Masher

Zasłużony
 • Content count

  1,163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Masher last won the day on December 28 2017

Masher had the most liked content!

About Masher

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Platforma
  Steam

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  56416027

Recent Profile Visitors

2,504 profile views
 1. Propozycja

  Stopniowo, małymi i powoli zrobi się tak na prawdę wszystko.
 2. Propozycja

  @Kika mimo wszystko, być może wadzę tutaj Tobie i nie chcesz mnie tu, ale spójrz na to. Nikt nie chce dla nikogo źle, a tylko jest chęć pomocy. Wypowiadają się gracze jak sytuacja wygląda. Jeśli nie chcesz mnie tutaj i na prawdę denerwuje Cie moja osoba możesz mnie zbanować. @Rage bardzo ładnie to opisałeś i zgadzam się z Tobą. @Zawodowiec @H3RoIn3 chcecie coś dodać od siebie może?
 3. Propozycja

  Akurat dobrze wiem i zdaje sobie sprawę, że nasze serwery, mody i plugin są robione od 0 przez Ciebie. Tutaj akurat pełen ukłon bo to wszystko jest tylko u nas i jesteśmy jedyną siecią, która posiada właśnie takie unikalne rzeczy. Chodzi nam głównie o zmiany mapy, rs'ów i skinów. Fajnie by było gdyby to wszystko płynnie szło. Dużo się porobiło na sieci i jest kompletny zastój jak na hucie.
 4. Siemka. mam nadzieję, że tu jeszcze zawitasz
 5. Propozycja !!

  Wystarczy poszukać albo rozejrzeć się odpowiednio po forum i napisać temat w odpowiednim dziale
 6. Dopiero co dostałeś szansę na opiekuna strefy MT2. Pokaż nam, że można Ci powierzyć zdanie, któremu sprostasz i możesz jeszcze więcej. Dotychczas żaden opiekun strefy mt2 nie zrobił nic pożytecznego tam. Co za dużo to nie zdrowo jak na początek, a nawet Cie dobrze nie znamy. Jako redaktor powinieneś pisać pełnymi zdaniami, a nie wypisywać od myślników swoje domyślenia. Na nie.
 7. Propozycja

  Jak dla mnie podstawą jest zrobienie porządku w administracji. Kto utrzymuje i zajmuje się siecią? Administracja ... Dzięki komu jest sieć? Dzięki administracji, która pracuje, a przez to mamy graczy na serwerach. Zrobienie spotkania administracji bo chyba w ten sposób najłatwiej będzie się porozumieć i ustalić pewne zasady, reguły i plany. Jak dla mnie osoby będącą w administracji ważną rzeczą byłoby wybranie drugiego właściciela, który będzie od razu najważniejszy po Kice i będzie mógł nadzorować i brać czynny udział na sieci. Nie ma z nami pewnej osoby, ale musimy sobie radzić jakoś z tym. Jeśli nie drugi właściciel to poszerzyć grono J@ lub H@. Ktoś musi pracować i pomagać na sieci bo bez tego daleko nie pociągniemy. Tak jak Heniu. Bez nowości na serwerze, resetów, nowych pluginów, map i konkursów no też ciężko. Ludzie nie przepadają za monotonią. Jestem za znalezieniem, wybraniem osoby, która będzie właśnie za te czynności odpowiedzialna. Chciałbym, żeby na sieci pojawił się "Admin Techniczny", którego priorytetem będą serwery. Jego jedynym zadaniem będzie opieka nad serwerami, wgraniem nowościami i kontakt w sprawie nowości na serwerach z opiekunami.
 8. Propozycja

  Proponuje zacząć wprowadzać jakieś radykalne zmiany na sieć, ponieważ z dnia na dzień coraz więcej osób odchodzi, co można zauważyć. Nic się nie dzieje, wszystko stoi w miejscu, a nikt z nas nie chce tej sieci opuszczać, bo wiadomo że ma ona duży potencjał. Przykre słowa, ale dla sieci nikt nie chce źle, a jedynie dobrze. Pozdrawiam.
 9. Zawodowiec to już równy rok :o

  I superowo Zawuś, oby tak dalej!
 10. odrzucone [ADMIN] Dumbas TM

  Oto Twoje gt https://www.gametracker.com/player/Dumbas TM/193.33.177.200:27070/ - konto pod podanie - słabe gt - nikt Cie nie zna Na nie.
 11. Widać, że coś działasz w dziale metina i masz o tym pojęcie. Szansę można Ci dać ze względu na zastój w owym dziale, a mam nadzieję, że go trochę rozruszasz. + Wiek + Podanie Daje na tak.