Hubert

Nowy
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Hubert

Informacje

 • Gender
  Female
 1. O, witam! @Jezus Cieszę się, że złożyłeś skargę. Liczę, że zostanie zbanowany, nawet jak stracę przez to konto. On jest moją podszywką i gra zdecydowanie gorzej, co miałem okazję się przekonać grając bez żadnych odznak. Ciekaw jestem czy ban będzie na nick czy IP. Nie ukrywam, że wolałbym tę drugą opcję, ale zobaczymy. Pozdrawiam serdecznie! Przy okazji : "jO" 1458 STEAM_0:0:457309168 6 29:23 46 Kiedyś udało mi się przez konsolę znaleźć taką informację. Może się przyda. Choć widzę, że jest różna od tej, którą podałeś...
 2. zamknięty Skarga na jO

  Powinno być lepsze zabezpieczenie...
 3. zamknięty Skarga na jO

  Witam Tak, składam skargę sam na siebie, gdyż ktoś zwyczajnie się pode mnie podszył, zmienił hasło, zabrał 6k diax i prawdopodobnie pozabierał wszystkie skiny, gdyż żaden mi nie działa. Na konto nie mogłem się zalogować, choć niejednokrotnie próbowałem, nie ma mowy o wpisywaniu złego hasła. Sam byłem świadkiem jak wszedł ktoś o nicku (1) jO, zatem nie miałem już żadnych wątpliwości. Jako, że mówię o swoim nicku, to wyrażam zgodę aby któryś z adminów widząc gracza " jO " lub (1) jO zwyczajnie go zbanował. Jednak przed tym prosiłbym o sprawdzenie jego statystyk, bo zapewne będą ***owe i wtedy proszę zbanować. W końcu jak ktoś grać umie, to nie zabiera innym kont, zatem osoba podszywająca się pode mnie jest zwyczajnym d***lem. Jeśli nawet ktoś zbanuje akurat mnie, nie jego, to zawsze mogę się odwołać. Sprawdzałem config i jest tam moje stare hasło. Poza tym, prosiłbym @vanillah @vanilliowa do których pisałem na GG, aby przywrócili wszystkie moje ukradzione rzeczy i o odzyskanie hasła do konta. Tak jak Wam pisałem, dziś grałem tylko o godzinie ok. 12, później jedynie po 20. Nawet na mapie Westwood, "osoba" podszywająca się pode mnie pojawiła się i szybko uciekła widząc, że jestem obecny. Piszę w cudzysłowiu, gdyż to nie jest osoba. To jest zwyczajny śmie*. Pozdrawiam.
 4. zamknięty Rezygnacja

  Data: 03,05,2017 Stanowisko, z którego rezygnuje: Admin CS:GO+BF4 Powód: Brak aktywności.
 5. zamknięty Txt na nowych mapach

  Witam Jakie macie zdanie na temat dawania banów za txt na stosunkowo niedawno dodanych mapach? Jesteście za? No dobrze, tylko pragnę zaznaczyć, o ile na dust2 jest temat o txt, to o nowych mapach nie ma wzmianki. Zatem jak można karać za coś, o czym nie ma mowy na forum? No właśnie Liczę na Waszą wypowiedź. Pozdrawiam.