Kristof

przyjęta
Serwer vs Serwer

18 posts in this topic

Huehohejka, ja jestem Krystyn, a to moja propozycja. 

To tak, proponuje zrobić turniej 5 vs 5, a mianowicie Serwer vs Serwer 

Przybliżając.. Właściciel bądź opiekun/owie ewentualnie Admin z najwyższym stażem..  wybierają 5 osób do takiego turnieju, a wiadomo właściciel jak i opiekun muszą znać swoich graczy, bo przecież przebywają na serwerze ;3 (Raczej, nie każdy może, zrozumiałe)

Jest może to propozycja taka wystrzelona z .. Ale moim zdaniem fajna sprawa ;d 

No i nagroda, co do nagrody.. hmm.. Może tak unikalna ranga na forum "TOP1" No nie wiem, nie dopracowałem tego, ale coś można wymyślić. 

Oczywiście będzie musiał być jakiś Admin by to ogarnął, może coś z tego wyjdzie ;d 

Tak więc czekam na Wasze opinie na ten temat :) 

EDIT: @SheezeR Na spokojnie, wszystko do ogarnięcia.. to tylko taka propozycja jak Wy to widzicie, a jak się spodoba, będą zainteresowani to się to jeszcze dopracuje :D Ale jak widzę, to mało to kogo obchodzi :( 

EDIT:  @!*KoKs*! Czekam aż mi Administracja odpisze i można coś działać 

Nawet spoko, przynajmniej serwer mix trochę by się rozruszał i zawsze to jakaś rywalizacja, a gracze lubią konkursy w których mogą pokazać skilla, a ostatni konkurs był tak dawno że chyba nikt nie pamięta. Jakby to doszło do skutku to chętnie mogę pomóc w ogarnięciu tego ;)

@Hunter Gramyy ? :D

Spoko sprawa fajnie by było tak rywalizować z adminami innych serwerów :)

tylko byś musiał troszkę to dopracować nagordy itp takie różne i pogadać z właścicielami sieci czy by się na to zgodzili :)

@Kristof Ogarniemy to zobaczysz ja ci nawet mogę w tym pomuc :P 

tylko pisz wrazie czego na steam czy coś :D

Powodzenia wierzę w to ze się udaa :D

W sumie jestem za :) Tylko np. opiekun / opiekunowie dobierają sobie adminów. Nagorda moze byc reputka albo jakis znaczek przy banerze serwera, ze wygral taki turniej :D 

Dnia 11.01.2018 o 17:50, Heinkes napisał:

W sumie jestem za :) Tylko np. opiekun / opiekunowie dobierają sobie adminów. Nagorda moze byc reputka albo jakis znaczek przy banerze serwera, ze wygral taki turniej :D 

Znaczek przy banerze? :D ja tam był wolał vipa na miesiąc 

Jestem na bardzo duże tak naprawdę fajna sprawa można zagrać z innymi Adminami 

Możemy dołączyć mógł bym grać raz na jakiś czas?? A potem by ktoś mnie zastepował ?? Bo nie zawsze moge być ze wzgledu na pracę chyba ze zacznie sie tow lutym to bede na każdym turnieju

Chętnie bym kogoś ścisną.. 

Jestem za i pozdrawiam ekipe csgo #2

Ja jestem za ale jest pewien problem bo jest grono osob ktore nie wiedza czy wgl odpali ten serwer wiec proponuje dac mozliwosc sprawdzenia czy odpali ten serwer. @Kristof jako ze to twoj pomysl to mam nadzieje ze zalatwisz mozliwosc sprawdzenia czy odpali ten serwer :P

Myślę, że fajny pomysł. Tak jak pisałam w 

Proszę osoby, które chcialyby sie zająć organizacje o konfe na pw :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.