J@ku!B

Admin[DD2 #2]
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About J@ku!B

Informacje

 • Platforma
  Steam
 1. Nick: J@ku!B Serwer: [Only DD2 #2][KONKURS][Classic ] Data i godzina:9:30 Admin przez którego zostałeś zbanowany: J@ku!B - ten chuj mnie nie lubi... Informacja z konsoli: Brak Link do SS'ów:https://www10.zippyshare.com/v/TJQx8Z1E/file.html Link do bana AmxBans'a(CS 1.6): http://banygo.gameclan.pl/dd2/ban_list.php Link do bana SourceBans'a(CS:GO): Czajcie akcje gram sobie spokojnie, a ten typ daje mi bana... A tak serio... chciałem coś sprawdzić i zle sobie kliknąłem
 2. Witam. Te zmiany są wg. mnie i innych graczy za daleko posunięte. Osoby grające na serwerze narzekają na zbyt duża różnice pomiędzy zwykłymi graczami i vip`ami. Mnie też nie podoba się pomysł podwyższonego HP i rosnącego o 10Hp za każdego killa. Tak samo jak podwójny skok... Przestaje to już być Cs Classic. Wydaje mi się ze zmiany przyniosą odwrotne skutki... Vip daje zbyt dużą przewagę i psuje grę . Mam nadzieje że @Trivor ♛ @CziQ # Zamaskowany@pazyfea przedyskutujecie to.
 3. Skoro mówię to wiem. Jak zaczynałem w 1.5 nie było takich bajerów i również później w 1.6 przez te wszystkie lata grało się tak samo dobrze. Więc uwierz mi wiem o czym mówię. Jakiś argument za? To jest moja opinia, możesz się z nią nie zgadzać, ale nie mów mi że nie wiem na co się pisze.
 4. Oba pomysły są dobre i warte przedyskutowania. Osobiście sklanialbym się za pierwszą opcją. Do tego chciałbym zaproponować usunięcie licznika dmg który wyświetlany jest na bieżąco. Zmniejszyłoby to ilość skanów i rzucania granatów gdzie popadnie... W celu poprawienia statow przez asysty.
 5. Świetna robota @CziQ # Zamaskowany nie ma co dodać wszytko dokładnie opisales.
 6. rozwiązany Skarga na Nakurwiom

  Okej okej. Cieszę się że mogłem Ci poprawić humor.
 7. rozwiązany Skarga na Nakurwiom

  Pisał w innym temacie ze gracze go informowali ze jest ziemniak na respie.
 8. rozwiązany Skarga na Nakurwiom

  Ziemniak... dobrze wiemy ze lubisz posiedzieć na respie troche dłuzej może w tym wypadku było inaczej, ALE ... znamy zachowania różnych graczy i ich przyzwyczajenia. Więc jak ktoś pisze ze siedzisz na repie to jest to prawdopodobne. Wiec luzik tam nie spinajmy się to tylko gra.
 9. zamknięty Admini coś nie halo.

  Chłopcze. To że Ty mówisz ze ktoś kogoś przezywał to nic nie znaczy. Kto zna Rybe ten wie... na co go stać. Wszedłem Ryba wyklinał " kogoś " przez mikro wiec dostał bana. Ten drugi sie uspokoił (nie słyszałem żeby ktoś wyzywał) Wiec miałem go zbanować na Twoje Słowo ? Bo mi mówisz ? Zastanów się. Równie dobrze powinienem Tobie dać perma bo tak ktoś mówił czy tak ? " Najśmieszniejsze było to jak mnie zbluzgał i nic z tym nie zrobić " ? a po Polsku ? Aha wrzuciłem w translator i już wiem... Jak Cię ktoś przezywał było zgłosić nie mam podsłuchu 24h/dobę i nie słyszę co mówią gracze z przeciwnej drużyny wszedłbym na spec i sprawdził.. Uważaj sobie jak się do kogo odzywasz. Bo IP łatwo znaleźć.
 10. Nick: J@ku!B Data i godzina:13.01.2018 18:30 Serwer: Only DD2 Admin przez którego zostałeś zbanowany: >>>Joker Powód bana: Resp TT 1:40 Uzasadnienie sytuacji: Wrociłem się po pake na resp TT, dostalem bana za (1:40 resp ) ... myślalem ze kick chcialem wrócić i chyba z automatu jest prem...
 11. rozwiązany Admin DD2

  Nick: J@ku!B Link :