Sign in to follow this  
Followers 0
Kristof

Tamidia i ich przekręty?

6 posts in this topic

Siema! Może ktoś już słyszał,a jak nie to spróbuje to jakoś bardziej przybliżyć dla ciekawych :D 

To tak zacznijmy od serwera - Tamidia.pl którego właścicielem jest "Paradise" Może komuś znany, może nie. Taki chłystek, niby jego drugi serwer CO JEST NIEPRAWDĄ. Na wielu był Technikiem czyli można rzec że też były jego :) Skoro Surek jest tylko "technikiem" to.. szkoda słów XD 

Główną twarzą serwera jest no.. dość znany youtuber - "NismoGT" Szanowałem go bardzo, aż do teraz. No brak słów :(

Zaczęło się od tego, że jeden ziomeczek "KSIONRZE" expił sobie w v2. No i jakieś chłystki wbiły mu się na spota "WSZYSTKO NAGRANE" ale to potem. Chyba z 6 osób, coś takiego XD 

Oczywiście nie obyło się bez wyzwisk, nawet nasz "KSIONRZE" został oskarżony o cheaty i inne syfy. A to, że te dropy byli razem w gildii z nikim innym jak z samym "NismoGT" No to polecieli na skargę,

na ts'ie bez żadnego sprawdzania "KSIONRZE" dostał bana z miejsca "XD" Oczywiście "WSZYSTKO NAGRANE" Wszedł na ts'a to wyjaśnić.. ponoć miał "zmodyfikowanego clienta gry" XD Również ban na ts'ie. 

No i nasz "KSIONRZE" zwrócił się do szeryfa Polskiego Metina "Sabala" - Bez hejtu na niego proszę, uwielbiam go, jak i do "Ztrolowanego"

Mniej więcej opowiedziałem w skrócie co i jak. Zostawiam Was z filmikiem "Sabala" na ten temat. 

-------------------------------------------------------------------------------

Nie chciałem dawać samego linka, chciałem też coś zrobić :D

Ja slyszalem jak dla mnie administracja tego serwera to dno! Tyle w temacie ...