Bombardowiec <3

Opiekun Serwera
 • Content count

  286
 • Joined

 • Last visited

About Bombardowiec <3

 • Birthday 09/12/2002

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Włocławek
 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

663 profile views
 1. zamknięty Konto

 2. zamknięty Konto

  Oddaje konto VaPe.Team NaYeBaNy na serwerze hasło do ekwipunku Dominik150 proszę admini zostawcie to dla graczy bo oni nie mają. Są tam moje skiny z głównego konta więc możecie się nacieszyć. Osoba która wejdzie na hasło 1 proszę o zgłoszenie się do mnie przeniosę tam jeszcze euro.
 3. Alfabet

  Baran @Whitey
 4. Dodanie Wymian

  Jak? Co? Gdzie? Do czego? Na co? Po co? Na jaki serwer? Co to za temat? Chyba nie ten dział. ;D
 5. zamknięty #212 Pytanie na Dziś

  @kacp3R @ŁysyZB @Zawodowiec @H3RoIn3 @Maleństwo @vanillah @Tosiek @tokiroki @KillerxXx @Whitey @$Kamilek<3 @Arvix(PiQen) @INEEDSOMEWEED @Tygrysek @Tennessee @KapiYT @Virus @Prezes @SenT @Sitman @keke @Rudaaa :D . ! @TED @TEDEF @Btk*l0ol* @d0minik.hh @Rolex. @Kivbi @Hermi ;* @polak :) :) @Piotruś @PiotREKT @Wormf @d4ri4 @Patryk @Patrz i Płacz :) @Kubuś 88 jak mi się przypomni to dopiszę i ogólnie jeszcze wszyscy gracze z ODD2 jak byłem adminem kilka osób wymieniłem.
 6. Reset

  W Dniu 29/30 Września odbędzie się reset. Dojdą takie skiny jak w paczce: http://www70.zippyshare.com/v/7p5oCYqQ/file.html Co o nich sądzicie możecie dać wypowiedz
 7. Oceń awatar osoby wyżej.

  10/10
 8. Propozycja cod Mod 40001lvl

  A powiem, że nie -gt -reklamy Dopiero pewnie zrobiony i Od razu dołączyć.
 9. Coś bardzo przydatnego.

  1. Już o ty mówiłem wlascielowi. 2. @vanillah ? 3. Wbijesz s5 i masz darmowego skina.
 10. [Pytania] Zawodowiec

  1.Wkurzam Cię ? :/ 2. Lubisz mnie? 3.Czemu masz brata z głosem dziewczyny? 4.Masz dziewczynę? 5.Masz prawo jazdy? 6.Chciałbyś awansować? 7.Trenujesz coś? 8. Ile lat grasz w cs 9.Czemu kradniesz rangi na ts . 10. Gdzie moja Gwiazdka?
 11. rozwiązany skarga na Kill3r_PL

  Obejrzałem całe demko od początku i stwierdzam, że żaden flesh nie poleciał specjalnie pod kogoś nogi czy coś.Też nieraz źle dam fb albo coś i wybuchnie na twarzy ale nie ma spin i też nie banuje osób, którym nie raz nie wyjdzie ten flesh bo jak by to miał tak wyglądać to z 5 osób na cache na spokojnie za same fleshe by dostało bana.Bo oślepiają swoich. Skarga słuszna. @kacp3R Dostajesz ostrzeżenie ustne ma to się więcej nie powtórzyć.