Demonelancum

Zbanowany
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

About Demonelancum

 • Birthday 10/19/1999

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław
 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. rozwiązany Rezygnacja Demona

  ty smieciu najgorszy
 2. rozwiązany Rezygnacja Demona

  Data: 18.10.2017 Stanowisko, z którego rezygnuje: Admin CS:GO #3 Powód: Nie będę siedział z ludźmi na sieci, którzy nie robią nic żeby sieć przetrwała. Przez ostatnie kilka tygodni administracja (o ile ich tak nazwać można) nie robią nic żeby ta sieć nie upadła, inni ludzie dwoją się i troją za tą śmieszną administrację, żeby stwarzać pozory, że wszystko jest w porządku. Chciałbym podziękować ludziom za miło spędzony czas, a przede wszystkim : @magia piwa @Tennessee @Patryk @Zawodowiec @Heinkes @Bombardowiec <3 @wrB. @H3RoIn3 @Neskyy @Btk*l0ol* @Btk*l0ol* @Paczub @Swayze @Wormf @M U H O M O R E K oraz wszystkim innym. Miło było, ale jak to mówią nic nie może wiecznie trwać XD Podejrzewam, że administracja poczuje się urażona owym postem, więc jeśli ktoś będzie chciał się jakoś ze mną skontaktować to przez GG : 41087291 Pozdrawiam. ID sklepiku: ( ID: 367 )
 3. rozwiązany To jest admin?

  Nie moja sprawa, ale z tym przypominaniem, że resp do 1:40 to wg mnie dobrze robił, bo później jest niepotrzebny płacz na u@, że nikt nic nie wiedział. A co do bana jeśli faktycznie był ten ban przy czasie 1:22 to przegiął trochę.
 4. zamknięty #234 Pytanie na Dziś.

  Daje wypłatę mamie matuli @Tennessee
 5. Na tak - ogarnięty - pomocny -lubiany
 6. odrzucona Kolejna propozycja

  Teraz to Cię poniosła fantazja XD Nie
 7. Co wy na to żeby wprowadzić następny punkt do regulaminu, a mianowicie chodzi o żebranie. Nie ma dnia żeby jakikolwiek admin nie zwrócił graczowi uwagi o żebranie. Niby śmieszne, ale to jest takie irytujące, że ...
 8. odbanowany ssy qqENN~.

  Moim zdaniem najlepszym wyjściem byłoby rozpisanie demka przez admina który zrobił ss'y, bo jak widać zdania co do tych ss'ów są baaaaardzo podzielone. A co do samego gracza, patrzyłem na niego kilka razy na #3 i moim zdaniem jest czysty.
 9. zamknięty Si kalafą

  A jak wiemy podawanie info na ts jest karane permem XD
 10. zamknięty Miss & Mister Skilluje 2017

  Kacper XDD @Tygrysek te główne zdjęcie wrzuć na inny hosting, bo iv jest darmowe przez tydzień jeśli nie masz konta.
 11. Szybka rekrutacja

  Nick: DemonelancumWiek: 18Czy miałeś kiedykolwiek admina?: Nooo jak nie jak takLink do gt: https://www.gametracker.com/server_info/94.75.91.192:27015/ Składka: Normalnie
 12. przyjęte Podanie #3

  Na okres próbny można przyjąć - Reklamy - Składki - Ogarnięty
 13. zamknięty skarga na wulgarnego admina cz.2

  Allah gościu XD Po pierwsze, daj demko z tej jakże zaistniałej sytuacji gdzie używałem słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Po drugie, nie kłam, że dałem komuś bana za kulturę bo w AMX'ie nic takiego nie widnieje. No to tyle z mojej strony. Nie pozdrawiam.