Sign in to follow this  
Followers 0
Kika ♚

zamknięty
Problemy z wejściem na serwer z powodu "Nieprawidłowego hasła"

5 posts in this topic

Kochani, ostatnio coraz więcej osób ma problemy z wbiciem na serwer z powodu nieprawidłowego hasła, wiele z Was podejrzewa innych o jego zmianę, ale to nie są słuszne oskarżenia. Takie problemy zazwyczaj pojawiają się po wykupieniu usługi (Svip, Vip, admin), wygląda to tak- http://www82.zippyshare.com/v/9kqPfsAA/file.html, bądź jak wcześniej wspominałam- wyskakuje tzw. błąd "Nieprawidłowe hasło", jak możemy temu zaradzić? Nic prostszego! 

1. 
Czasami może być to prostsze niż nam się wydaje, a jest tak wtedy kiedy nie mamy ustawionego hasła w cfg, jak sprawdzić czy hasło jest faktycznie ustawione? Wystarczy wpisać w konsole komendę "Setinfo" . Jeżeli wygląda to w następujący sposób : http://www66.zippyshare.com/v/5qkp1RHz/file.html znaczy, że hasło jest w naszym cfg i musimy kombinować trochę inaczej (ale to zaraz), jednak gdy nie ma "_pw" wystarczy wpisać w konsole : setinfo "_pw" "hasło takie jak na wykupioną usługę"  bądź   setinfo  _ss "hasło" 

2.
Co jeżeli wykupiliśmy usługę na zupełnie inne hasło niż jest w naszym cfg? Wystarczy edytować cfg w notatniku i w danej linijce - http://www87.zippyshare.com/v/FYiyPVSY/file.html zmienić to na hasło z usługi. O czym trzeba pamiętać przy zmianie? Najlepiej jakby gra była wyłączona i nie zapominajmy o zapisaniu w notatniku po danej zmianie. 

3. 
Możemy wrócić spokojnie do gry i cieszyć się miłą atmosferą na naszych serwerach :) Myślę, że już dawno powinien się taki post pojawić, ale wiadomo jak to jest, zawsze coś. Mam nadzieje, że chociaż w jakimś stopniu się przyda. 

Ps. hasło, które jest na danych ss'ach jest przypadkowe! :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0