KubsonWielki✪♛

Opiekun Strefy
 • Content count

  142
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KubsonWielki✪♛

 1. Urodzinki :D

  Wszystkiego Najlepszego panie Morcie!
 2. zamknięty #402 Pytanie na dziś! Seria Lubiani odc.35

  Spoko,da się porozmawiać na spokojnie
 3. zamknięty #400 Pytanie na dziś!

  Najlepszy to taki typowy polski bus wibrujący ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy tylko się zatrzyma przy jakimś przystanku (oczywiście w tle disco polo).
 4. zamknięty #403 Pytanie na dziś!

  Serwery CsGo,Serwer Ts3,Gites Ekipa,Supcio Administracja i wszyscy użytkownicy forum
 5. Głosowanie na nasze serwery

  Poszło
 6. Z ogromną przyjemnością Epic Games poinformował nas o tym że Fortnite będzie obsługiwać funkcje rozgrywki, postępów i zakupów pomiędzy platformami Xbox One, PS4, PC, Mac, iOS oraz Android(w ciągu najbliższych miesięcy). Microsoft od dawna stara się promować obsługę rozgrywki między platformami i łączenie graczy na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach. Na przestrzeni ostatnich miesięcy firma Epic Games i Microsoft ciężko pracowali razem, aby gracze na konsoli Xbox mogli cieszyć się rozgrywką i współzawodniczyć z osobami z innych platform. Wygląd i sposób działania CrossPlay nie został jeszcze dokładnie opisany. Wiadomo na pewno, że nadal każda z platform będzie posiadała swoje oddzielne lobby, jednak możliwe będzie dołączanie do oddziału osób z innej platform. Z każdą kolejną aktualizacją i każdą dodaną platformą, Epic Games stara się by ich gra dotarła do jak największej liczby graczy. Chcą by granie ze znajomymi było jak najprostsze.
 7. Użytkownik Reddita, StormTester, wpadł na pomysł o koncepcji tworzenia customowych gier w Fortnite. Na zdjęciu widnieje możliwość tworzenia własnych meczy, wchodzi w to edycja rodzajów broni które mogą zostać używane. Ilość życia i tarczy, szybkość poruszania się, grawitacja – dosłownie wszystko, według nas to fajna opcja i może wprowadzić wiele możliwości i dodatkową frajdę przy grach. Wiemy, że istnieje możliwość edycji tego rodzaju ponieważ mieliśmy już podobne wydarzenia okresowe takie jak High Explosives i Sneaky Silencers. W ostatnim czasie również na popularności zyskują takie wydarzenia jak Fortnite #SkillcustomCEE. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o takim kreatorze, udostępniajcie artykuł, im większy odzew społeczności tym szybciej trafi to do Epic Games.
 8. W ostatnim czasie dosyć głośno jest o modyfikacji pewnej modyfikacji do CS:GO. Dodaje ona do gry możliwości budowania którą znamy z Fortnite: Battle Royale. Można budować schody, podłogi, ściany i oczywiście piramidki! Niestety, mod stworzona przez twórcę strony Go 4 The Kill – Kinsi55 – jest niedostępny dla członków społeczności. Właściwie został on stworzony tylko dla twórcy. Jak sam tłumaczy, nie chce wypuścić modyfikacji na światło dzienne, ponieważ łączenie najlepszej gry typu „point-and-click”, z trybem Battle Royale rodem z Fortnite jest beznadziejnym pomysłem. Stworzył ją tylko po to, by zobrazować jak takie połączenie mogłoby wyglądać. Twierdzi również, że skyboxy w Counter Strike: Global Offensive są za małe oraz zbyt zbugowane, aby ludzie mogli z chęcią wracać do tej modyfikacji. Oczywiście nadzieja umiera ostatnia. Może po przerobieniu map i powiększeniu skyboxów, kiedyś ujrzymy jego dzieło. Film w którym Kinsi55 prezentuje moda macie tutaj:
 9. We wtorek 13.03.2018 odbyły się pierwsze rozgrywki najlepszych graczy z centralnej i wschodniej Europy. Od godziny 20 na specjalnych serwerach reprezentanci takich krajów jak Albania, Czechy, Estonia, Greecja, Litwa, Polska, Serbia, Słowenia, Ukraina, Rosja i wielu innych mierzyli się ze sobą, by wyłonić najlepszego gracza spośród nich. Rozegranych zostało 3 mecze w trybie solo. W pierwszym meczu na podium stanęli Liqudb na pierwszym miejscu, Dangod na drugim i Friz na trzecim. Drugi mecz przyniósł znacznie więcej emocji. Na podium znaleźli się Fritol, Zaraki oraz Daav, z czego dwóch ostatnich to reprezentanci naszego kraju . Trzeci mecz to również dominacja Polaków. Povity jedyny polski zwycięzca, Sleez i Grzywa zamykający stawkę również z naszego kraju. Całą rozgrywkę możecie obejrzeć poniżej u Friza, którego w trakcje streama śledziło aż 21 000 osób jednocześnie. Jeżeli jesteście ciekawi innego punktu widzenia szukajcie filmów i kanałów oznaczonych hashtagiem #SkillcustomCEE. Co dalej W najbliższy wtorek możemy spodziewać się kontynuacji tego ciekawego wydarzenia. Rozgrywane będą 3 mecze w parach. Zawodnicy już w tym momencie mogą dobierać sobie towarzysza. Mecze rozgrywane będą 20.03.2018 od godziny 20.00. Szukajcie kanałów oznaczonych tagiem #SkillcustomCEE, by śledzić poczynania zawodników w rozgrywce. Zapowiada się mega ciekawy pojedynek.
 10. Sygnaturka

