Sign in to follow this  
Followers 0
>> Joker <<

odrzucone
Joker UBT

5 posts in this topic

Nick: Joker.>>
Posada? Unban Team/Unban Team CSGO: Unban Team.
Czas spędzony na forum: 30.10.2017 r.
Doświadczenie w ocenianiu: Mam bardzo duże doświadczenie.
Wcześniejsze obsługiwanie AMXBANS'a? Tak/Nie: Tak.
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Pisząc podanie na UBT mam zamiar pomagać obecnym członka UBT, rozpisywać demka w bardzo szybkim czasie a  zarazem dokładnym. Wiadomo że admin banujący ma 48h na rozpisanie demka potem wy UBT się tym zajmujecie. Wiem od paru dni miałem bardzo ciężki okres ale dam radę naprawię to. Co by to jeszcze napisać byłem już w UBT nie raz nawet raz na bardzo rozwiniętej sieci. Uwielbiam to robić! Mam nadzieje że nie odrzucicie mojego podanie za względu co się wydarzyło niedawno. Żałuję bardzo co zrobiłem. Kocham to forum, nic tego nie zmieni.
Ile mniej więcej czasu poświęcasz forum?: Nie wiem cały czas zerkam na forum co 5 min. Nawet jak zginę w CS.
Parę słów o sobie: Nazywam się Adrian mam już niedługo 17 lat, interesuje się grami komputerowymi jak i piłką nożną. Również jestem Ministrantem w Kościele Parafialnym już od 6 lat. Zawsze powtarzam te słowa "Jezu Ufam Tobie". Wieże że Bóg jest za mną nie ważne co by się działo. W tym roku kończę gimnazjum. Moim celem życia jest mieć rodzinę i bardzo dobrze płatną pracę.

Będziesz oglądać demka?: Oczywiście !

--------------------------------------------------------------------------------------------

@Huda Wydra.Jesteś po prostu bez serca. Każdy popełnia błędy. Jestem bardzo ciekawy jak ci by ktoś napisał. Ale przyjmuję twoją wypowiedz.

Myślę że po tym co mi zrobiłeś, nie powinienem dawać ci szansy.

Ale dam ci ją z nadzieją że się poprawisz.

JESTEM NA TAK:

+WIEK
+JUŻ CORAZ LEPIEJ SIĘ DOGADUJEMY :)
+OGARNIA 
+STAŻ

Masz rozmach,
Na Nie.
– Codziennie jakieś podanko na siłe chcesz dostać jakiś kolorek (TAK CZEKAM, ZNOWU NA PRIV AŻ MNIE ZWYZYWASZ, ŻE DAŁEM CI NA NIE). :):) 

– Po tym, co zrobiłeś, to powinieneś dostać rangę zbanowany. :):) 

– ZŁE ZACHOWANIE NIE WIEM CZY KTOŚ BY CHCIAŁ Z TOBĄ PRACOWAĆ! 

+Wiek 

Hmmm. Na nie.

W zasadzie nie będę przytaczał tego co wydra napisał chociaż zgadzam się z nim w 100%

- Za często mijasz się z prawdą.

- Mało robisz.

- Jak Ci się nie chce, bierzesz urlop na kilka miesięcy.

- Sądzę że ekipa UBT jest dość ogarnięta i za bardzo nie potrzebują pomocy.

+ Wiek.

Tyle ode mnie good luck.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0