Kierka

Użytkownik
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Kierka

Informacje

 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

140 profile views
 1. zamknięty Jak ty coraz starsza ! - Kika

  @Kika ! Wszystkiego Najlepszego ! Dużo zdrówka, dużo szczęścia i radości ! Dużo hajsu i miłości ! Byś częściej wbijała na #CSGO2 i śmiała się z Mojego " Kikaaaa!!! " Dobrej zabawy !
 2. Nie ma po co rozpisywać admina, gdyż ponownie jest to gracz Zioło Tym razem myślę, że nie wejdzie ! Ma ss, jednak dalej gra, więc ponownie AB .
 3. zamknięty Kampienie

  To można by to było w jakiś sposób zmodyfikować lub ustawić, że działa to tylko po stronie TT. Bo to jednak oni mają cele. Nad tym można by było popracować. A co do drugiej propozycji, jak myślicie ?: )
 4. zamknięty Kampienie

  Witam ! Propozycja 1. Po rozmowach z graczami na #CSGO2 sporo z nich stwierdziło, że dobrym sposobem byłoby wprowadzenie tzw. AntyKampienie. Jest to gdzieś do znalezienia, że jeżeli stoi się w jednym miejscu, zapełni się licznik do 100% to kick leci. Gdy nie ma adminów, zwłaszcza na okres wakacji może być ciężko, to można byłoby takie coś wprowadzić. Propozycja 2. Może by tak wprowadzić zapisy na TURNIEJ ? 5 osobowa drużyna + ew. zastępca. Ilość drużyn ile się zgłosi, drabinka, losowanie. Wygrana drużyna np. dostawała by nagrodę w postaci załóżmy svip czy tam vip na jakiś tam czas. A co do nagród dla innych miejsc to już zależy czy przejdzie w ogóle propozycja TURNIEJÓW Pozdrawiam cieplutko prosto z egzaminu ! Bartosz !
 5. Strzałeczka mordeczko ! Trzymaj się i czasami odzywaj na fb !
 6. Więc raczej skarga nie ważna i temat do zamknięcia.
 7. Nie ma tutaj co dużo rozpisywać. Jest to gracz, który gra na AB Wcześniej miał nick coś z Ziołem, a wiem, że to on, gdyż przyznał się o ostatnich akcjach, w których na aztecu latał na każdym możliwym cheacie. Więc z automatu dostał ode mnie bana Teraz lata na aktywnym. Czy trzeba coś rozpisywać ? Nie sądzę
 8. zamknięty Ranga Kierka

  Kierka ( ID: 280 )
 9. zamknięty Ranga Kierka

  Nick: Kierka Link do podania:
 10. zamknięty Skarga-Multi

  Akurat Twoje zdanie w tym wszystkim interesuje mnie najmniej, bo nie do Ciebie zwracałem się z tą sprawą, więc gadaj sobie ile chcesz, mam to daleko gdzieś. Poczekam na decyzję odpowiedniej osoby co do tej sytuacji. Żegnam.
 11. zamknięty Skarga-Multi

  Taka jest prawda. Ja dałem JAKIEKOLWIEK dowody, Wituś został zbanowany bez dowodów, a przy tej sytuacji akurat byłem. A dostał bana tylko dlatego, że Wasz spam i wymysły skłoniły admina do dania mu bana. Obejrzycie sobie demka, sprawdźcie IP. Sprawę Saydzika rozstrzygnie demko, Witusia też może. Zwłaszcza, że Wituś ma stałe IP, więc można łatwo sprawdzić czy były MULTI Ale mogę powiedzieć, że u mnie wzrok i spostrzegawczość też nie zawodzą bo to nie było raz w wykonaniu Saydzika, ale udokumentowałem tylko 2 zdj, myśląc, że to wystarczy. Z resztą jeżeli obejrzy się całe demko z tej mapy, którą podałem na priv, będzie ładnie pokazane I na tym kończę tą Twoją bezsensowną konwersację, bo wcale nie zwracałem się z nią do Ciebie, tylko do osoby zajmującą się tym, a odzew prawie całego GroM'u mówi jasno za siebie, że bronicie bo macie coś do ukrycia. Dziękuje, miłego popołudnia.