KubsonWielki✪♛

Opiekun Strefy
 • Content count

  142
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About KubsonWielki✪♛

 • Birthday 06/17/2003

Informacje

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łęczna
 • Interests
  Motoryzacja,Sport,E-Sport
 • Platforma
  Steam

Kontakt

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Urodzinki :D

  Wszystkiego Najlepszego panie Morcie!
 2. zamknięty #402 Pytanie na dziś! Seria Lubiani odc.35

  Spoko,da się porozmawiać na spokojnie
 3. zamknięty #400 Pytanie na dziś!

  Najlepszy to taki typowy polski bus wibrujący ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy tylko się zatrzyma przy jakimś przystanku (oczywiście w tle disco polo).
 4. zamknięty #403 Pytanie na dziś!

  Serwery CsGo,Serwer Ts3,Gites Ekipa,Supcio Administracja i wszyscy użytkownicy forum
 5. Głosowanie na nasze serwery

  Poszło
 6. W ostatnim czasie dosyć głośno jest o modyfikacji pewnej modyfikacji do CS:GO. Dodaje ona do gry możliwości budowania którą znamy z Fortnite: Battle Royale. Można budować schody, podłogi, ściany i oczywiście piramidki! Niestety, mod stworzona przez twórcę strony Go 4 The Kill – Kinsi55 – jest niedostępny dla członków społeczności. Właściwie został on stworzony tylko dla twórcy. Jak sam tłumaczy, nie chce wypuścić modyfikacji na światło dzienne, ponieważ łączenie najlepszej gry typu „point-and-click”, z trybem Battle Royale rodem z Fortnite jest beznadziejnym pomysłem. Stworzył ją tylko po to, by zobrazować jak takie połączenie mogłoby wyglądać. Twierdzi również, że skyboxy w Counter Strike: Global Offensive są za małe oraz zbyt zbugowane, aby ludzie mogli z chęcią wracać do tej modyfikacji. Oczywiście nadzieja umiera ostatnia. Może po przerobieniu map i powiększeniu skyboxów, kiedyś ujrzymy jego dzieło. Film w którym Kinsi55 prezentuje moda macie tutaj:
 7. Sygnaturka

  Tematyka: Cos w rodzaju mojego avataru (marihuana,palenie,wypuszczanie dymu itp.) Rozmiar:na forum Kolorystyka: Dowolne Napis: Prawy dolny róg mój nick a nad nickiem napis "Opiekun Strefy" Przykładowy Render/Stock: - Inne uwagi: Jeśli to nie będzie żaden kłopot to prosiłbym o gifa.Z góry Dzięki!
 8. We wtorek 13.03.2018 odbyły się pierwsze rozgrywki najlepszych graczy z centralnej i wschodniej Europy. Od godziny 20 na specjalnych serwerach reprezentanci takich krajów jak Albania, Czechy, Estonia, Greecja, Litwa, Polska, Serbia, Słowenia, Ukraina, Rosja i wielu innych mierzyli się ze sobą, by wyłonić najlepszego gracza spośród nich. Rozegranych zostało 3 mecze w trybie solo. W pierwszym meczu na podium stanęli Liqudb na pierwszym miejscu, Dangod na drugim i Friz na trzecim. Drugi mecz przyniósł znacznie więcej emocji. Na podium znaleźli się Fritol, Zaraki oraz Daav, z czego dwóch ostatnich to reprezentanci naszego kraju . Trzeci mecz to również dominacja Polaków. Povity jedyny polski zwycięzca, Sleez i Grzywa zamykający stawkę również z naszego kraju. Całą rozgrywkę możecie obejrzeć poniżej u Friza, którego w trakcje streama śledziło aż 21 000 osób jednocześnie. Jeżeli jesteście ciekawi innego punktu widzenia szukajcie filmów i kanałów oznaczonych hashtagiem #SkillcustomCEE. Co dalej W najbliższy wtorek możemy spodziewać się kontynuacji tego ciekawego wydarzenia. Rozgrywane będą 3 mecze w parach. Zawodnicy już w tym momencie mogą dobierać sobie towarzysza. Mecze rozgrywane będą 20.03.2018 od godziny 20.00. Szukajcie kanałów oznaczonych tagiem #SkillcustomCEE, by śledzić poczynania zawodników w rozgrywce. Zapowiada się mega ciekawy pojedynek.
 9. Użytkownik Reddita, StormTester, wpadł na pomysł o koncepcji tworzenia customowych gier w Fortnite. Na zdjęciu widnieje możliwość tworzenia własnych meczy, wchodzi w to edycja rodzajów broni które mogą zostać używane. Ilość życia i tarczy, szybkość poruszania się, grawitacja – dosłownie wszystko, według nas to fajna opcja i może wprowadzić wiele możliwości i dodatkową frajdę przy grach. Wiemy, że istnieje możliwość edycji tego rodzaju ponieważ mieliśmy już podobne wydarzenia okresowe takie jak High Explosives i Sneaky Silencers. W ostatnim czasie również na popularności zyskują takie wydarzenia jak Fortnite #SkillcustomCEE. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o takim kreatorze, udostępniajcie artykuł, im większy odzew społeczności tym szybciej trafi to do Epic Games.