JezusChytrus

Admin[DD2 #2]
 • Content count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

JezusChytrus last won the day on July 29 2017

JezusChytrus had the most liked content!

5 Followers

About JezusChytrus

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Okolice Gdańska
 • Interests
  CS 1.6, FM, CM, piłka nożna, gry komputerowe
 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

1,103 profile views
 1. zamknięty Podziękowania

  A ja jestem pałowany tym syfem w 3-ciej gimnazjum, kompletnie niepotrzebnie bo umiem. Niestety reszta nie :/
 2. odrzucone podanie na admina

  NIE. + Składka. - Konto pod podanie. - Na pewno nie znasz AMX na ,,10-tkę". - Brak Steam. - Podanie napisane na odwal. - Brak linku do GT. - Brak reklam. - Nikt cie nie zna.
 3. rozwiązany Admin DD2 #2

  Nick: Jezus Chytrus Link do podania: http://skilluje.pl/index.php?/topic/12263-dd2-2-szybka-rekrutacja-bez-składki/&tab=comments#comment-85871 ID ze sklepiku: 70
 4. Nick: Jezus Chytrus Wiek: 15 Steam/NS: Steam Czy miałeś/aś kiedykolwiek admina?: tak Posiadasz mikrofon?: tak Mutacja Tak/Nie: tak Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Jezus Chytrus/91.224.117.117:27015/ (na tym gram od 3-4 dni) https://www.gametracker.com/player/Smartfica/91.224.117.117:27015/ (wcześniej grałem na tym) ^oczywiście te GT to do innego serwera na którym aktualnie gram
 5. zamknięty Skarga na admina/nkę.

  Nie, to nie ból dupy. Od bólu dupy to ja jestem jakiś kilometr przed. Zgłosiłem, bo wydawało mi się, że złamałeś regulamin. Za każdym razem robię to z automatu. Chodzi o reakcję admina. Dla mnie zabrzmiało to jak ,,Rób co chcesz, mam ciebie i twoje zgłoszenie w dupie, żegnam". Zaś innych słów nie przytoczę, gdyż moja groźba demkiem była zwykłym testem. Zmięknie? Gram dalej. Chamsko odpowie? No to leci skarga, bo to zachowanie nieakceptowalne.
 6. zamknięty Skarga na admina/nkę.

  Kiedyś na BF4 za to leciały bany, na klasyku gram od niedawna - z 4-misięczną przerwą, mam prawo nie wiedzieć, jak traktowane są te skrzynki. Tu się mylisz. Miałem admina kilka razy, i nigdy nie odpisałem w taki sposób komuś. Jeśli ktoś usilnie twierdził, że gracz był na txt, a ja tego nie widziałem, to jedyną rzeczą jaką robiłem było napisanie ,,nie widziałem, nie mogę mu nic zrobić". @Po prostu Hubert. nikt nie zachowuje się tu jak dziecko, Gdyby admini zignorowali zgłoszenie lub zareagowali w normalny sposób, to miałbym to wtedy gdzieś. Zaś po tym jak napisałem ,,zaraz demko z HLTV pójdzie w obrót" i dostałem odpowiedź OD JEDNEGO Z ADMINÓW NA y@ ,,proszę bardzo", to ciśnienie mi podskoczyło i to bardzo. @JOHNY w jaki sposób upokarza mnie pisanie, że rozpiszę demko? W taki, że chciałem wskazać moment, gdzie dostałem pierwszą chamską odpowiedź oraz drugą, totalnie lekceważącą gracza? Skarga napisana jest w 0% na gracza, tylko w 100 na admina, i nie chodzi o złamanie regulaminu (bądź brak złamania, na co wychodzi) tylko o bezczelność osóbki z wyższą rangą.
 7. zamknięty Skarga na admina/nkę.

  Skarga jest słuszna, ponieważ dotyczy ZACHOWANIA ADMINA PO ZGŁOSZENIU. Admin nie ma prawa się tak zachować, chociażby z czystej kultury.
 8. zamknięty Skarga na admina/nkę.

