Onthuś.!

Zbanowany
 • Content count

  407
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Onthuś.! last won the day on April 2 2017

Onthuś.! had the most liked content!

About Onthuś.!

 • Birthday 08/25/1998

Informacje

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,023 profile views
 1. Witam chciałbym się pożegnać, ze wszystkim zwłaszcza: @Patrz i płacz :) Dzięki za spólną gre rozmowy na tsie, na fb itd Jesteśmy w kontakcie. @Zawodowiec To samo co płaczuś dam ci skiny wieczorkiem @Hose Poka kose W kontakcie znajdę cie @Angela 3 Dzieciaka życzę @vanilliowa Kc chyab wystarczy @vanillah Sory, za syf może się nie nadaję ;c Ale dzięki leniwcu xD @Pecor Nie wiem czy jeszcze żyjesz xDDD @Komor`as Dzięki za wspólną gre @:D. trzymaj sie techniku @MARCIIIAKKK Jak skończysz 14 lat to dawaj na piwo xD @Casrog Dzięki za sygnę @NeQueR Wiem, że masz bana prześlę na pw ci to xD Jeżeli o kimś zapomniałem sorcia Proszę o zabranie mi rang vip i zasłużony Ja naważyłem tego piwa, dzisiaj będę pić Dajcie mi bana a przynajmniej rangę i bloka na forum ;c zasłużyłem na niego @vanillah chociaż to zrób Nie chcę, żeby sieć się rozpadała. KANEKI DESPERO RAGNAR NOYA NIU NIE POZDRAWIAM
 2. Małe sprostowanie

  Witam pewnie wielu z was zastanawia się o co dokładnie chodziło z moją degradacją, rezygnacją Kaneki i ogólną spiną. Sprawa chodziła bardziej o Pinkiego, że kazałem go zbanować ;c Fakt może i nie powinienem, ale myślałem że on dostał już bana, dodam też że od samego początku Pinki mną pomiatał. Potem dostałem Degrada powód: Wkurw** mnie. Wiadomo miałem prawo się zdenerwować, i może za dużo powiedziałem. Sprawę z Kaneki wyjaśniliśmy (mam nadzieję). Przeprosiłem też za moje zachowanie i prosiłbym nie wińcie mnie o odejście Kaneki, to jest jej decyzja może ukierunkowana też moją osobą nie wiem dokładnie. PEACE bez spin powinniśmy się szanować. Nie zamykam tematu jak macie jakieś pytania o daną sytuacje lub chcecie ją wyjaśnić pod spodem. Spam i inne tego typu będą usuwane.
 3. zamknięty #67 Pytanie na dziś

  Brata mógłbym miec xdd ale wsumie nie wiem jak bym sie zachowal
 4. rozwiązany Bug

  U mnie nie występuję ten problem, u innych graczy też nie słyszałem ;c Może klawiatura ci coś nie styka xD albo naciskasz nei to co potrzeba ;c Wątpię, że to wina serwera. Jeszcze o takim problemie wśród graczy na tym serwerze nie słyszałem.
 5. przyjęte Needy

  Na tak ! Dobrze się sprawował jako admin Nie uciekł po odrzuceniu podania na ubt Wiek Spoko ziomek Można dać szansę !
 6. zamknięty Obiecalem ze będę robił to robie :)

  PLUS za checi xddd na poczatku jest najgorzej, jak sie nie ma kont
 7. przyjęte Podanie by neq

  Oczywiscie ze na tak: -Ogar w miare xd -Mial juz admina -Śmieszek -Na starym dr czesto bywal , byl lubiany.
 8. Na nie: -Aktywność bardzo słaba, mało się udzielasz. -Podanie nie przekonuje -Jedno demko rozpisane, nie trudno zwłaszcza że blaszak mówił, że będzie odpalony. -/+Wiek Najbardziej o twoją aktywność się obawiam bo kurde 28 postów i bardzo rzadko widzę jak się wypowiadasz lub nawet jesteś na forum. Dla mnie zdecydowanie na nie przez aktywność.
 9. zamknięty Ważne

 10. zamknięty Ważne

  WYPOWIADAJĄ SIĘ: OSKARŻYCIEL, OSKARŻONY, ADMINI SERWERA NA KTÓRYM ZASZŁO ZDARZENIE, ŚWIADKOWIE, JEŚLI POTWIERDZI TO OSKARŻYCIEL!!! 1. Twój nick na serwerze: 2. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: 3. Opis sytuacji: 4. Świadkowie/dowody: Niewypełnienie któregokolwiek z wyżej wymienionych punktów w skardze będzie się wiązało z usunięciem tematu i wynagrodzeniem osoby piszącej ostrzeżeniem. Nie zastosowaleś wzoru temat zamykam