Acabuś

odrzucone
Odechciało mi się już liczyć te próby

9 posts in this topic

Nick: Lord acabek

Czas spędzony na forum: Od 12 marca 2017 roku.
 Doświadczenie w ocenianiu: Średnie kilka demek przeglądałem.
 Wcześniejsze obsługiwanie *AMXBANS'a? Tak/Nie: Nie ale zawsze o pomoc moge poprosić @Huda Wydra.:D:P(Bodii krul) 
 Dlaczego Ty? : Dlaczego Ja? Ponieważ jestem osobą ambitną ale również z którą bardzo łatwo jest się dogadać :D Chciałbym spróbować swoich sił jako członek UBT chce również pomagać obecnym UBT bo jest ich tylko 2 i też mają dosyć ważne ragi na tym forum i nie zawsze są aktywni.

Ile mniej więcej czasu poświęcasz forum? : Z tym bywa różnie na telefonie jestem cały dzień a na komputerze mniej więcej 4-5h dziennie.
 Parę słów o sobie: No mam na imię Maks i mieszkam w okolicach Zakopanego. Csem zainteresowałem się gdy miałem ok.8 lat od tamtego momentu gram w niego z małymi przerwami. Oprócz CS 1.6 gram również w CS:GO. Interesuje się też piłką nożną i elektryką w wolnych chwilach pogrywam również w gry typu FIFA lub GTA .

Czy będziesz oglądać demka?: Oczywiście że tak!

Dałbym szansę :

+ Chłopak się stara

+ Szczerość w podaniu

+ Wiek

+ Aktywny na forum

+ Pomocny i Ogarnięty

+ Chyba mu zależy żeby się tu dostać

- Doświadczenie w ocenie demek(ale wszystko przychodzi z czasem)

Jestem na tak ;)

Damy szanse to zobaczymy :D 

+wiek

+czas na forum (5h dziennie)

+staż na forum

+znany

+Ładne podanie

NA TAK 

Miły

Komentuje moje Quality posty na Facebooku. 

Postarałem się policzyć twe posty, jeżeli ci się nie chciało było 5. 

Wylał pot i łzy w pisaniu tego podania.

Nigdy nie kłamie w podaniu prawie jak solar na tracku.

Z reguły nie wypowiadam się w podaniach ale w tym przypadku zrobię wyjątek. Jesteś dość aktywny na forum, masz chęci co widać między innymi po tym, że jest to już kolejne Twoje podanie. Doświadczenie można zdobyć jedynie jeśli ma się ,, pole do popisu '' więc jego brak nie jest aż takim minusem. Sam praktycznie z wszystkim na naszej sieci oswajałem się kompletnie od początku, nie miałem doświadczenia w adminowaniu, opiekowaniu się serwerem, byciu ubt czy moderowaniu na forum, jednak dostałem szanse. Tobie też się ona należy. Największym minusem według mnie jest opinia którą sobie wyrobiłeś mianowicie taka, że odchodzisz i wracasz. Od pewnego czasu widać, że się starasz i chcesz ponownie wykazać się w ważnej roli na forum. Podsumowując jestem na tak ale zmniejszyłbym limit ostrzeżeń dla UBT do dwóch ze względu na wcześniej podany spory minus. Pozdrawiam i życzę powodzenia. 

Niestety, ale aktualnie więcej osób już nam nie trzeba.
Życzymy szczęścia przy następnej rekrutacji!

Guest
This topic is now closed to further replies.