Sign in to follow this  
Followers 0
Dzidek

przyjęte
Dzidek Wbija

15 posts in this topic

Nick: Dzidek
Posada? Unban Team/Unban Team CSGO: Unban Team ;)
Czas spędzony na forum: Noo sądzę że jest już go na serio sporo:D
Doświadczenie w ocenianiu: Potrafię przechytrzyć cziterów hyhyhy :D a tak serio myślę że posiadam bo kilka razy przeglądałem demka jakie były wrzucane ;)
Wcześniejsze obsługiwanie AMXBANS'a? Tak/Nie:Tak
Dlaczego Ty?: Jestem nieśmiały i śmiertelnie poważny. A tak serio? Ogólnie z racji tej że spróbowałem swoich sił jako admin- jak widzę skarg na mnie nie było bo podchodzę do graczy z rozsądkiem i szacunkiem oraz nie daje banów za nic. Chce też rozszerzyć swoje horyzonty na skilluje ;)
Ile mniej więcej czasu poświęcasz forum?: O kurde raczej zapytajcie ile nie poświęcam, bo forum mam praktycznie 24h włączone na telefonie, a w nagłych wypadkach siadam na lapka. W zasadzie na lapku przesiaduje mniej więcej 5-6h
Parę słów o sobie: Cześć jestem Dzidek, jestem schizofrenikiem uzależnionym od kokainy. Nie no, większość mnie tu zna i wie że jestem człowiekiem z pozytywnym podejściem do każdego oraz żartownisiem :D 

Będziesz oglądać demka?: Pewnie że tak, co to w ogóle za pytanie? xD

Myślę że ode mnie tyle :D

Jestem na NIE!

- mało go widzę na forum. Bynajmniej ja.

+ wiek

- słabe podanie

Wiadomo że tak 

+Wiek

+Dobry ziom 

+Ogar

+Widać go na forum 

+Staż

Tak!

NA WIELKIE A TO WIELKIE TAK.
@Dzidek  jest, bardzo inteligentnym człowiekiem zawsze stara się, by, robić coś na 100% ponadto jest bardzo miły oraz kulturalny nigdy nie było z nim problemów pewnie tutaj opiekuni jak admini DD2( może nie Joker) się zgodzą, z moim zdaniem myślę, że @Dzidek idealnie nada się na to stanowisko. Duży plus ma takie same zainteresowanie jak ja, czyli podróże.

#EDIT 

A co do ciebie joker  jak ktoś ci da na nie to nie dawaj drugiej o sobie nie, bo ty dostałeś nie od niej i twe argumenty są tak słabe, że nawet nie powiny być brane pod uwage.

Dam szanse: 

+Wiek

+Ogarnięty

+Staż

A mnie odrzucacie botki moje :c <3 

Czlowiek z pozytywnym nastawieniem, robi co ma robic i to sie ceni.
Ciągłe narzekanie ze braki w składzie, więc co szkodzi dać szanse?
NA TAK!

Na Tak

+ Staż

+ Ogarnięty

+ Aktywny w życiu sieci

+ Stara się chłopak

Jestem na Tak ! 

Niech Chopok  Ma :D

Często widzę na Forum.

Aktywny

Żebyś Mi tylko H@ nie wygryzl  hahhaah :D

+Wiek

+Ogarnięty

+Chęci

+Aktywny

Jestem za daniem mu szansy. Powodzenia :)

Jak dla mnie nie ma przeszkód. Bardzo denerwują mnie ludzie zbyt pewni siebie. Często spotykamy się z  masą błędów, popełnianych poprzez nieprzemyślane podejmowanie decyzji. Wydaje mi się, że w tym miejscu z taką wersją wydarzeń się nie spotkamy. Dlaczego? Dzidek jest chyba pierwszą osobą, która w sprawie banowania na serwerze, zadała mi jakiekolwiek pytania dotyczące gracza. Nawet głupie... "co sądzisz?", ma niesamowicie dużo do powiedzenia o tym przypadku. Wiem, że Twoja ocena będzie sprawiedliwa, a za jakiś czas na temat wykrywania na demkach wspomagaczy będziesz wiedział wszystko. Powodzenia!

Na tak ;) 

+wiek

+znany redaktor

+podanie

Zostajesz przyjęty.
Jesteś osobą aktywną, której poszukujemy. Do tego masz dobrą opinie u innych graczy, więc można się z Tobą z pewnością dogadać.
Również dobrze pracujesz na swoje rangi i widać, że Ci zależy.
Zgłoś się do @Zawodowiec i @Trivor po konta w bansie.
Witamy w drużynie! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0