Sign in to follow this  
Followers 0
>> Joker <<

zamknięty
Do Opiekunów

4 posts in this topic

Ostatnio zauważyłem że Opiekunowie Serwerów nie grają na serwerach na których są opiekunami, przecież opiekun powinien dawać przykład adminom jak i graczą a co niektórzy nie grają w ogóle. Też powinni mieć przegrane 360 min tygodniowo. Proponuję administracji o wymagania do opiekunów żeby grali na serwerach którymi się opiekują ! @Kika @vanillah @Zawodowiec

Admin ma pilnować serwera

Opiekun ma ogarniać forum i wbić czasami na serwer zobaczyć jaka jest sytuacja

Ogarnąć forum i serwer do tego jeszcze 360minut to on by życia nie miał 

Nie rozumiem czemu ktoś patrzy na innych, a nie potrafi na siebie. Sam nie masz przegranych godzin jako admin, a co dopiero chcesz pouczać opiekunów serwera. 

Opiekun serwera ma obowiązek pilnować dział na forum, szukać adminów i ich pilnować, podliczać godziny, szukać nowych i ciekawych pluginów, map oraz rs'ów i jak jest możliwość to pograć na serwerze. Po to są admini, żeby tego serwera pilnowali, opiekun trzyma nad tym piecze. Większość naszych opiekunów ma przegrane więcej, niż 360 minut. Opiekunowi mają swoje życie i paru z nich ma obowiązki prywatne czasem ważniejsze, niż sieć, ale i tak wykonują je bardzo dobrze. Z mojej strony wiem wszystko i nie mam zastrzeżeń do żadnego z nich. 

Myślę, że wyjaśniłem wszystko :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0