JezusChytrus

Użytkownik
 • Content count

  250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

JezusChytrus last won the day on July 29 2017

JezusChytrus had the most liked content!

About JezusChytrus

 • Birthday 07/26/2002

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Okolice Gdańska
 • Interests
  CS 1.6, piłka nożna, gry komputerowe, siłownia, płeć piękna ;3
 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

1,424 profile views
 1. rozwiązany Jezus Chytrus / CziQ

  Ja swoje wyjaśniłem w jego dwóch odwołaniach. @lukasq ja nie widzę żadnej poprawy, za to coraz więcej żałosnych odwołań po słusznych banach za kompletny brak kultury. W dodatku jak dostał bana na 1h dzisiaj to wydarł się przez mikrofon ,,KUR..." @StreeD zacznijmy od tego - po jakiego grzyba się tu udzielasz? Nie ciebie to dotyczy, w dodatku napisałeś drugi post zamiast edytować pierwszy. @H3RoIn3 tu powinien być warn. Po drugie - wylonałem tylko prośbę opiekuna serwera. Po trzecie - nie popełniliśmy żadnego błędu, CziQ czeka na dowody. Żadnej rangi nie oddamy, bo nie mamy za co. Po czwarte - nie znasz sytuacji, nie wiesz o co chodzi. Ciąg dalszy. @StreeD nie masz kompletnego pojęcia co ten gracz robi na serwerze, także nie wypowiadaj się w temacie, który ciebie nie dotyczy. Jesteś CziQ, Darkovsky, Jezus, pełnisz funkcję w UBT? Nie. Także żegnam. @pacman ban permanentny nie jest za rzucanie ,,kurwami" czy ,,chujami" na serwerze. I nie, nie ma prawa, nie gra u siebie na serwerze tylko u Trivora. A wg regulaminu wyraźnie zakazane jest nadużywanie wulgaryzmów od 6 do 23.
 2. Poprzedniego bana dostałeś za kompletny brak kultury i darcie się na mikro. Nie cyrkuj, dobrze wiesz co powiedziałeś i ja też doskonale wiem. Napisałeś odwołanie, UB nie dostałeś. Miałeś dostać perma, a CziQ nie mógł zbanować cie przez bansa. Pisałem z nim chwilę, a że byłem na serwerze to cie odbanowałem i poczekałem aż wejdziesz. Ban poleciał z polecenia CziQa, czyli opiekuna serwera, z powodem o jaki poprosił. To tyle z mojej strony, na serwer już nie wrócisz. EDIT: Rozpisywać ci nic nie będę, bo nie mam takiego obowiązku, a perm z polecenia osoby wyższej rangą na serwerze.
 3. Wyzwałeś i nadużywałeś wulgaryzmów. UB nie dostaniesz. A mnie nic nie swędzi, swędzieć to conajwyżej ciebie mogło jak bana otrzymałeś i krzyknąłeś ,,kurwa".
 4. Bayern U17 - Legia U17 14-0.

  ,,Mam tak samo, jak ty... młodzików chu*owych!" :'DDDD

  1. l31s

   l31s

   Polski futbol zawszę ssał. 

  2. Issei-Kun ddjd.| Ładny~Pan

   Issei-Kun ddjd.| Ładny~Pan

   To są własnie te detale 

 5. Śląsk Wrocław + mecz wyjazdowy = 3 punkty dla zespołu gospodarzy :'DDD

 6. @NAKURWIOM, @J@ku!B, @Coke patrzcie, już tu jest.
 7. nie wiem

  1. Issei-Kun ddjd.| Ładny~Pan

   Issei-Kun ddjd.| Ładny~Pan

   Też od Fify człowiek pierdół a dostaje XD jeszcze jak kurwa w składzie jest ten Skurwiel na 7 zagrania :(

  2. JezusChytrus

   JezusChytrus

   akurat ja mam to szczęście, że w to nie gram

    

   ale widze ten płacz

 8. rozwiązany Skarga na Nakurwiom

  @NAKURWIOM resp w drodze na B kończy się wraz z końcem pochylni i z podestu z którego wszyscy TT zeskakują, i nie dawaj banów jak nie widziałeś że siedział tam od jakiegoś czasu (to tak dla sprostowania, nie zabijajcie mnie za ten post)
 9. Na małe NIE. +Wiek + Dobra morda - Aktywność na serwerze - Brak admina Pograj tam trochę i złóż pierw podanie na admina :v @Huda Wydra. toś dopalił w piecu ja i opiekun serwera xD może po testach gimnazjalnych, ale na pewno nie teraz :''D
 10. @Trivor odbierz wreszcie PW

  1. Trivor ♛

   Trivor ♛

   odpisalem

  2. JezusChytrus

   JezusChytrus

   No wreszcie xd

 11. To jakiś żart? XD STANOWCZE NIE. - Nikt cie nie zna. - Konto pod podanie. - Ani razu nie widziałem cie na DD2 #2 a gram tam codziennie. - Brak linku do GT. - Brak reklam w poście. - Podanie napisane na odwal. - Jest już opiekun, który radzi sobie wyśmienicie.
 12. zamknięty FRAGMOVIE - DEJMAN.

  jak ty pro-gamer jesteś normalnie i ten podkład z fragmovie #4, Słoń idealnie pasował
 13. Matko Bosko Częstochowsko

  1. BoddyGWIAZDECZKA ☆☆

   BoddyGWIAZDECZKA ☆☆

   Turystyka LGBT lub turystyka gejowska (ang. gay tourism) – jedna z niszowych odmian komercyjnej turystyki wypoczynkowej, ukierunkowana na rynek klientów z grupy LGBT – lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transgenderycznych.

  2. JezusChytrus

   JezusChytrus

   No to niezłe łyse pole masz pod tym czerepem