Patrz i Płacz :)

Zbanowany
 • Content count

  696
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Reputation Activity

 1. Confused
  Patrz i Płacz :) reacted to zielareczkaa for a status update, serio nienawidzę nocykiedy żeby cie zobaczyć muszę zamknąć oczy   
  serio nienawidzę nocy
  kiedy żeby cie zobaczyć muszę zamknąć oczy
 2. Haha
  Patrz i Płacz :) reacted to mariusz jestem for a status update, Serio, mało rzeczy mnie triggeruje tak jak to chore „Xd”. Kombinacji x i d można uż   
  Serio, mało rzeczy mnie triggeruje tak jak to chore „Xd”. Kombinacji x i d można używać na wiele wspaniałych sposobów. Coś cię śmieszy? Stawiasz „xD”. Coś się bardzo śmieszy? Śmiało: „XD”! Coś doprowadza Cię do płaczu ze śmiechu? „XDDD” i załatwione. Uśmiechniesz się pod nosem? „xd”. Po kłopocie.
  A co ma do tego ten bękart klawiaturowej ewolucji, potwór i zakała ludzkiej estetyki - „Xd”? Co to w ogóle ma wyrażać? Martwego człowieka z wywalonym jęzorem? Powiem Ci, co to znaczy. To znaczy, że masz w telefonie włączone zaczynanie zdań dużą literą, ale szkoda Ci klikać capsa na jedno „d” później. Korona z głowy spadnie? Nie sondze. „Xd” to symptom tego, że masz mnie, jako rozmówcę, gdzieś, bo Ci się nawet kliknąć nie chce, żeby mi wysłać poprawny emotikon. Szanujesz mnie? Używaj „xd”, „xD”, „XD”, do wyboru. Nie szanujesz mnie? Okaż to. Wystarczy, że wstawisz to zjebane „Xd” w choć jednej wiadomości.
 3. Haha
  Patrz i Płacz :) reacted to Zawodowiec for a status update, https://oddshot.tv/s/Nd-6be @shinga Dzięki Za życzenia Wszystkim !   
  https://oddshot.tv/s/Nd-6be
  @shinga
  Dzięki Za życzenia Wszystkim !
 4. Like
  Patrz i Płacz :) reacted to Prezes for a status update, Daj lajka xD   
  Daj lajka xD
 5. Like
  Patrz i Płacz :) reacted to CzarnY for a status update, To niezłe namawianie   
  To niezłe namawianie