  Ciekawe jak miało być na u@. Byłem adminem trochę czasu, i nie zdarzyło mi się dwukrotnie pomylić u@ z y@, szczególnie po zgłoszeniu od jakiegoś gracza. Odpowiedzi były dobrze kierowane do mnie, na demku wyraźnie widać. EDIT: @Kubuś 88 zacznijmy od tego, że ja nie płaczę. Widzę złamanie regulaminu = pisze na u@. Skarga nie jest kierowana na ciebie, tylko na admina/nkę, który postąpił w taki sposób okazując kompletny brak kultury w stronę zwykłego gracza. Czegoś takiego tolerował nie będę. EDIT2: Nawet jeśli nie jest to traktowane jak txt, to tak jak @zajczyK. napisała - skarga nie jest na gracza, tylko na admina. Takiego chamstwa na odpowiedzialnym stanowisku to ja jeszcze w życiu nie widziałem.
 9. 1. Twój nick na serwerze: JezusChytrus 2. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: Na serwerze było 4 adminów, także wymienię całą czwórkę. @zajczyK., @ZlaKobIeta, @Btk*l0ol* oraz @JOHNY. 3. Opis sytuacji: Zaczęła się runda, jak zwykle nie wiedziałem o co chodzi to polazłem na zielone obok ciemni (TT). wyszedłem, pobiegłem chwile i zostałem zastrzelony przez @Kubuś 88 z tekstur mapy (SVIP, DoubleJump). Napisałem o tym na u@, poczym admin napisał na say@ cyt.: ,,No i ?". No gratuluję. Napisałem kolejną wiadomość, że demko z HLTV pójdzie w ruch, na co po raz kolejny admin bezczelnie odpowiedział: ,,Proszę bardzo". 4. Data i godzina zajścia sytuacji: 31 grudnia 2017, koło 19:20. 5. Świadkowie/dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv39070/HLTV-1712311903-de_dust2.dem.zip Za chwilę rozpisze demko. EDIT: Stał na tej wysokiej skrzynii na gali. Nie tej małej i grubej, tylko tej wysokiej, co widać ją z ciemnii.
 10. U mnie kiedyś na BF4 działało, coś dziwny ten AMX a tam często był z nim takie właśnie problemy
 11. zamknięty Pytanie Na Dziś #322

  tlenu
 12. A nie próbowaliście takiemu graczowi dać ub i zbanować z poziomu konsoli ale bez SS? W razie wątpliwości lub odwołania takiego gracza jest HLTV. amx_unban "IP" amx_addban "IP" (jeśli nie ma go na serwerze)
 13. zamknięty #8 Wywiad z KapiYT

  Jak na pierwszy raz, to zaje... Wszyscy potrafią dokończyć
 14. Poziomy znajomości AMX (1-10)

  Ja osobiscie mam 6
 15. 1. Nie masz pojęcia co to AMX. 2. Wiesz po co jest AMX, ale nie rozumiesz jak z niego korzystać 3. Ogarniasz mniej więcej korzystanie z AMXModMenu 4. Umiesz korzystać z AMXModMenu, ale nie w pełni. 5. Umiesz korzystać z AMXModMenu w pełnym zakresie i znasz też parę komend AMX w konsoli. 6. Umiesz korzystać z AMXModMenu w pełnym zakresie i znasz mnóstwo dodatkowych komend typu amx_gag, amx_ip 7. Umiesz korzystać z AMXModMenu w pełnym zakresie i znasz mnóstwo dodatkowych komend oraz potrafisz w konsoli zmieniać ustawienia serwera. 8. Umiesz korzystać z AMXModMenu w pełnym zakresie, znasz mnóstwo dodatkowych komend, umiesz wgrywać pluginy i potrafisz w konsoli zmieniać ustawienia serwera. 9. Umiesz korzystać z AMXModMenu w pełnym zakresie, znasz mnóstwo dodatkowych komend, umiesz wgrywać pluginy, potrafisz w konsoli zmieniać ustawienia serwera, ustalać cvar'y, dodawać adminów i wgrywać mapy, modele, itp. 10. Umiesz korzystać z AMXModMenu w pełnym zakresie, znasz mnóstwo dodatkowych komend, umiesz wgrywać pluginy, potrafisz w konsoli zmieniać ustawienia serwera, ustalać cvar'y, dodawać adminów, wgrywać mapy, modele, itp., pisać pluginy/edytować je w mniejszym lub większym stopniu.