Sign in to follow this  
Followers 0
Krótki <3

zamknięty
Historia z życia wzięta

8 posts in this topic

Siemanko przypomniało mi się 2 sytuację z paru tygnodni w tył :haha:

Zaczynajmy!

Pewnego dnia (nie pamiętam dokładnie jaki to był dzień było to na tygodniu nie na weekendzie)

Wiadomo do szkoły trzeba iść no to poszedłem spać o 00:00 coś koło tego żeby się wyspać bo o 6:45 wstaję.

No i śpie sobie i obudziłem się o 03:00 coś takiego nie pamiętam dokładnie w strachu, że na autobus się spóźnie i w ogóle to szybko wstawiłem wodę na herbatę ubrałem się poprawiłem włosy i siedzę sobie na telefonie przeglądam Facebook'a no i sobie myślę, kurde trzeba już iść patrzę na godzinę a tam 3:20 coś takiego no i ja tak sobie myślę: ,,Jprdl ale ja jestem idiotą'' No i wziąłem się z powrotem rozebrałem i poszedłem spać :haha:

Była to taka druga sytuacja raz wstałem o 05:00 i chciałem się ubierać, lecz popatrzyłem na godzinę i była 05:00 więc nie straciłem tyle czasu :haha: 

Dziękuję za uwagę -,- 

Pozdrawiam :) 

To słabo, że żyjesz w ciągłym strachu i lęku przed szkołom i spóźnianiu się do niej. Wszyscy jesteśmy z Tobą! ;)

8 godzin temu, Masher napisał:

To słabo, że żyjesz w ciągłym strachu i lęku przed szkołom i spóźnianiu się do niej. Wszyscy jesteśmy z Tobą! ;)

Dziękuję <3 nigdy tego nie zapomnę, kochaaany jesteś <3 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0