Sign in to follow this  
Followers 0
Dzidek

zamknięty
Wywiad z Revi!

7 posts in this topic

Młody ambitny chłopak? A może piłkarz z miasteczka gdzie dresiarzy jest więcej niż na stadionach? On nie zapyta jaki masz problem, będzie stał i uważnie się przyglądał, aż nagle odejdzie bez słowa.

Nieśmiały? A może jednak anonimowy?

Dziś poznacie w naszej redakcji prosto z ulic Elbląga, gracza który posiada na skilluje opiekuna, a będzie to Revi!!!

Pytającym: @Dzidek

Odpowiadającym: @`Revi

Zapraszamy do lektury ;)

Dzidek:
Witam Bardzo Serdecznie, Dzisiejszym gościem w naszej redakcji jest Revi!
Halo Halo Revi, czy jesteś może z drugiej strony?

Revi
No jasne, że tak ;)

Dzidek:

Revi jest, ja też jestem więc sądzę, że możemy zaczynać nasz wywiadzik!
Na początek, jak to na każdy początek może pragniesz nam się przedstawić, od imienia, po wiek i przez miasto gdzie mieszkasz :D Ewentualnie możesz dać jeszcze pesel do kredytu :D

Revi:
Więc tak mam na imię Łukasz, mam 16 lat i mieszkam w Elblągu.

Dzidek:
Widzę, że przenosimy się od razu z Południa na Północ Polski, więc może chciałbyś nam coś opowiedzieć o swoim mieście? Czy możemy tam znaleźć coś ciekawego?

Revi:
Szczerze mówiąc to nie ma tam nic do zwiedzania, spokojnie miasto to to nie jest i odradzam dla wszystkich którzy szukają jakiegoś spokojniejszego miasteczka, masakrycznie dużo tu dresiarzy którzy się nie pierniczą :D

Dzidek:
Haha widzę prawie jak w Poznaniu za czasów powstawania Slums Attack.
Ok. A czym się zajmujesz?

Revi:
Ja sobie tam żyje skromnie chodzę do Liceum sportowego i gram w piłkę nożną.

Dzidek:
Rzeczywiście bardzo skromnie ale widzę, że dajesz radę z głową do góry
Dobrze, a powiedz nam, występujesz może w jakimś klubie? Typu Olimpia Elbląg, albo czy posiadasz plany dołączenia do nich?

Revi:
Tak gram w Olimpii Elbląg.

Dzidek:
Gratulacje  Akurat co do Olimpii to znany mi zespół przez Zagłębie Sosnowiec.
Ale pomijając kluby.
Powiedz jakie są Twoje zainteresowania?

Revi:
Tylko Olimpia Zagłębie i Legia  A pro po zainteresowań to głownie piłka i Counter Strike.

Dzidek:
Z tego co pamiętam był jeszcze Bielski BKS, ale nie mi dążyć bo mało co kibicuje.
No właśnie pro po tego Counter Strike.
Opowiedz nam jak się znalazłeś na skilluje.pl?

Revi:
Historia nie jest pełna przygód i wrażeń bo przez przypadek w poszukiwanie nowego serwerka do grania
.

Dzidek:
A co skłoniło Cię do zostania tu na dłużej?

Revi:
Ludzie, serwer i fajna sieć
.

Dzidek:
Ludzie, serwer powiadasz.
Powiedz nam na jakim serwerze właśnie możemy Cię spotkać wśród tych 13 które daje nam skilluje?

Revi:
Na ukochanym Go modzie #2

Dzidek:
Pragniesz nam wymienić plusy i minusy tego serwera?

Revi
Jako opiekun tegoż serwera powiem że nie ma żadnego minusa xD ale jak plusy mam wymieniać to inna prawda. Pierwszym plusem są na pewno admini, ogarnięci i mili ludzie ;) Drugim plusem jest to że gra dużo ludzi rzadko kiedy ktoś odpalony lata

Dzidek:
Mógłbym powiedzieć, że w dzisiejszych czasach to rzadkość, że brak odpalonych haha
Powiedz mi jeszcze, jak oceniasz administracje sieci? Chodzi o ludzi typu Vanillah, Zawodowiec, Masher? Uzasadnij

Revi:
Nie chce oceniać bo to nie miłe, ale złego zdania o nich nie mam.

Dzidek:
No i racja, jednak wiadomo że na każdej sieci są plusy i minusy.
Czy występujesz tak że na innych serwerach skilluje, oraz czy mógłbyś (nam graczom) których z nich polecić? (Prócz oczywiście Go Moda #2)

Revi:
Nie, nie gram.

Dzidek:
Okej. To tak już pod koniec, chciałbym abyś wymienił nam swoje trzy realne i trzy nie realne marzenia

Revi:
Realne mam nadzieje oczywiście :d: Mieć wspaniałą żonę i dziecko, długo żyć, jak najdłużej być opiekunem :P89/8
nie realnych nie ma

Dzidek:

Oj to powiem Ci szczerze, że bardzo ciekawe posiadasz marzenia i życzę oby się spełniły.
I na koniec, oczywiście jeżeli możesz, powiedz kogo chciałbyś pozdrowić

Revi:
Rodzinę, Ciebie i całą sieć

Dzidek:
Okej, Ja oczywiście Pozdrawiam Ciebie i też całą sieć oraz graczy, przesiadujących na niej!
Dziękuje Ci za wywiad!

Revi:
Dziękuje wzajemnie trzymaj się!

Na dziś to tyle! A ja oczywiście zapraszam was, do brania udziałów w wywiadach oraz zapisów, które znajdziecie w naszej redakcji!

Z nami był Opiekun @`Revi

A ode mnie piona!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0