Sign in to follow this  
Followers 0
RagnarLothbrog

przyjęte
Tajski na ub ? nie możliwe xd

12 posts in this topic

Nick:TajskiBoxDziwkiIkoks.

Czas spędzony na forum:
Doświadczenie w ocenianiu: hmm na poprzedniej sieci , koledzy trochę mnie poduczyli ale to 2 lata temu było :C , miałem admina dużo razy więc umie rozpoznać rodzaje haksów  którzy inni gracze używają 
Wcześniejsze obsługiwanie AMXBANS'a? Tak/Nie: nie
Dlaczego Ty? Hmm jestem no lif xd na forum patrzę  co 5-15 min ( od pon-piątku. jestem aktywny od 15-22 na forum a weekend cały dzień ) , myślę że się nadam :) . Chciałbym pomóc w szybszym daniu ub graczą. Nie na widzę osób używających wspomagaczy.
Ile mniej więcej czasu poświęcasz forum? po 4-5-6 godz w tyg weekend od 10 do 22 . 
Parę słów o sobie:Mam na imię Bartek ( ksywa Barti) uprawiam kilka sportów a głównie e sport . Jestem tolerancyjny i lubię pomagać innym osobą.

edit : Komentarze typu zero doświadczenia , nigdy nim nie był itp.. są trochę śmieszne ponieważ każdy kiedyś zaczynał w UB i ja chciałbym żeby mój pierwszy raz był u was :) . 

Wymagania

- Co najmniej miesięczny staż na forum/jako admin - Nie mam :C ( ale jestem zaangażowany w tą sieć :) )
- Skończone 16 lat - jest
- Brak ostrzeżeń na forum, oraz w dziale adminów - jest 

średnio to widze ... narazie na nie.

zero doświadczenia na ubt

zbyt szybko chcesz osiągnąć wszystkie rangi.

podanie nie przekonuje.

Ja niestety na NIE. Dopiero co uzyskałeś rangę admina. Nawet miesiąc nie minął, a już na ub? Ja po 4 latach bycia adminem, jakoś nie cisnę się na tą funkcję. Ub team to nie tylko pisanie "odbanowany" czy "zbanowany" na forum i przeglądanie ssów. Często trzeba ocenić jakieś demo itp. Tu nie ma czego pokazać. Tu trzeba się znać na temacie. Dla mnie nie - reszta niech oceni ;) Pozdrawiam

Nie

-Nie masz admina miesiąc lub ponad

-Nie obsługiwaleś się jeszcze AMXBansem

-Podanie nie przekonuję

Za szybko poczekaj chwile.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0