Po prostu Hubert.

Opiekun Serwera
 • Content count

  125
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Po prostu Hubert.

 • Birthday July 27

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 • Interests
  Freestyle football, siatkówka, motoryzacja.

Recent Profile Visitors

477 profile views
 1. przyjęta

 2. odrzucone

  Mnie jak i @[email protected] interesuje aktywność na owym nicku, a jak na razie masz tylko jeden dzień aktywny. Na pierwszym GT nic nie masz przegranych w tym tygodniu. Godziny ogólne mnie mniej obchodzą, liczy się aktywność z całego tygodnia, bądź conajmniej 5dni.http://www.gametracker.com/player/Teabe/91.224.117.117:27015/ Pograj z nami przez cały tydzień i wtedy dopiero będę pewny co do Twojej aktywności. Jak na razie podanie odrzucam.
 3. DODAM, ZE NIE NABIJAMY BEZSENSOWNIE POSTOW, WIEC GDY MACIE KOLEJNE POMYSLY PROSZE EDYTOWAC SWOJE POSTY. ZA KAZDY POMYSL Z RS'EM NAGRADZAM PLUSEM.
 4. Fire Serpent
 5. Noo 3maj się
 6. 1. Podwójny skok właśnie wyróżnia sVIP'a od zwykłego VIP'a. Jeżeli wykupujesz to znaczy, że chcesz mieć jakieś ułatwienie, proste i logiczne. 2. Z tymi 20HP więcej chyba się machnąłeś, bo każdy SVIP ma 100HP i 100 kevlara na sam początek *każdej* rundy. Jeżeli chodzi o te 120HP, to po prostu zyskują gracze dzięki zabiciu przeciwnika bez utraty punktów życia.
 7. rozwiązany

 8. zamknięty

  Bez rangi
 9. Więc tak jak w tytule, potrzebujemy Waszych propozycji do RS'ów ( na koniec rudny piosenki ). Nie każdy ma jednakowe upodobania, dlatego możecie dawać propozycję pod tym tematem wraz z podanym linkiem do muzyki. Również dla ułatwienia aby nie było żadnych wątpliwości proszę pisać CZAS w piosence, np: 1:00-1:05. Jeżeli będą problemy, bądź niejasności proszę pisać prywatną wiadomość. RS'y proszę tak wybierać aby długo nie trwały, lecz 5-10sek. Wzór: Link: Czas: Każdą zmianę RS'ów będziemy starać się uaktualniać co miesiąc, do półtora. PS. UPRZEDZAM, ŻE BEZ ŻADNEGO CYPISA ORAZ POPKA.
 10. rozwiązany

  Hmm, nie żeby coś ale spójrz sam. 1. http://screenshot.sh/mKOudvz1dy3Vl 2. http://screenshot.sh/mK97XFFGiA0TZ 3. http://screenshot.sh/owruX50J0Ys4X
 11. zamknięty

  Nooo siema
 12. rozwiązany

  Przychylenie bardziej na nie. - Mało Cię znam, -/+ Aktywność, - Na serwerze aktywnością też się zbytnio nie popisujesz jako ADMIN. +/- Podanie. + Wiek.
 13. zamknięty

  Noooo siema, wpadaj częściej na serwer