Po prostu Hubert.

Opiekun Serwera
 • Content count

  120
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Po prostu Hubert.

 1. Więc tak jak w tytule, potrzebujemy Waszych propozycji do RS'ów ( na koniec rudny piosenki ). Nie każdy ma jednakowe upodobania, dlatego możecie dawać propozycję pod tym tematem wraz z podanym linkiem do muzyki. Również dla ułatwienia aby nie było żadnych wątpliwości proszę pisać CZAS w piosence, np: 1:00-1:05. Jeżeli będą problemy, bądź niejasności proszę pisać prywatną wiadomość. RS'y proszę tak wybierać aby długo nie trwały, lecz 5-10sek. Wzór: Link: Czas: Każdą zmianę RS'ów będziemy starać się uaktualniać co miesiąc, do półtora. PS. UPRZEDZAM, ŻE BEZ ŻADNEGO CYPISA ORAZ POPKA.
 2. rozwiązany

 3. Bez rangi
 4. rozwiązany

  Hmm, nie żeby coś ale spójrz sam. 1. http://screenshot.sh/mKOudvz1dy3Vl 2. http://screenshot.sh/mK97XFFGiA0TZ 3. http://screenshot.sh/owruX50J0Ys4X
 5. zamknięty

  Nooo siema
 6. rozwiązany

  Przychylenie bardziej na nie. - Mało Cię znam, -/+ Aktywność, - Na serwerze aktywnością też się zbytnio nie popisujesz jako ADMIN. +/- Podanie. + Wiek.
 7. Nie wiem czy jest, bo nie znam plików serwerowych ale wolę się upewnić.. 1. Dodać zabezpieczenie które skanuje pliki gracza aby wykryło po prostu *niechciane pliki*. Do tego za każdym razem gdy wykryje dawałoby automatycznie bana na 5 minut, tak aby dać czas na wykasowanie tych plików, bądź zależy od upodobań.. można od razu na stałe. 2. Dodanie bana na cfg, albo jestem ślepy, bo po prostu tego nie widzę.. Albo po prostu nie jest on dodany. Myślałem, że po prostu nie jest on dodany do amx menu, lecz nawet komenda na owego bana również nie działa. 3. Oraz aby automatycznie dawało bana za wgranie celownika do AWP, mniej więcej na 5 minut, aby również gracz miał czas na usunięcie z plików.
 8. zamknięty

  Noooo siema, wpadaj częściej na serwer
 9. odrzucone

  Na Nie. +/- Aktywność, - Niezbyt przekonujące podanie, - Brak reklam.
 10. zamknięty

  Nooo siema
 11. zamknięty

  Noo siema
 12. zamknięty

  Hubert. PS. Tak wiem, dużo się zmienił
 13. @eXiTeMandooobra
 14. @eXiTeMankiedy?
 15. Kim Ty być ._.
 16. zamknięty

  3maaj się
 17. zamknięty

  Noo siema
 18. zamknięty

  Nooo siema
 19. Zacytuję: "za slaba baze mamy, poki co na tym hostingu nie da rady zrobić wolnego slota" ~Vanillah Propozycję odrzucam, lecz jeżeli baza będzie o wiele lepsza to na pierwszy plan pójdą owe sloty.
 20. odrzucone

  Na Tak + Wiek, + Podanie przekonujące, + reklamy, +/- Aktywność ostatnio słaba, lecz z łatwością ją nadrobisz, -/+ Doświadczenie, ale nic w tym trudnego nie ma.
 21. Na tę chwilę szybka rekrutacja zostaję zamknięta. Zostanie wznowiona gdy będą braki na stanowiskach. Zachęcam do normalnego składania podań na owe stanowisko W OPDOWIEDNIM DZIALE.
 22. przyjęte

  1. Imię: Hubert. 2. Wiek: 17. 3. Serwer: Klasyczny DD2. 4. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum i na serwer?: Jako, że wolny czas mi się wydłużył, to jestem wstanie być do 3-4h dziennie. 5. Co chciałbyś zmienić na serwerze?: Jak na razie serwer nie wymaga zmian, ale gdy będę miał jakieś propozycję z chęcią się nimi podzielę. 6. W czym chciałbyś pomóc?: W zwolnieniu z niektórych obowiązków właściciela serwera, jak i w podejmowaniu decyzji dotyczące niego. Na pierwszym miejscu oczywiście w rozwoju owego serwera. 7. Dlaczego akurat Ty?: Hmm.. Jestem osobą odpowiedzialną, z dużym doświadczeniem jak na swój wiek. Miałem styczność z (Moderatorem, opiekunem, multi adminem, jak i trochę liznąłem J@). Bardzo otwartym człowiekiem na nowe znajomości jak i propozycję oraz zdecydowany. Jeżeli do czegoś dążę, to muszę choć trochę do tego się zbliżyć, po prostu nigdy nie daje za wygraną, bo jednym upadku. ~~*upierdliwy* Ze wszystkich sytuacji próbuje wychodzić na tak zwane *zero* aby żadna ze stron nie została pokrzywdzona. 8. Staż na forum: Od 13 Maja. 9. Czy byłeś kiedykolwiek opiekunem serwera?: Oczywiście. 10. Miejsce na 5 reklam 1. - http://serwery-go.pl/topic/7034-skillujepl/ 2. - http://cspostrzelaj.pl/viewtopic.php?p=17034#17034 3. - http://cs-lamers.com/viewtopic.php?f=31&t=22040 4.- Wstawię po zatwierdzeniu. 5. - Wstawię po zatwierdzeniu.Wymagania:* min 16 lat - Jest. * 50 postów na Forum - Jest. * co najmniej 10 dni aktywności na Forum - Jest. * 0 ostrzeżeń - Jest. * lubiany, szanowany na Forum/Serwerze - Nie mam pojęcia, mam nadzieję. Jeżeli chodzi o kontakt: GG, steam, forum, ts.
 23. Widziałem lepszych graczy
 24. zamknięty

  Noo siema