

  Witam ! Propozycja 1. Po rozmowach z graczami na #CSGO2 sporo z nich stwierdziło, że dobrym sposobem byłoby wprowadzenie tzw. AntyKampienie. Jest to gdzieś do znalezienia, że jeżeli stoi się w jednym miejscu, zapełni się licznik do 100% to kick leci. Gdy nie ma adminów, zwłaszcza na okres wakacji może być ciężko, to można byłoby takie coś wprowadzić. Propozycja 2. Może by tak wprowadzić zapisy na TURNIEJ ? 5 osobowa drużyna + ew. zastępca. Ilość drużyn ile się zgłosi, drabinka, losowanie. Wygrana drużyna np. dostawała by nagrodę w postaci załóżmy svip czy tam vip na jakiś tam czas. A co do nagród dla innych miejsc to już zależy czy przejdzie w ogóle propozycja TURNIEJÓW Pozdrawiam cieplutko prosto z egzaminu ! Bartosz !
 5. Strzałeczka mordeczko ! Trzymaj się i czasami odzywaj na fb !
 6. Więc raczej skarga nie ważna i temat do zamknięcia.
 7. Nie ma tutaj co dużo rozpisywać. Jest to gracz, który gra na AB Wcześniej miał nick coś z Ziołem, a wiem, że to on, gdyż przyznał się o ostatnich akcjach, w których na aztecu latał na każdym możliwym cheacie. Więc z automatu dostał ode mnie bana Teraz lata na aktywnym. Czy trzeba coś rozpisywać ? Nie sądzę
 8. zamknięty Ranga Kierka

  Kierka ( ID: 280 )
 9. zamknięty Ranga Kierka

  Nick: Kierka Link do podania:
 10. Sprawdzisz w końcu priv Vani ? :/

 11. zamknięty Skarga-Multi

  Akurat Twoje zdanie w tym wszystkim interesuje mnie najmniej, bo nie do Ciebie zwracałem się z tą sprawą, więc gadaj sobie ile chcesz, mam to daleko gdzieś. Poczekam na decyzję odpowiedniej osoby co do tej sytuacji. Żegnam.