roxanka

Kobieta
 • Content count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

roxanka last won the day on August 16

roxanka had the most liked content!

About roxanka

 • Birthday April 11

Informacje

 • Gender
  Kobieta
 • Location
  Radom
 • Platforma
  Steam

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  60933663

Recent Profile Visitors

1,388 profile views
 1. Witam, a jednocześnie żegnam się z Wami. Odchodzę z wielu powodów, jeśli ktoś chciałby wiedzieć to zapraszam na steam/pw. Dziękuję wszystkim za każdą rozmowę, za każdą grę jak i za danie mi szansy na stanowisku redaktora. Chciałam jeszcze z tego miejsca przeprosić Kikę, Zawodowca i Vanillaha. Dziękuję wam za to, że po prostu ze mną byliście w jakiś sposób, może nie każdy ale jednak ktoś. Spędziłam na tym forum miesiąc i 14 dni, które dały mi naprawdę miłe wspomnienia i na pewno je zapamiętam. buziaki roxanka!
 2. Kto następny napisze :D

  nie XD I nie oznaczajcie ludzi bo wtedy wiadome, że ta osoba napisze. Zawodowiec
 3. zamknięty #190 Pytanie na dziś

  mrówki XD
 4. No hej 

  1. Show previous comments  2 more
  2. mariuszek

   mariuszek

   Daj jej spokój. Dziewczyna nawet nie miała ochoty odpisać "no siema", to takie siema "a odpisze głupkowi, bo jeszcze coś sobie zrobi" xd

  3. Tygrysek

   Tygrysek

   No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? 

  4. GrAbA

   GrAbA

   Daj jej spokój. Dziewczyna nawet nie miała ochoty odpisać "no siema", to takie siema "a odpisze głupkowi, bo jeszcze coś sobie zrobi" xd

 5. Jestem na tak + wiek + gt + ogarnie + dobra Gabrycha + składka - steam
 6. Jestem na nie. - wypowiadasz się we własnym podaniu - wiek - zachowanie - staż
 7. zamknięty Tęsknota.

  Czym jest tęsknota? Każdy z nas zadaje sobie to pytanie, więc dziś przedstawię tęsknotę z mojej perspektywy. Tęsknota to pustka, zwyczajna pustka. Nosimy ją w głowie i w sercu, nie pozwala nam normalnie myśleć, zasypiać czy po prostu funkcjonować. Każdy z nas za czymś lub za kimś tęskni. Jest to strasznie dziwne uczucie, z jednej strony uświadamiamy sobie, że ta osoba była dla nas tak ważna, że nie dajemy bez niej rady, a z drugiej cierpimy, codziennie o tej osobie myślimy, nie ma dnia i nocy, minuty i godziny bez myślenia o tej osobie. Im bardziej tęsknimy za kimś tym bardziej nasze cierpienie psychiczne się wzmaga. Tęsknota jest wyrazem miłości i przywiązania. Jeśli tęsknimy za kimś to znaczy, że pragniemy być przy tej osobie. Czasem nawet tęsknimy za kimś będąc obok. Sama myśl o rozstaniu, powoduję tęsknotę, im bliżej jest do rozstania to czas w jakiś sposób przyśpiesza. Nie liczy się nic tylko ta osoba i ponowne spotkanie z nią, ponowne poczucie bezpieczeństwa, bliskości i ciepła. Gdy spotkamy się z tą osobą nagle wszystko ma inne znaczenie, inną wartość, chcemy żeby ta chwila trwała wiecznie, a wtedy ona mija jak najszybciej. Nieważne czy to jest 30 minut, tydzień czy miesiąc, szczęście przemija tak szybko nim zdążymy się zorientować jak bardzo szczęśliwi byliśmy z tą osobą. Nigdy nie będziemy wstanie zrozumieć jak wiele ktoś dla nas znaczy dopóki tego nie stracimy, a gdy już stracimy zaczynamy doceniać i tęsknić.. ale wtedy tak naprawdę może być już za późno.
 8. mam dziś od rana taki brak ciebie, że wołałbym być z tobą w piekle niż bez ciebie w niebie.

  1. Show previous comments  10 more
  2. TED

   TED

   ehh tylko nie kleks...

  3. mariuszek

   mariuszek

   da się wyłączyć powiadomienia?

  4. Tygrysek
 9. ✘Pytanie na dziś.✘ ✘Jaka jest twoja ulubiona bajka z dzieciństwa?✘