Kierka

Admin[CS:GO#2]
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Kierka

Recent Profile Visitors

76 profile views
 1. zamknięty

  Kierka
 2. zamknięty

  @Kika ! Wszystkiego Najlepszego ! Dużo zdrówka, dużo szczęścia i radości ! Dużo hajsu i miłości ! Byś częściej wbijała na #CSGO2 i śmiała się z Mojego " Kikaaaa!!! " Dobrej zabawy !
 3. brak unbana

  Nie ma po co rozpisywać admina, gdyż ponownie jest to gracz Zioło Tym razem myślę, że nie wejdzie ! Ma ss, jednak dalej gra, więc ponownie AB .
 4. To można by to było w jakiś sposób zmodyfikować lub ustawić, że działa to tylko po stronie TT. Bo to jednak oni mają cele. Nad tym można by było popracować. A co do drugiej propozycji, jak myślicie ?: )
 5. Witam ! Propozycja 1. Po rozmowach z graczami na #CSGO2 sporo z nich stwierdziło, że dobrym sposobem byłoby wprowadzenie tzw. AntyKampienie. Jest to gdzieś do znalezienia, że jeżeli stoi się w jednym miejscu, zapełni się licznik do 100% to kick leci. Gdy nie ma adminów, zwłaszcza na okres wakacji może być ciężko, to można byłoby takie coś wprowadzić. Propozycja 2. Może by tak wprowadzić zapisy na TURNIEJ ? 5 osobowa drużyna + ew. zastępca. Ilość drużyn ile się zgłosi, drabinka, losowanie. Wygrana drużyna np. dostawała by nagrodę w postaci załóżmy svip czy tam vip na jakiś tam czas. A co do nagród dla innych miejsc to już zależy czy przejdzie w ogóle propozycja TURNIEJÓW Pozdrawiam cieplutko prosto z egzaminu ! Bartosz !
 6. zamknięty

  Strzałeczka mordeczko ! Trzymaj się i czasami odzywaj na fb !
 7. zamknięty

  Witam serdecznie
 8. brak unbana

  Więc raczej skarga nie ważna i temat do zamknięcia.
 9. brak unbana

  Tak @[email protected] dokładnie ten osobnik
 10. brak unbana

  Nie ma tutaj co dużo rozpisywać. Jest to gracz, który gra na AB Wcześniej miał nick coś z Ziołem, a wiem, że to on, gdyż przyznał się o ostatnich akcjach, w których na aztecu latał na każdym możliwym cheacie. Więc z automatu dostał ode mnie bana Teraz lata na aktywnym. Czy trzeba coś rozpisywać ? Nie sądzę
 11. zamknięty

  Kierka ( ID: 280 )
 12. zamknięty

  Nick: Kierka Link do podania:
 13. Sprawdzisz w końcu priv Vani ? :/

  1. vanillah

   vanillah

   odpisalem 

 14. zamknięty

  Akurat Twoje zdanie w tym wszystkim interesuje mnie najmniej, bo nie do Ciebie zwracałem się z tą sprawą, więc gadaj sobie ile chcesz, mam to daleko gdzieś. Poczekam na decyzję odpowiedniej osoby co do tej sytuacji. Żegnam.