d4ri4

Opiekun Serwera
 • Content count

  580
 • Joined

 • Last visited

About d4ri4

 • Birthday January 26

Informacje

 • Gender
  Kobieta
 • Location
  Toruń
 • Platforma
  Steam

Kontakt

Recent Profile Visitors

9,818 profile views
 1. Z tego co wiem to @Martuch się pomyliła, za co przeprosiła, a @DEADSHOCK95 zaraz po tym dał Ci ub, więc nie masz bana.
 2. zamknięty Ktoś Mi Się Wkradł Na Konto !!!

  Jeśli nie masz żadnego hasła, to niestety podszywki są nieuniknione. Co do eq - nikt nie mógł zmienić Ci hasła nie znając go, ale skoro masz z nim problem to @DEADSHOCK95 z pewnością Ci je zresetuje, jak tylko Ty i on będziecie na serwerze, więc proszę zgłoś się w tej sprawie do niego.
 3. Kochani, jako iż planowany jest reset serwera, przychodzę do Was z pytaniem - co chcielibyście dodać od siebie na serwer, by umilić sobie grę? Wszelkie propozycje do tego, co chcielibyście ujrzeć w nowej odsłonie proszę pisać poniżej. @Dumbass ale to nie jb @edis svip już działa, co do bloków na arcticu - żaden z opiekunów ich nie postawił, ale usuniemy @Dumbass raczej nie ma już takiej możliwości
 4. Z racji, iż grono adminów uległo zmianom i jest nieco mniej aktywnych osób, szybka rekrutacja zostaje ponownie otwarta. Zapraszamy do składania podań według podanego wzoru. Nick: Wiek: Czy miałeś/aś kiedykolwiek admina?: Posiadasz mikrofon?: Mutacja Tak/Nie: Link do GT: Podania składamy niżej. *składka obowiązkowa
 5. Trzymaj się, mam nadzieję, że jeszcze tu wrócisz
 6. Jeśli rs'y zostaną wgrane, to będzie takie coś na serwerze.
 7. zamknięty misja i mapa

  Nie wiem, czy z tą tabelą da radę, ale zobaczymy
 8. No niestety, nie minął tydzień od złożenia ostatniego podania, nie pytałeś czy możesz złożyć je szybciej. Skoro to już kolejne podanie, to dam Ci tez w końcu poznać moja opinię. Pomijając to, że grasz na aktywnym banie (którego zresztą dostałeś z myślą, że ja też w jakiś sposób go dostanę), to dostałeś degradacje między innymi za działanie na szkodę serwera. Ostatnio też uczesticzyłeś w "zabawie" z @Doman, więc nie widzę, żeby coś się poprawiło, na razie nie jestem w stanie powierzyć Ci kolejny raz tej rangi.