Owoc3Q

Moderator
 • Content count

  324
 • Joined

 • Last visited

About Owoc3Q

 • Birthday 03/13/2001

Contact Methods

 • AIM
  By Majka aka Kika 1.0.1
 • Skype
  Only TS3

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Counter Strike,
  Dziewczyny,
  Sport głownie piłka nożna i koszykówka

Recent Profile Visitors

908 profile views
 1. odrzucona

  Był już ten temat poruszany i został on odrzucony. Otóż chodzi, że gdy grasz np z kolegą na ts3 możecie dzięki temu robić niesamowite rzeczy np.: Idziecie dwóch anarchia kolega rzuca flasha i drugi koleś wychodzi w tym samym momencie z anarchii. CT albo się odwraca albo ma biało po czym kolega który nie dostaje mleka wszystkich zabija. Jest to zbyt OP rzecz gdy przynajmniej dwie osoby ogarniają trochę csa. Chyba wytłumaczyłem z grubsza o co chodzi
 2. Panie moderatorze. Następnym razem gdy będziesz chciała zamknąć temat to go pierwsze PRZECZYTAJ. Napisałeś mi rzeczy które wgl nie byly związane z moja propozycja. Proszę o otworzenie tematu na nowo.

  1. Owoc3Q

   Owoc3Q

   Człowiek jak człowiek pomylić się może. Już naprawione

 3. Siemankoo
 4. przyjęte

 5. brak unbana

  Dostałeś bana po IP. Na początek zresetuj ruter.
 6. http://imgur.com/NNsCMDr
 7. @Kaneki @Bl@deM@$ter @T3rroR @HatersGonnaHate Tyle mi starczy Będzie pite cały dzień całą noc
 8. Yo
 9. Nazwa drużyny: Margaryna Członkowie: @Owoc3Q @Pinki @Mariusz
 10. http://imgur.com/yEJCfjf
 11. Wczoraj została zaakceptowana propozycja dodania rangi Promotor. W tym temacie chcę przedstawić wam wymagania jakie są aby uzyskać powyższą rangę tak więc: Wymagania: -Minimum 14 lat -Umiejętność tworzenia reklam na innych forach -Podstawowa wiedza o BBCode Zadania: -Utworzenie minimum 50 reklam na innych forach o tematyce Counter-Strike (Nie mogą być z bota!) miesięcznie.
 12. przyjęte

  Zgłoś się do @vanillah w wiadomości prywatnej podając: Nick na serwerze: Hasło jakie chcesz mieć: ID ze sklepiku: oraz w celu dokonania formalności związanej ze składką Adminowską.
 13. zamknięty

  No cóż szkoda, bo dobrze się sprawowałeś. Pamiętaj że miejsce dla Ciebie zawsze jest Mam nadzieję że ogarniesz co masz ogarnąć i wrócisz