Sign in to follow this  
Followers 0
Dzidek

odrzucona
Propozycja

14 posts in this topic

No heeeeejo Misiaki.

Jako admin dd2, wpadłem na taki pomysł, aby wprowadzić komendę /knife, która dawała by wybór normalnej kosy i kosy skilluje.

Ogólnie to wiele osób mnie pytało dlaczego nie ma normalnego wyglądu noża i no właśnie? No nie ma.

Dlatego proponowałbym stworzenie takiego czegoś ;)

Hejka :D

Acabek tylko pomyśl, że skoro to klasyk to powinien być normalny nóż i wielu osobom to przeszkadza

Jestem na tak można tam coś takiego wprowadzić tylko taka Komeda niezbyt do klasyka pasuje

Jeżeli komuś nie pasuje kosa, która jest na serwerze, to zawsze można ją sobie podmienić, dlatego propozycja zbędna. Wystarczy wejść w pliki.

1 godzinę temu, Lord acabek napisał:

Jestem na tak można tam coś takiego wprowadzić tylko taka Komeda niezbyt do klasyka pasuje

A nikt nie pomyślał, że klasyk nigdy nie był i nie będzie klasykiem? Mamy vipa który ma 120hp 2 skoki bulletdmg. to się wszystko mija z klasykiem. trzeba nazwe zmienić.

Co do samego noża mnie też nie bardzo pasuje ten akurat wygląd

2 godziny temu, Ireczek napisał:

A nikt nie pomyślał, że klasyk nigdy nie był i nie będzie klasykiem? Mamy vipa który ma 120hp 2 skoki bulletdmg. to się wszystko mija z klasykiem. trzeba nazwe zmienić.

Co do samego noża mnie też nie bardzo pasuje ten akurat wygląd

Serwer z czegoś musi się utrzymywać. 

Nie narzekaj tylko graj :D

A co do noża to ja zrobiłem i nie obrażaj mojej wybitnej twórczości. :(

Ja to jestem za tym żeby zrobić prawdziwego klasyka. A co do kosy ja jestem żeby całkiem ją wywalić.

Sam wygląd kosy jest zbędny, więc to też jest zbędne. Strata czasu na wgrywanie. Jeżeli komuś nie chce się w plikach grzebać to mówi się trudno, dostosowuje się ta osoba do danego serwera albo nie.

Przydałby się coś takiego, ja np. chce kose w lewej ręce, a to że sb w plikach podmienię nic nie daje bo po wejściu na server i tak się kosa zmienia. 

2 godziny temu, Rolex. napisał:

Przydałby się coś takiego, ja np. chce kose w lewej ręce, a to że sb w plikach podmienię nic nie daje bo po wejściu na server i tak się kosa zmienia. 

Wpisz w takim razie w konsoli: cl_lw 0. Takim sposobem masz kose w lewej ręce. :)

była propozycja żeby dodać te kosy i ludziom się podobało że mamy coś z naszym logo forum. Nie da sie każdemu dogodzić i zrobić wspaniały serwer. Czemu nie możecie wgrać sobie swój model ja tak mam osobiście i gram inny skin na bronię i już przecież na klasyku nie jest to zabronione jak chcecie sobie skiny zmienić. Robicie to raz i na zawsze i tyle. A jak na innych serwerach są skiny to macie te z tamtego serwera. Bez sensu co chwila coś zmieniać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0