LOgaN

Opiekun Serwera
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About LOgaN

Informacje

 • Platforma
  Steam

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  61965439

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Sygnaa

  Tematyka: podam w przykładzie Rozmiar: na forum, tak żeby był na środku Kolorystyka: taki jaki jest. Napis: lewy góry róg LOgaN, prawy dolny rób skilluje.pl, Lewy dolny róg Opiekun BB Przykładowy Render/Stock: https://www.google.pl/search?q=logan wolverine&client=ms-android-huawei&prmd=vin&source=lnms&tbm=isch&sa=X&biw=360&bih=524&ved=2ahUKEwiwzpzTivjZAhWLgKYKHbrlD_gQMygYegQIABA1&imgrc=kD8o1gfwSpv0gM&uact=26 Inne uwagi:-----
 2. Oworzyłem ten temat ponieważ chce się dowiedzieć co byście zmienili lub dodali na serwer bb. Wiem że na serwerze jest coraz więcej bugów, i dlatego chcę coś na nim pozmieniać, może to pomoże, chce żeby dużo osób podało propozycje co bym mógł zmienić, pomogło by mi to i wtedy wiedział bym że wam też to pasuje, z waszą pomocą podejmę decyzję co zmienić, co nowego wgrać. Chce tak zrobić alby serwer był bardzo rozwinięty, alby osoby grające na nim byli zadowoleni, alby czerpali radość z gry. Pod tym tematem możecie pisać swoje propozycje dotyczące zmian serwera BB. Pozdrawiam LOGAN.
 3. Odzsyskanie hasła

  Mówiłem żebyś wszedł w: 1.Wchodzisz w pliki cs 2.Szukasz folderu: cstrike 3.Następnie szukasz pliku: config 4.Otwierasz za pomocą notatnika 5.Zjeżdżasz na sam dół 6.Szukasz plików"setinfo _pw "i tu masz hasło"
 4. Jestem na TAK: + podanie + wiek + ogarnia + był opiekunem, można dać mu znowu szanse + przyda mi się
 5. Pytanie do graczy

  JESTEM NA DUŻE TAK. Te zmiany zaczną odnawiać serwer. Więcej osób będzie zainteresowane naszym serwerem.. Bardziej rozbudowanego bb wtedy nie będzie i serwer bardziej na siebie będzie zarabiał. @MaQu dobrze myśli ale co do skinów to wolał bym wgrać po prostu do każdej broni inny skin. Dodał bym jeszcze coś od siebie: -Zmodyfikować VIP i SVIP -Dodał więcej klas zm -Nowe mapy (myślę ze by na pewno się spodobało) -Więcej złota,expa (max +2) -Więcej expa i złota za zabicie (VIP, SVIP) (+2) -Nocny exp czyli (2x większy exp w nocy od 22-06) -Zrobił bym coś takiego jak /ruletka (losuje dowolną ilość expa lub złota) -Mogło by zaimponować coś takiego jak /knife (wybiera się dowolny nóz np:Karambit, Nóż motylkowy, M9 bagnet, Bagnet, Nóz łowcy, Nóż z hakiem, Nóż składany) Pozdrawiam LOGAN!
 6. odrzucone Podanie Do Admina

  @Gienek4333 nie masz 15 lat tylko 9 wiec nie oszukuj sie Podanie można pisać raz na tydzień.
 7. odrzucone Podanie O Admina

  Zastosuj wzór do tego tematu.
 8. odrzucone Podanie

  Nie przyjmę ci tego, ponieważ admin to nie zabawka. Byłeś ostrzegany lecz to nie pomogło, wiec dostałeś degrada.
 9. odrzucone Podanie o Admina

  Popraw gt,amx i budowanie kamp