ZoŁzA

Zbanowany
 • Content count

  201
 • Joined

 • Last visited

About ZoŁzA

 • Birthday 09/13/2000

Informacje

 • Gender
  Kobieta
 • Interests
  Taniec
  Wojsko
  Logistyka
 • Platforma
  Steam

Kontakt

Recent Profile Visitors

3,427 profile views
 1. Siemka misiaku Jak ssy, to ty chyba dobry jesteś
 2. zamknięty Poradnik do cs 1.6

  Ja też chce tak kicać xd Leci plusik
 3. Witaj Radek Jak ja Cię już lubię ;v To kogo razem podrażnimy? Może @Brut@L G@me :-)? Czy Pan @Lord Bambus dołączy się do nas? Przyznam Ci racje, co do takich nutek. Muzyka z dawnych lat łapie czasem za serce. Nawet taką Zołzę, jak ja Miłego fragowania!
 4. Witaj kochana Ja jestem Karolina. Moja pasja może się troszkę od twojej różnić. Bo ja zamiast wywijać na boisku, to na parkiecie Miło, że wpadłaś. Im więcej kobiet, tym panowie na tej sieci są coraz bardziej zgubieni xD Zachęcam Cię do wspólnej gry na innych serwerach. Nikt nie gryzie ;v Choć pewnie prędzej Cię jakaś kobitka pokąsa, niż facet xD Różnie bywa. Miłej gry!
 5. zamknięty Plebiscyt Naj Luty!!!!

  1. Najlepszy Junior Admin : @H3RoIn3 2. Najzabawniejszy User : @KubsonWielki 3. Największa Fajtłapa Forum : @Brut@L G@me :-) 4. Największy No-lifer : @Bambus 5. Najbardziej Pomocny użytkownik : @Zawodowiec 6. Najbardziej Lubiana osoba forum : @Bambus @Dzidek @Heinkes 7. Najlepszy Admin DD2 : @Morti92 8.Najlepszy Admin DD2 #2 : @Rage 9. Najlepszy Admin CS:GO + BF4 : @Brut@L G@me :-) 10. Najlepszy Admin CS:GO #2 : @Viki <3 11. Najlepszy Admin CS:GO #3 : @(>< BlackWolf ><) 12. Najlepszy Admin CS:GO #4 : @slodziakpierzak 13. Najlepszy Admin DeathRun : 14. Najlepszy Admin Mix : 15. Najlepszy Admin BaseBulider ; 16. Najlepszy Admin JailBreak : @NieMoge 17. Najlepszy Strażnik JailBreak : @Pozew 18. Najlepszy Admin[4FUN] : 19. Najlepszy Admin MIRAGE : 20. Najlepszy Admin 6MAPS : 21. Najlepszy Admin TeamSpeak3 : @Golem 22. Najlepszy Grafik : @kaziczek 23. Najlepszy Moderator : @Bambus @Heinkes 24. Najlepszy UnBanTeam : @Dzidek 25. Najlepszy Redaktor : @Dzidek @BO$$ 26. Najlepszy Właściciel Serwera : @Trivor 27. Najlepszy Opiekun Serwera : @Sceptyk99@`Revi 28. Najlepszy Opiekun Strefy : @Acabuś 29. Największy Spamer Forum : @Panoszący się zwierz Boddi 30. Największy Bot na Sieci : @ @Panoszący się zwierz Hermi 31. Największy Odpał Na Sieci : @Bambus @Heinkes 32. Najprzystojniejszy/Najładniejsza : @Viki <3 @Dejwid @Granatowy Msciciel 33. Największy Leń Na Sieci : Mój Leniuszek @Trivor
 6. Siemka szalony kierowco Ile mandatów już wyłapałeś? Super, że zawitałeś na forum. Zachęcam Cię do gry w 1.6 Miłego fragowania na serwerach CS GO! I do usłyszenia na TS!
 7. Ten Kubuś Puchatek? Nie wierzę Choć może i podobny Siemka Kuba Do zobaczenia na naszym wspaniałym dd2! Miłego!
 8. Siemka! U nas z serwerami, to jak z kobietami. Do wyboru do koloru. Tylko nie tak często fochy strzelają xd Na szczęście Skoro twierdzisz, że są super, to nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Cię do próby swoich sił na WSZYSTKICH serwerach naszej sieci. Do zoba w grze
 9. Ach no to ten :v "Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego. " i teraz się pytam. Gdzie te moje korale, Karolu!?! Witam Cię mój imenniku w wersji męskiej Mam nadzieje, że zostaniesz z nami jak naaaaaajdłużej. Widzimy się na DD2!
 10. Siemka Wbijaj na DD2, #3 i JB! Miłej gry i do zobaczenia
 11. Zastanów się. Czy przez jedną porażkę zrezygnujesz ze wszystkiego. Z ludzi których tu poznałeś, serwerów, tej atmosfery, czy też gry. Każdy z nas miewa lepsze i gorsze dni. Ale to nie znaczy, że mamy się poddać. Wręcz na odwrót! Trzeba walczyć i jak to pewna osoba mi powiedziała "palić kłody, które rzucają nam pod nogi". Walcz, ucz się, abyś kiedy nadejdzie dzień rewanżu zniszczył swoich przeciwników. Zostań z nami Gdzie indziej, jak nie tu są tacy wspaniali ludzie? Wynieść wnioski z tej lekcji. Graj czasami na DD2, bo bądź co bądź. GO MOD, a klasyczny dobry dd2 różnią się i to bardzo. A teraz chodź na #3 i pobijemy razem boty Albo ty mnie. Nie daj się prosić :DD ZOŁZIE ODMÓWISZ?!?!
 12. Siemka! Współczuję :v choć tak tylko żartuje Miłej gry i w razie problemów z bratem pisz śmiało xd Razem z @Viki <3 go ustawimy xd