Morti92

Admin[DD2]
 • Content count

  158
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Morti92

 • Birthday 03/19/1992

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Będzin
 • Interests
  Sport
 • Platforma
  Steam
 1. zamknięty Urodzinki :D

  Dzięki mordeczki ;D
 2. Może ktoś kto wkońcu na dłużej zostanie na tym stanowisku. +aktywny +rok na serwie adminem myślę że ogarnie spokojnie +ma dużo czasu +spoko mordka.
 3. zamknięty Skarga

  Kolego ja nie będę 3 tysiące razy pisał co uważam za txt. ja po skrzynkach tamtych nie latam. już Ci wyjaśniałem 5 razy że jest przenikanie. Gdyby nie było przenikania i podwójnego skoku za nic w świecie byś się tam nie znalazł więc jest to łamanie regulaminu. Pozdrawiam .
 4. przyjęte Admin

  Również jestem na nie brak mikra (prawdopodobnie wiek mniej niż 16) zachowania 12-latka na serwerze amx 9/10 wątpie . brak postów podanie pod przyjęcie
 5. ranga odebrana Boddi OUT!

  Oh Boddy dlaczego??
 6. zamknięty Temat odnosnie movementu

  jak dla Mnie nie zmieniać nic. Ktoś coś potrafi to korzysta z tego i tyle. jakoś rok gram tak samo btk i nikt o to żalu nie miał a nagle jakieś jazdy się dzieją.
 7. zamknięty Co za dużo to i świnia nie zeżre.

  amx to naprawda tragedia. druga sprawa to ze codziennie musze bindować na nowo teksty.
 8. zamknięty Admin

  wgl ssów nie da sie dać nic nie działa i nikt nie zamierza z tym nic zrobić .
 9. Kolega ewidentnie chce oszukać administrację i całe UBT. U nas na serwerze nie ma takiego czegoś jak czapeczki, teraz gramy to i to. Kolego nie ośmieszaj się i po prostu powiedz że grałeś na czitach.
 10. Cześć Marcin lat 26 magazynier . Zainteresowania to sport ( ale bardziej jeśli chodzi o wyniki itp- bukmacherka). Lubię posłuchać deephouse i to tyle . Zapraszamy na klasyka i na tsa poznasz nas bardziej Pozdrawiam.
 11. zamknięty Plebiscyt Naj Luty!!!!

  1. Najlepszy Junior Admin : 2. Najzabawniejszy User : @StaryJasiek 3. Największa Fajtłapa Forum : 4. Największy No-lifer : 5. Najbardziej Pomocny użytkownik : 6. Najbardziej Lubiana osoba forum : 7. Najlepszy Admin DD2 : wszyscy są Najlepsieijsi ;D 8.Najlepszy Admin DD2 #2 : 9. Najlepszy Admin CS:GO + BF4 : 10. Najlepszy Admin CS:GO #2 : 11. Najlepszy Admin CS:GO #3 : 12. Najlepszy Admin CS:GO #4 : 13. Najlepszy Admin DeathRun : 14. Najlepszy Admin Mix : 15. Najlepszy Admin BaseBulider ; 16. Najlepszy Admin JailBreak : 17. Najlepszy Strażnik JailBreak : 18. Najlepszy Admin[4FUN] : 19. Najlepszy Admin MIRAGE : @Golem 20. Najlepszy Admin 6MAPS : 21. Najlepszy Admin TeamSpeak3 : @Golem 22. Najlepszy Grafik : 23. Najlepszy Moderator : 24. Najlepszy UnBanTeam : @Dzidek 25. Najlepszy Redaktor : @Dzidek 26. Najlepszy Właściciel Serwera : 27. Najlepszy Opiekun Serwera : 28. Najlepszy Opiekun Strefy : 29. Największy Spamer Forum : 30. Największy Bot na Sieci : 31. Największy Odpał Na Sieci : 32. Najprzystojniejszy/Najładniejsza : @Golem / @zajczyK. 33. Największy Leń Na Sieci :
 12. zamknięty skarga

 13. zamknięty skarga

  KAMIL słowo przeciwko słowu. ja akurat wierzę w tej sytuacji ZDUNKOWI że przeklnąłeś bo wiem jak pracuje. a druga sprawa nie jesteś adminem by kłócić się z kimś o regulamin.