Święty Mikołaj

Użytkownik
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Święty Mikołaj

Informacje

 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

869 profile views
 1. Kalendarz Adwentowy

  Pierwszą osobą, która wygrała jest @Huda Wydra.,a nagrodą jest +30 reputacji! Drugą osobą, która wygrała jest @Br0k3n, a nagrodą jest usługa VIP na dowolnym serwerze na okres 1 tygodnia! Trzecią osobą, która wygrała jest @domix pedofil, a nagrodą jest usługa VIP na dowolnym serwerze na okres 1 tygodnia! Czwartą osobą, która wygrała jest @Brut@L G@me :-), a nagrodą jest usługa SVIP na dowolnym serwerze na okres 1 tygodnia! Piątą osobą, która wygrała jest @KaZix, a nagrodą jest 8 zł w sklepiku sieciowym! Wesołych Świąt Wszystkim, hohooho!!!
 2. Kalendarz Adwentowy

  Pierwszą osobą, która wygrała jest @Bambus, a nagrodą jest +15 reputacji. Drugą osobą, która wygrała jest @StaryJasiek, a nagrodą jest SVIP na dowolnym serwerze na okres 3 dni. Kolejnym pytaniem jest: Jak wygląda Wasz stół wigilijny?
 3. Kalendarz Adwentowy

  Pierwszą osobą, która wygrała jest @Mariolka., a nagrodą jest darmowe odpracowanie ostrzeżenia. Drugą osobą, która wygrała jest @smerfetka, a nagrodą jest VIP na dowolnym serwerze na okres 4 dni. Następnym pytaniem jest: Czy odliczacie dni do świąt i dlaczego?
 4. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwycięża jest @FazaHead™, a nagrodą jest +10 reputacji! Następnym pytaniem jest: Jakie są Wasze tegoroczne plany świąteczne?
 5. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwycięża jest @MasterToster, a nagrodą jest SVIP na dowolnym serwerze na okres 1 tygodnia. Następnym pytaniem jest: Jakie były Wasze najgorsze święta?
 6. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwycięża jest @LoveTATRY, a nagrodą jest usługa VIP na dowolnym serwerze na okres 1 tygodnia. Następnym pytaniem jest: Jak wygląda Wasz pokój podczas okresu świątecznego?
 7. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwycięża jest @Heinkes, a nagrodę jest +30 punktów reputacji! Następnym pytaniem jest: Co najbardziej lubicie w świętach Bożego Narodzenia?
 8. Kalendarz Adwentowy

  Pierwszą osobą, która zwycięża jest @Aja <3, a nagrodą jest SVIP na dowolnym serwerze na okres 2 tygodni. Drugą osobą, która zwyciężyła jest @Nieśmiertelny, a nagrodą jest darmowe odpracowanie dwóch ostrzeżeń na forum. Następnym pytaniem jest: Jaki jest Wasz ulubionych zapach świąteczny
 9. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwycięża to @Satjel, a nagrodą jest dowolna usługa VIP/SVIP na dowolnym serwerze na okres 14 dni Następnym pytaniem jest: Kiedy zaczynacie przygotowania do Bożego Narodzenia? Z powodu braku wczorajszego pytania jutro zostaną rozlosowane dwie osoby, które otrzymają dwa różne prezenty! HoHoHo!!!
 10. Daj mi prezent <3

  1. `Revi ♛

   `Revi ♛

   @Kivbi Jak chcesz mozemy się zamienić nagroda bo dostalem darmowego Warna xdd

  2. Au Freedersehen ♔

   Au Freedersehen ♔

   Ty mi powiedz lepiej, gdzie pieniądze za las.

   I ja też chce prezent bo byłem grzeczny :D

 11. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwyciężą to @`Revi, a nagrodą jest darmowe odpracowanie ostrzeżenia. Następnym pytaniem jest: W jakim okresie swojego życia dotarła do Ciebie wiadomość, że Święty Mikołaj nie istnieje?
 12. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwyciężyła to @Sceptyk99, a nagrodą jest VIP na 2 tygodnie na dowolnym serwerze. Następnym pytaniem jest: Czy zdarzyło się Wam kiedyś coś nadzwyczajnego podczas Świąt Bożego Narodzenia? Jeśli tak, to co?
 13. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwyciężyła to @Duuduuś, a nagrodą jest 15 zł w sklepiku. Następnym pytaniem jest: jakie świąteczne zwyczaje stosujecie w Waszych domach?
 14. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwyciężyła to @MasterToster a nagrodą jest +15 reputacji. Następnym pytaniem jest: z kim spędzacie święta Bożego Narodzenia?
 15. Kalendarz Adwentowy

  Osobą, która zwyciężyła to @Zolza, a nagrodą jest VIP na forum. Następnym pytaniem jest: jaki jest Wasz ulubiony film świąteczny?