SenT

Zasłużony
 • Content count

  736
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SenT

 1. Data: 27.05.2018r.Stanowisko, z którego rezygnuje: Opiekun Unban TeamPowód: Jak już zauważyliście to od dłuższego czasu ledwo co jestem i do tego na telefonie. Nie mogę sprawdzać i pomagać osobom z mojej ekipy. Dlatego myślę, że zrezygnuje na razie, może znajdziecie kogoś na moje miejsce. Mam nadzieje, że gdy już komputer zakupie or laptopa, że będę mógł być codziennie to powrócę jak mnie dalej będziecie chcieli.
 2. Macie kurde opcje "edytuj", więc z niej korzystajcie. Admin na rozpiskę dema ma 48h. Więc proszę bez spamu.
 3. @MezzY powiedz mi jedno, dlaczego unikasz odpowiedź o te SS'y. Masz je wstawić. Demka obejrzane, z zakończeniem tematu wstrzymam się do ujrzenia SS'ów. http://banygo.gameclan.pl/dd2/ban_list.php?bid=684
 4. @H3RoIn3 proszę sprawdź to demo ponieważ ja z komentarzy bez obejrzenia nie chcę osądzać. Albo zostaw do jutra to obejrzę I podejmę decyzję.
 5. @Boddy następnym razem przed zbanowaniem zrób jakieś SS'y lub nagraj OBSem jak wyzywa itd. (Ps. obgadywać może chyba? Każdy człowiek ma wolność w słowie) @Patriotic dostaniesz to UB, ale jeśli sytuacja się powtórzy to perm zostanie na zawsze.
 6. Albo wstawisz prawidłowe SS'y, albo żegnamy.
 7. Nie mam kompa tyle czasu, ledwo co pomagam.. A Wy mnie dalej trzymacie, szanuję i koffam. <3 

  1. ZoŁzA

   ZoŁzA

   Czuj się potrzebny <3 

    

  2. Zawodowiec

   Zawodowiec

   Spoko xD 

  3. H3RoIn3

   H3RoIn3

   Ja od września jestem bez kompa i żyje xd

 8. Zastosuj ładnie ten wzór, dobrze?:
 9. zamknięty Ohayo

  Ładnie ładnie