anY

Opiekun Strefy
 • Content count

  259
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About anY

 • Birthday 04/19/2001

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Mazowieckie
 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

472 profile views
 1. Jakiś czas temu GAMERZ informowało, że została podjęta współpraca z włodarzami Fnatic i następni zwycięzcy show otrzymają kontrakty tej organizacji. Już teraz można się zapisywać do europejskiej edycji. Pierwsze wydanie GAMERZ można było zaliczyć do dużego sukcesu. Transmitowany na żywo program wbił się w branżę esportu, zagospodarował pewien “brak”, dzięki czemu nie musiał narzekać na brak oglądalności. W tym roku uczestnicy oprócz możliwości pokazania swojej osoby i udowodnienia, że są utalentowani, mogą zdobyć profesjonalny kontrakt zawodnika dla historycznego Fnatic. Zdecydowano, że najlepsza piątka uzupełni szeregi akademii wymienionej organizacji. Niesamowita sprawa dla osób, które wiedzą, że mają “to coś” i chcą wystartować ze swoją karierą CS:GO, bo także Polacy mogą podsyłać swoje kandydatury. Warto wspomnieć, że poprzednio finalistami GAMERZ byli między innymi: Adam ‘WolfY‘ Andersson czy też Ludvig ‘Brollan‘ Brolin.
 2. Po kilku dniach przerwy organizatorzy cs_summit 2 powrócili do nas z kolejnym ogłoszeniem, przedstawiając drugą czwórkę uczestników zbliżających się lutowych zawodów. Jednocześnie na liście doszło do drobnej korekty, gdyż z rywalizacji wycofało się mousesports, które zostało zastąpione przez Heroic. Na zaproszenia, zdaniem The Summit, zasłużyły tym razem takie formacje, jak Ninjas in Pyjamas, OpTic Gaming, Team Liquid oraz Vega Squadron. Warto zaznaczyć, że dwie ostatnie formacje możemy obecnie oglądać na ELEAGUE Major Boston 2018, gdzie udało im się awansować do fazy nowych legend. NiP i OpTic nie miały tyle szczęścia i na turniej w ogóle nie awansowały, ale nadal posiadają w swoich składach wiele uznanych nazwisk, które w każdym momencie mogą przesądzić o losach rywalizacji. Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:
 3. zamknięty #335 Pytanie Na Dziś.

  T-Mobile
 4. zamknięty #334 Pytanie Na Dziś.

  Orange
 5. Po raz kolejny na mapie Inferno EnVyUs nie ma szczęścia po stronie antyterrorystów. Nie ma zresztą szczęścia do całego turnieju, bo ich kluczowy zawodnik, Rpk, musiał odpuścić rozgrywki ze względu na problemy zdrowotne. MaLek specjalnie godnym zastępcą nie był, acz mógł nieco odciążyć Happy’ego z roli prowadzącego, co zaowocowało świetną połówką po stronie atakującej – 10:5 do zmiany stron. Po zmianie na stronę antyterrorystów, polegającą w dużej mierze na dostosowywaniu się do taktyk przeciwnika, Francuzom już tak dobrze nie szło. Quantum Bellator Fire poprowadziło znakomity comeback aż do 14:10, kiedy to obrońcy zaczęli zgarniać w końcu jakieś punkty. Na poważne odrabianie było już za późno, choć przy rezultacie 12:15 EnVy postanowiło poprosić o jeszcze jedną przerwę taktyczną. Drużyna ostatecznie została wyeliminowana z udziału w ELEAGUE Major 2018 po rezultacie 12-16.