~FrEsH~

Zasłużony
 • Content count

  279
 • Joined

 • Last visited

About ~FrEsH~

 • Birthday 05/26/1999

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Dalekoooo
 • Platforma
  Steam

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  52697969

Recent Profile Visitors

427 profile views
 1. Co myślisz o osobie nad Tobą?

  Fajny Nick.
 2. Propozycja na wszystkie serwery!

  Tak jak wyżej. Dobry pomysł, A na JB skin czerwony do TT A niebieski do CT by pasował xd
 3. Rozgrzeweczka

  Tu się mylisz. Jak się dobrze rozkręci to serwer może być zapelniony... Nawet taki zwykły DM Only DD2..
 4. Niemoge wejsc na serwer

  Tylko zamiast "hasło" wpisujesz swoje hasło co podałeś w tym cudzysłowie "". Tak dla jasności
 5. zamknięty Propozycja

  Szczegół, jestem na NIE. Nie ma co kombinować.
 6. zamknięty Gratulacje Dla Skilluje

  Brawo brawo, szanuje ;p
 7. rozwiązany Skarga na KenShi.

  KennyS bo tak brzmi prawdziwy nick jego a nie Kenshi gra bardzo dobrze w Cs i nie używa skryptów... Wiedzą to najstarsi szamanie grający na JB, myślę że wyjaśniłem.
 8. Odwołanie - ostrzeżenie

  Ludzie ogarnijcie się. Nie jesteście święci bo sami tak robiliście jak ja byłem opiekunem. Ozywialiście się jak wylosowaliscie śmierć albo jak przyszliscie na serwer a była zabawa, ale rozumiałem to i kończyło się na ostrzeżeniu słownym a nie od razu +1. Siedzice cały czas we trójkę na tym ts (Sceptyk,Emilka,Costry) ciężko tam to wyjaśnić/upomnieć emilke??? Tak jak wspomniałem sami tak robiliscie ( nie mówię że każdy, ten kto robił to dobrze o tym wie) ale nie robiłam z tego jakieś wielkiej afery bo gracze się nie skarżyli ale też nie zostawialem tego bo upiminałem na u@ czy też w inny sposób więc już nie przesadzajcie. (Sorry za błędy pisze na lekcji na szybkiego xD)
 9. zamknięty WSTYD!

  Ale gotowcami które nie mają jakiego kolwiek sensu? Napiszcie do Trivora o zmiane powodów, a jak nie to wpisujcie ręcznie. Tak ciężko? A jest to gdzieś zapisane? Bo ja myślę że powinno być tak że gracz dostaję bana zgodnie z tym co zrobił a to że nie ma mikrofonu albo się pcha do CT to chyba nie jest "Lamienie" jak myślisz? Tak samo jakbyś zrobił Mass FK a dostał byś bana z powodem "WH". Jest różnica czy nie? No moim zdaniem jest, nie wiem jak tam u Was teraz jest ale ja nie widzę nigdzie żeby był taki punkt gdzieś że koleś za pchanie się do CT lub za inne powody które wymieniłeś dostaje bana z powodem "Lamienie". Jakoś jak byłeś adminem nie dawałeś banów z Takimi powodami, hmmmm... ciekawe dlaczego. NO CIEKAWE @EDIT: Wcześnij NIKT nie dawał takich powodów... Trzeba pilnować serwera jak się jest opiekunem..
 10. zamknięty WSTYD!

  Przecież napisałem że się posługujecie gotowymi powodami więc chyba wiem, lol. Taka jest wasza robota, skąd gracz ma wiedzieć co zrobił skoro robił to bez myślnie a Wy dajecie mu powód "Lamienie", jak Wam się nie chce poprościę Trivora aby to zmienił na te powody które są podawane na JB a nie że dajecie takie powody. Jak Wam się nie chce to co Wy jeszcze robicie na tych stanowiskach?
 11. zamknięty WSTYD!

  Gratuluję XDDDDDD http://skilluje.pl/bany/search.php to chyba mówi samo za siebie XD Wpiszcie sobie w "Powód" Lamienie to Wam wyskoczy samo JB XDD @EDIT: Dodam iż inni Admini nie dają takich śmiesznych powodów ani ja ich nie dawałem... Więc tu chyba chodzi o rangę w przypadku Costrego i o lenistwo w przypadku Sceptyka to w sumie nie wiem co ona odwala XD
 12. zamknięty WSTYD!

  Nick admina/gracza: Costry IP osoby, na którą jest składana skarga: Pewnie macie a jak nie to zaraz dam... Godzina oraz data: No przed chwilą Krótki opis sytuacji: No to sobie gram, i pewien gracz dostaje bana na 30 minut z powodem "Lamienie", gdzie nawet nie wiadomo co zrobił. Nosz k*rwa co zalenie na tym JB, to już nie pierwszy przypadek... Dajecie takie bany a później o ch*j chodzi, za co ten ban. Jak wam się nie chce pisać to na ch*j wpi*rdalacie się na to stanowisko i zajmujecie miejsce na które mogła wejść osoba która na prawdę chce pomóc a nie sobie używa gotowych powodów bo się nie chce pisać komuś. Nie chciałem pisać tej skargi bo szkoda słów ale @Emilka ;> mnie przekonała w sumie, wyższa ranga to już odbija? WSTYD I ŻENADA Dowody: Ewentualni świadkowie: @HermionaGranger, @Pedel, @Mariolka. i jakieś inne typy.
 13. zamknięty Godziny na ts

  Jak się bzykacie to co się dziwić xd
 14. rozwiązany Emilka

  Hermiona dobrze mówi. Wiele osób popełnia te błędy..... Jeśli się kuca i idzie to gracz porusza się bardzo wolno a to że inni biegli to jest ich błąd i to ich powinnaś zabić bo nie słuchają.
 15. zamknięty Cze

  Nie słuchaj jej, ona wszędzie ma 20 km xD Siema