Kika

Właściciel Serwera
 • Content count

  185
 • Joined

 • Last visited

About Kika

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,344 profile views
 1. Witaj kolego
 2. przyjęte

  Jestem na tak, myślę, że przyda się, w razie czego zawsze służę pomocą (pewnie jak i nasza administracja) <3
 3. zamknięty

  Hejoo
 4. Kochani, ostatnio coraz więcej osób ma problemy z wbiciem na serwer z powodu nieprawidłowego hasła, wiele z Was podejrzewa innych o jego zmianę, ale to nie są słuszne oskarżenia. Takie problemy zazwyczaj pojawiają się po wykupieniu usługi (Svip, Vip, admin), wygląda to tak- http://www82.zippyshare.com/v/9kqPfsAA/file.html, bądź jak wcześniej wspominałam- wyskakuje tzw. błąd "Nieprawidłowe hasło", jak możemy temu zaradzić? Nic prostszego! 1. Czasami może być to prostsze niż nam się wydaje, a jest tak wtedy kiedy nie mamy ustawionego hasła w cfg, jak sprawdzić czy hasło jest faktycznie ustawione? Wystarczy wpisać w konsole komendę "Setinfo" . Jeżeli wygląda to w następujący sposób : http://www66.zippyshare.com/v/5qkp1RHz/file.html znaczy, że hasło jest w naszym cfg i musimy kombinować trochę inaczej (ale to zaraz), jednak gdy nie ma "_pw" wystarczy wpisać w konsole : setinfo "_pw" "hasło takie jak na wykupioną usługę" bądź setinfo _ss "hasło" 2. Co jeżeli wykupiliśmy usługę na zupełnie inne hasło niż jest w naszym cfg? Wystarczy edytować cfg w notatniku i w danej linijce - http://www87.zippyshare.com/v/FYiyPVSY/file.html zmienić to na hasło z usługi. O czym trzeba pamiętać przy zmianie? Najlepiej jakby gra była wyłączona i nie zapominajmy o zapisaniu w notatniku po danej zmianie. 3. Możemy wrócić spokojnie do gry i cieszyć się miłą atmosferą na naszych serwerach Myślę, że już dawno powinien się taki post pojawić, ale wiadomo jak to jest, zawsze coś. Mam nadzieje, że chociaż w jakimś stopniu się przyda. Ps. hasło, które jest na danych ss'ach jest przypadkowe!
 5. Jak ja Wam pokaże jak sie gra Żarty żartami, ale myśle, ze fajny pomysł, juz o tym trochę myśleliśmy, serwer w razie czego mamy (ten mixowy), Wiec myśle, ze to tylko kwestia zorganizowania.
 6. Oo, plusik dla Ciebie
 7. Pomysł został zamieniony na blokadę plantowania bomb.
 8. Myślę, że sie przyda Jestem jak najbardziej na tak
 9. zamknięty

  Witaaaj
 10. Tak jak obiecywałam wzięliśmy się za małe zmiany na serwerach (w tym naszym wspaniałym CS GO #2), parę rzeczy jest jeszcze do ogarnięcia, przetestowania, ale niestety musimy prosić Was o trochę cierpliwości - Rezerwacja slotów dołączona do Svipa i vipa, niedługo będzie możliwość wykupienia indywidualnie - Zamiast mniejszych map postawiliśmy na blokowanie plantowania bomb na 2 bs'ach (przy małej ilości graczy >10 gracze będą mieć możliwość głosowania na jaki BS chcą grać) - jest to jeszcze do przetestowania. - Testowany również był smoke bardziej "podchodzący" pod CS GO, jednak razem z administracją stwierdziliśmy, że jest to zbędne - serwer jest dodatkowo obciążony co wiąże się z lagami, do tego niestety nie za bardzo spodobał nam się "wizualnie"- http://www63.zippyshare.com/v/ARYT2hq0/file.html - Asysty - RS'y zostaną wgrane maksymalnie do dnia jutrzejszego Do przetestowania zostało : - Wymiany - Say widoczny po śmierci (odnośnie adminów) - Losowy vip - Misje
 11. przyjęta

  Asysty zostały dodane w dniu dzisiejszym
 12. rozwiązany

  Problem został rozwiązany , życzymy miłej gry