Po prostu Hubert.

Admin[DD2]
 • Content count

  244
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Po prostu Hubert.

 1. zamknięty Podanie By ZDUNEK

  No niestety ale na samym starcie dyskwalifikuje Cię wypowiadanie się w swoim podaniu, - reklamy, - daj się nam poznać.
 2. Sieciowy turniej (serwer vs serwer)

  Wyeliminowałes najlepszego snajpera pozamiatane
 3. zamknięty Znów ban za nic, niby "speedhack"

  Na tym samym internecie? Te same wifi i IP? Nie wywala Was jeszcze?
 4. Kumpel kumplami, ale pomyślcie trzeźwo. Jestem na NIE. - dopiero co dostałes rangę, - lecisz na kolorki, - watpie, że to wszystko ogarniesz, + wiek, +/- podanie, ~ doświadczenie to nie problem, jeżeli Cię przyjmą to szybko je nabyjesz.
 5. przyjęta Mam Propozycje!!! :D

  Zawsze to coś nowego, zawsze można sprawdzić jak to działa. Jak nie będzie się podobało najwyżej z czasem się usunie.
 6. odrzucone CH3RY Na Adminka :D

  Na nie.. - Nie znam Cię, nie mamy pewności czy można ufać, - Mało Cię widzę, - Wiek. Dałbym więcej minusów, ale oszczędzę.
 7. Można dać szansę. + Wiek, + chęci, + sądzę, że jesteś osobą miła i kompatybilna, która da sobie rade na owym stanowisku, ~Nie zawiedź nas. + reklamy, - lecisz na rangi, - podanie nie przekonuje.
 8. zamknięty #Naaaajak

  #naaajak #ok
 9. zamknięty Reset serwa bo laguje

  No podobno gracze się skarzą właśnie na to, lecz ja tego nie odczuwam. Abstrachując w sumie można zrobić reset, jeżeli coś wgl by w tym pomogło.
 10. zamknięty #Naaaajak

  Powiedział typek w okularach i zdjęciem w jakości 180p.
 11. Plebiscyt Naj Styczeń !!

  1. Najlepszy Junior Admin : @Masher @H3RoIn3 2. Najzabawniejszy User : @mariusz jestem 3. Największa Fajtłapa Forum : @zajczyK. 4. Największy No-lifer : @Brut@L G@me :-) 5. Najbardziej Pomocny użytkownik : @H3RoIn3 6. Najbardziej Lubiana osoba forum : 7. Najlepszy Admin DD2 : @JOHNY. 8. Najlepszy Admin CS:GO + BF4 : ~~ 9. Najlepszy Admin CS:GO #2 : ~~ 10. Najlepszy Admin CS:GO #3 : ~~ 11. Najlepszy Admin CS:GO #4 : ~~ 12. Najlepszy Admin DeathRun : ~~ 13. Najlepszy Admin Mix : ~~ 14. Najlepszy Admin BaseBulider ; ~~ 15. Najlepszy Admin JailBreak : ~~ 16. Najlepszy Strażnik JailBreak : ~~ 17. Najlepszy Admin[AWP] : ~~ 18. Najlepszy Admin[4FUN] : ~~ 19. Najlepszy Admin MIRAGE :~~ 20. Najlepszy Admin 6MAPS :~~ 21. Najlepszy Admin TeamSpeak3 :~~ 22. Najlepszy Grafik : @Suchy499 23. Najlepszy Moderator : @Hermiś 24. Najlepszy UnBanTeam : @Huda Wydra. 25. Najlepszy Redaktor : @Dzidek 26. Najlepszy Właściciel Serwera : @Trivor 27. Najlepszy Opiekun Serwera : @H3RoIn3 28. Najlepszy Opiekun Strefy : ~~ 29. Największy Spamer Forum : ~~ 30. Największy Bot na Sieci : @Btk*l0ol* Jesteś niezastąpiony tutaj. 31. Największy Odpał Na Sieci : ~~ 32. Najprzystojniejszy/Najładniejsza : @Kubuś 88 33. Największy Leń Na Sieci : @ŁysyZB pardon.. NAJLEPSZY leń na sieci: @ŁysyZB
 12. Wiek to tylko liczba, więc nawet można po zachowaniu stwierdzić, że poradzi sobie chłopak. Ortografia jak można zauważyć na dość dobrym poziomie. Że chciało Ci się robić reklamy to ja nie wiem.. ale dla mnie to kolejny plus do kolekcji. No i jeżeli masz czas i zapał na owe stanowisko to czemu by nie dać mu szansy, miejmy tylko nadzieję, że ten zapał szybko nie zgaśnie. Jestem na tak, za daniem szansy.
 13. HoKage