  Tematyka: Cos w rodzaju mojego avataru (marihuana,palenie,wypuszczanie dymu itp.) Rozmiar:na forum Kolorystyka: Dowolne Napis: Prawy dolny róg mój nick a nad nickiem napis "Opiekun Strefy" Przykładowy Render/Stock: - Inne uwagi: Jeśli to nie będzie żaden kłopot to prosiłbym o gifa.Z góry Dzięki!
 11. odrzucone Podanie

  Jestem na TAK +Wiek +GT +AMX +Mikro
 12. zamknięty #399 Pytanie na dziś!

  Perełka lubelska najlepsza
 13. zamknięty #398 Pytanie na dziś! Seria Lubiani odc.33

  Miły,spokojny(przynajmniej według mnie xD),ogarniety i ogólnie spoko
 14. Siemanko,chciałbym przedstawić 5 dziwnych bugów które występują w zyskającej popularność grze Fortnite! 1.Pierwszy bug polega na tym że zazwyczaj jak gramy solo lub w innych trybach battle royale w prawym górnym rogu (tam gdzie minimapka) pisze ile czasu zostało do zmniejszenia oka burzy itp. Pewnemu graczowi zdarzyła się nie typowa sytuacja ponieważ zamiast 99 graczy pokazało tylko 8. 2.Na steamie Friza doszło do nie typowej sytuacji otóż podczas walki z innym graczem w niektórych momentach celownik Friza był idealnie nakierowany na wroga jednak nie otrzymywał absolutnie żadnych obrażeń. 3.Pewien gracz czekał z niecierpliwością na zbliżający się drop.Niestety się go nie doczekał ponieważ z niewiadomych przyczyn drop po prostu przenikł przez teksturę trawy. 4.Niemiecki gracz Fortnite próbując zbliżyć się do swojego przeciwnika postanowił postawić trampolinę (dokładnie nie wiem jak się to nazywa jak coś to mnie poprawcie).Niestety nad trampoliną znajdowało się drzewo i wskakując na trampolinę odbił się od liści drzewa co skutkowało śmiertelnym upadkiem z dużej wysokości. 5.Wracamy ponownie do Friza i bardzo nietypowe wydarzenie.Otoż jego dziewczyna znalazła van z 100 000 hp (zazwyczaj takie auta czy cieżarówki mają po 500).Najgorsze było jednak to że co 20 uderzeń wylatywało tylko 1 stal. Źródło: Proszę o zostawienie łapki to bardzo mnie motywuję do dalszej pracy! Pozdrawiam Kubson!
 15. [MC] Stare serwery

  MCHC.PL TROLLCRAFT.PL VERTEZ.PL G2C.PL KRAINAM.PL Polskie Najlepsze
 16. Siemanko, dzisiaj podziele się z wami nowymi doniesieniami prosto od developerów. Poruszą one nowości, które wejdą lub są już w grze w naszym ukochanym trybie battle royale. Plecak Odrzutowy Jetpack miał pojawić się wraz z ostatnią aktualizacją. Niestety szereg problemów zmusił twórców do odwleczenia wdrożenia itemu do gry. Musimy więc jeszcze trochę poczekać, aż developerzy oddadzą nam tą zabawkę w ręce. Okresowy Tryb Gry Jedną z wdrożonych nowości jest tryb „drużyny po 20 graczy”. Nie wiem czy jesteście tego świadomi, ale różni się on mechanikami względem podstawowej rozgrywki. Strefa burzy postępuje szybciej, a same kręgi są innej wielkości. Również szansa znalezienia skrzynek jak i pojemników z amunicją jest wyższa, a same zrzuty pojawiają się w większej ilości. Nowości w aktualizacji v3.3 Patch powinien pojawić się na dniach. Wraz z nim na mapach będziemy mogli odnaleźć lamy. Będą posiadały tą samą zawartość co złote skrzynie. Docelowo maja być ratunkiem dla graczy, którzy znaleźli się w trudnym momencie rozgrywki. Po za tym granat dymny, który jest nieużyteczny będzie przeniesiony z puli łupów do skarbca i w przyszłości całkowicie przebudowany. Podsumowanie Jak widzicie studio ciężko pracuje nad rozwojem gry i bacznie śledzi feedback. Daje nam to nadzieje na jeszcze bardziej rewolucyjne zmiany i ciekawszą rozgrywkę.