Noya

Zbanowany
 • Content count

  66
 • Joined

 • Last visited

About Noya

 • Birthday 02/03/1998

Profile Information

 • Gender
  Female

Contact Methods

 • Skype
  Mikey.ayato

Recent Profile Visitors

625 profile views
 1. Wiesz, że skoro Ty odchodzisz, to idę z Tobą. Poza tym, nie widzę sensu, aby tu zostawać, bo od kiedy jest dwóch nowych moderatorów, to na sieci jest syf, kiła i mogiła. Jeden wielki kabaret, z tym, że żałosny, a nie śmieszny. Pinkiego nie lubię, ale ban mu się nie należał za takie coś. Za to onthuś ma jakiś immunitet? Ulubieńcy lepiej traktowani, innych olejmy? Co to, KURWA (znając życie, i tak za tę wypowiedź dostanę bana), ma być? Czy gdybym nazwała kikę szmatą, nie powinnam dostać bana? Czy gdybym nazwała vanillah skurwysynem też nie? Oczywiście, że bym dostała, bo nie jestem pupilkiem, jak inni. Mam gdzieś, co sobie pomyślicie, ale jeśli ktoś poczuje się dotknięty, to dobrze. Prawda w oczy kole, co nie? Nienawidzę takiego braku szacunku i bezpodstawnej faworyzacji innych. Ani tego, ani faktu, że ktoś, kto był tutaj bardzo długo i dużo przez ten czas poświęcił, aby pomóc, został potraktowany w ten sposób. Dziękuję i również żegnam. Dobrze, że ty nie jesteś na wiecznym urlopie od redaktorstwa :/ @Noya
 2. odrzucone

  Spróbuj złożyć podanie za jakiś czas, a na ten moment postaraj się być bardziej rozpoznawalny, bo sama nie wiem, jak wypowiadasz się na serverze u czy dajesz dobry przykład. Na ten moment odrzucam, ale to jest do zmiany, bo przecież nie jestem jakoś wrogo do Ciebie nastawiona. Daj się poznać, powodzenia!
 3. rozwiązany

  Kulturalniej, negev nie jest z góry zablokowaną bronią, ale można to zmienić. Kultura przede wszystkim, bo jak się zamierzasz tak wypowiadać, to nikt z Tobą rozmawiać nie będzie.
 4. przyjęte

  Tak, tak, tak, tak i jeszcze raz tak! Dlaczego? Gdyż ponieważ i bo: - Kulturalny admin - Wszyscy go lubią - Nawet jeśli nie ma go na serverze, można napisać i jeśli tylko może od razu wbije! - Aktywny na forum Etc, itp, itd. + Mój człowiek! Dałabym sobie za niego rękę uciąć
 5. zamknięty

  XD, <- Przez @niu
 6. odrzucone

  NA NIE. To chyba jakaś kpina, nawet konta nie masz, co to ma być? Odrzucam.
 7. przyjęte

  Zgłoś się do @vanillah w wiadomości prywatnej podając: Nick na serwerze: Hasło jakie chcesz mieć: ID ze sklepiku: oraz w celu dokonania formalności związanej ze składką Adminowską.
 8. zamknięty

  Sprzedawałam szlugi w gimbazie XDDD
 9. przyjęte

  Osobiście jestem na tak. + Kojarzę + Przyda się pomoc + Nie było z nim nigdy problemów.