Playerka :D

Kobieta
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Playerka :D

Informacje

 • Platforma
  Steam
 1. Fajny kod

  Dlatego, że jest darmowy? xd
 2. Jak większość was wie szykuje się nowy serwer cs:go H&S, ale no wszyscy wiemy aby stworzyć taki serwer potrzeba pieniędzy. Jeśli możecie wpłaćcie coś od siebie, oczywiście będzie to nagradzane, a pieniądze te pójdą na reklamy serwera oraz na sam serwer ;D Oto nagrody, które będą na serwerze dodawane graczom, którzy się dołożą: -30zł - Vip na serwerze na 15dni; 31-50zł - Vip na serwerze na 30dni; 50+ zł - Vip na serwerze na zawsze.
 3. Serwer CS:GO

  Temat do zamknięcia Wybrany rodzaj serwera: Hide&Seek
 4. przyjęte Warto spróbować c:

  Małe tak: + Czas gt + mikro + wiek -/+ Czas na serwerze w ciągu lutego ;p
 5. zamknięty #365 Pytanie na dzis!

  Czekałam na Enigme w cs'ie
 6. Serwer CS:GO

  No to tak: Chciałabym stworzyć serwer CS:GO właśnie na Skilluje.pl, Jedyne co mi brakuje to pomysłu na jego mod, dlatego więc tworzę ten temat abyście wy w odpowiedziach sami napisali który wy byście chcieli zobaczyć. Ten mod, który będzie miał najwięcej głosów po prostu wgram na serwer.
 7. Ranga

  Nick: Playerka Link do podania: - (Ranga Kobieta) ID ze sklepiku: 800
 8. rozwiązany Skarga.

  1. Twój nick na serwerze: KopniecieDariji 2. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: DEADSHOCK95 3. Opis sytuacji: No to tak: Napisałam Ty kuwo do niego jakoś jedną godzinę przed banem za: Obraza Admina, ale to nie o to chodzi. No, więc zamiast mnie zbanować od razu jakby zrobił każdy admin to on poczekał z 3 minuty, aż się zmieni mapa. Później serwer był wyłączony, a następnie jak wbiłam po tej godzinie to on akurat dał mi za to bana. Co myślę, że jest nie słuszne gdyż powinien zrobić to od razu, a nie jak wbije po godzinie 4. Data i godzina zajścia sytuacji: 14.02.18 ok. 15:30 5. Świadkowie/dowody: Nie jestem pewna, ale może to widział Leagander Pesekonder oraz mam wycinkę z konsoli. Dał mi on bana na jeden dzień . [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin DEADSHOCK95. [AMXBans] There are 23 hours , 47 minutes and 45 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname : KopniecieDariji [AMXBans] Reason : ' obraza admina ' [AMXBans] You can complain about your ban @ skilluje.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 439854057 ' [AMXBans] Your IP : ' 89.64.20.244 ' [AMXBans] =============================================== R_LoadSkys: Couldn't load gfx/env/noel_rt.tga Kicked by Console: You are BANNED. Check your console. Kicked : You are BANNED. Check your console. A no i to nie obraza chyba jak napisałam ty kuwo a nie ty ku*wo bez ,,*"
 9. Witam wszystkich, którzy są na forum. No to coś o sobie: Jestem Paulina i mam osiemnaście lat. Aktualnie gram na serwerze Deathrun pod nickiem KopniecieDariji. Bardzo lubię psiaki jak i kotki <3. Moim ulubionym sportem jest piłka ręczna, którą trenuje. Natomiast moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest język polski. Jeśli byście mogli to poproszę, żebyście w odpowiedziach pisali coś o sobie, przez to będę trochę lepiej was znała.
 10. Tematyka:Dziewczyna jakaś ;D Rozmiar:Dopasowany Kolorystyka: Krwista Napis: Playerka <3 Przykładowy Render/Stock:- Inne uwagi: -
 11. Szybka rekrutacja [DR]

  Nick: PlayerWiek: 18Czy miałeś(aś :P) kiedykolwiek admina?: TakPosiadasz mikrofon?: NieMutacja Tak/Nie: Dziewczyny nie mają Link do GT: - GT nwm czemu, ale nie ma, a gram tam już od dawna :/ chociaż może jakiś reset był, a mnie dawno nie było ...