Po prostu Hubert.

Bywalec
 • Content count

  274
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Po prostu Hubert.

 1. Więc tak jak w tytule, potrzebujemy Waszych propozycji do RS'ów ( na koniec rudny piosenki ). Nie każdy ma jednakowe upodobania, dlatego możecie dawać propozycję pod tym tematem wraz z podanym linkiem do muzyki. Również dla ułatwienia aby nie było żadnych wątpliwości proszę pisać CZAS w piosence, np: 1:00-1:05. Jeżeli będą problemy, bądź niejasności proszę pisać prywatną wiadomość. RS'y proszę tak wybierać aby długo nie trwały, lecz 5-10sek. Wzór: Link: Czas: Każdą zmianę RS'ów będziemy starać się uaktualniać co miesiąc, do półtora. PS. UPRZEDZAM, ŻE BEZ ŻADNEGO CYPISA ORAZ POPKA.
 2. zamknięty Propka któraś tam

  Mały szczegół, a przydatny. Jestem jak najbardziej na tak.
 3. ranga odebrana Rezygnacja.

  Data: 09.02.2018r Stanowisko, z którego rezygnuje: Klasyk Powód: ~~~ Ksiądz Was żegna ( pozdro dla kumatych ) Trzymajta się @Weed Carrier l TDW CMAZ Zwolniłem Ci miejsce, bierz je @Btk*l0ol* A Ty hola hola, ssij pindola
 4. użytkownik przywitany Witam ;p

  Eloszka
 5. zamknięty #352. Pytanie Na Dziś!

  Łosoś pieczony z ryżem i brokułami #90kg
 6. odrzucona drugie asdadsa

  Jest już slay z tego co widziałem i sam się przekonałem jeżeli chodzi o bycie afk po pewnym czasie. Ale moim zdaniem topowinno wystarczyć, klasyk to klasyk.. Nie niszczczmy już tego serwera bez sensownymi pluginami. Niby nie jest to bez sensowny pomysł, ale jeżeli chodzi o klasyk to jest.
 7. odrzucone może...

  No i co, ze promotor.. No i co, ze donator.. To nie ma różnicy.. Moim zdaniem podanie niby dość rozpisane, lecz nie przekonywujące.. GT do poprawy, po poprawie można rozważyć nad tym adminem..(Obiecywac każdy może, lecz robić nie ma komu) reklamy to nie plus, bo tak naprawdę one nie maja znaczenia w podaniu.. Jak na ten czas jestem na nie.
 8. Eloszka, mam do Cb 35km.
 9. zamknięty Klasyczny iks de

  Usuń ten temat, boś zbędnie piszesz.
 10. Sparingi z btk to czyste fragi
 11. zamknięty Umpa umpa

 12. zamknięty Admin Admin

  Lol co to ma byc - nie znam Cię, - gt, tylko jeden dzień wyglada spoko.. - w podaniu się nie popisałeś, @Trawą_Pale_Stresy Gram tutaj dłużej niż Ty, jestem usprawiedliwiony ze swojej nieobecności i jeszcze masz czelność mi coś wytykać? Nie wypowiadaj się w takich momentach. ~ Koniec spamu. + powinieneś dostać Warna za bezsensowne wypowiadanie się nie na temat.
 13. zamknięty Podanie By ZDUNEK

  No niestety ale na samym starcie dyskwalifikuje Cię wypowiadanie się w swoim podaniu, - reklamy, - daj się nam poznać.
 14. Kumpel kumplami, ale pomyślcie trzeźwo. Jestem na NIE. - dopiero co dostałes rangę, - lecisz na kolorki, - watpie, że to wszystko ogarniesz, + wiek, +/- podanie, ~ doświadczenie to nie problem, jeżeli Cię przyjmą to szybko je nabyjesz.
 15. odrzucone CH3RY Na Adminka :D

  Na nie.. - Nie znam Cię, nie mamy pewności czy można ufać, - Mało Cię widzę, - Wiek. Dałbym więcej minusów, ale oszczędzę.
 16. Można dać szansę. + Wiek, + chęci, + sądzę, że jesteś osobą miła i kompatybilna, która da sobie rade na owym stanowisku, ~Nie zawiedź nas. + reklamy, - lecisz na rangi, - podanie nie przekonuje.
 17. zamknięty #Naaaajak

  #naaajak #ok
 18. zamknięty Reset serwa bo laguje

  No podobno gracze się skarzą właśnie na to, lecz ja tego nie odczuwam. Abstrachując w sumie można zrobić reset, jeżeli coś wgl by w tym pomogło.