  O wszystko się denerwujesz, agresja nic nie zdziałasz tutaj tak samo jak i na serwerze. Zluzuj z tonu trochę ziomek. Co do propozcji to moze być.
 14. zamknięty Yo!

  Eloszka. Ps: @Magister Luzna XD guma?
 15. odrzucona Propka na propsie 8|

  Znowu ta sama propozycja która ciągle się pojawia. Nigdy nie wejdzie w życie owa propozycja, bo jest bezsensowa. Wystarczy poczytać poprzednie propozycje i odpowiedzi na temat owej. Polecam dla opiekuna zamknąć temat aby zapobiec niepotrzebnego spamu.
 16. zamknięty #35 Zagadka dnia

  Plusik motywuje Cie dalej aby pisać czarne humory? xD Szanuje za to.
 17. zamknięty Skarga na admina/nkę.

  Każdy popełnia błędy, każdemu moga się zdarzyć takie błahostki. To co się dzieje na u@ to jedna rzecz, a to co na sayu to druga. Nie popieram tutaj żadnej strony, lecz akurat te *no i* nie było zbyt dobrym rozwiązaniem do tej sytuacji. Upomnienie słowne dla admina w takim wypadku powinno wystarczyć, za taka blahostke nawet ostrzeżenie sie nie należy. Jeżeli byłbyś adminem to dałbym reke uciąć ze byś miał to w ch**u i też taka Twoja reakcja by byla@JezusChytrus dlatego dla mnie sprawa jasna i nie zachowujmy się jak dzieci.
 18. Jaki serwer najcieplej wspominacie? ^^

  Klasyk ~ Ciepły Piotruś @Btk*l0ol* , Ulaniec @Kubuś 88 i starsza ekipa której już nie ma, teraz to lekka chu***a. :c
 19. zamknięty AMx coś nie działa jak powinien

  Też miałem taką sytuację i próbowałem tak jak piszesz, ale wszystko na marne.
 20. rozwiązany Admin.

  Nick: Po prostu Hubert. Link do podania: ID ze sklepiku: 224
 21. odrzucona Propozycja

  Wpisz w takim razie w konsoli: cl_lw 0. Takim sposobem masz kose w lewej ręce.
 22. przyjęte Podanie here.

  Twój nick: Po prostu Hubert. Imię: Hubert. Wiek: 18. Znajomość amx'a od 1-10: 8/9. Steam/NoSteam: Steam/NoSteam. Napisz coś o sobie: Wiek i imię jest Wam znane, interesuję się trójbojem siłowym i siatkówką. Największą moją passą są to samochody, mianowicie AUDI. Wyczerpujące zdania, lecz szczere i prosto z serduszka. Dlaczego własnie Ty?: Miałem opiekuna i admina na owym serwerze. W końcu wolnego czasu przybyło dla mojej osoby to chciałbym jakoś wspomóc ekipę administracji na serwerze. Czas gry (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Po prostu Hubert./91.224.117.117:27015/ Kontakt: Forum, steam - podam na priv, gg. W sklepiku:SMS/Przelew: Obojętnie, to i to. Link do zrobionych 3 reklam (http://skilluje.pl/index.php?/topic/97-kody-reklamowe/): 1.Wstawię po potwierdzeniu. 2.Wstawię po potwierdzeniu. 3. Wstawię po potwierdzeniu.