(>< BlackWolf ><)

odrzucona
Propozycja ( admini )

9 posts in this topic

Witam chciał bym złożyć propozycję co do zmian nazw nicków admina wchodzącego na serwer

PROPOCYZJE

1. Jeśli admin wchodzi na serwer mógł by mieć przy nicku obok napisane na czerwono bądź nie ważne jaki kolor (ADMIN )

2. Jeśli admin wchodzi na serwer to mógł by się wyświetlić krótko czasowy tekst przykład > ( WITAM ADMIN "NICK" ) 

wtedy będzie wiadomo że jakiś admin  jest na serwerze. 

takie 2 propozycję chciał bym złożyć dla czego właśnie takie coś  ? :)

A na przykład dla tego że gdy jest burdel na serwerze większość graczy pisze na ( u@ ) admin jesteś ? 

A admin choć jest to nie odpowiada bo ma w tyłku to aby odpowiedzieć komuś :/ 

Gracze latają nie którzy sobie po respie do 0:30 i kampią z AWP  bądź z WH to piszemy na u@ a admin woli sobie grać niż co kolwiek zrobić a nie wszyscy gracze wiedzą którzy to admini.

Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji w miarę dobrze bo to będzie przydatne  :)

a dokładnie propozycja zmiany tyczy się serwera [CS:GO #3][DD2 MAPS][FREE SKIN][MISJE] 

a przy okazji duża pochwała dla @BO$$ bo on jako jedyny bardzo dobrze wypełnia swe obowiazki admina i zawsze reaguje jak ktoś pisze na u@ nie jest obojętny jak co nie którzy inni admini i jeśli mu się napisze na forum PW aby wszedł to się nie ociąga tylko wchodzi i w 5 minut robi porządek :) !  

Co do propozycji jestem za, przyda się takie coś. Oraz dziękuję za pochwałę, staram się jak tylko mogę wykonywać swoje obowiązki. :)

4 minuty temu, BO$$ napisał:

Co do propozycji jestem za, przyda się takie coś. Oraz dziękuję za pochwałę, staram się jak tylko mogę wykonywać swoje obowiązki. :)

Nie ma problemu ale ty się nie starasz ty się do tego urodziłeś aby być adminem :D !  

Nie no ale teraz serio bez ściemy dobrze sobie radzisz jesteś jedyny ze wszystkich adminów co coś robią na serwerze bo reszta ma wyjeb.... ty jako jedyny ogarniasz ten serwer ! :) 

Sory dla mnie zbędne a jak widzisz ze admin leci w ciula dawaj skarge i demko i z chęcią obejrzę i wymienimy adminów na takich którzy wiedzą od czego jest ta ranga

Moim zdaniem nie potrzebne. Rozpiska adminów jest w dziale" informacje" naszego serwera. Jak jest "burdel" to pewnie nie ma admina ale można się zawsze kogoś spytać na say'u np. kto tutaj jest adminem albo napisać czy jest admin, na u@ piszesz od razu z jakimś łamaniem regulaminu czy pytaniami. 

Najłatwiej jest poznać czy jest jakiś admin, po tym że co najmniej raz na 3 użyje jakiegoś binda typu "Resp tt do 1:40"

Moim zdaniem to jest zbędne bo jak posiedzisz chociaż trochę na serwerze to bd wiedział kto jest adminiem i wgl. A poza tym jak nie wiesz to zawsze możesz wejść na forum i napisać na Chatboxie czy ktoś wejdzie i się znajdzie taka osoba :P

Zgadza się jest to zbędne. Pp co ludzie mają wiedzieć kto jest adminem. Jestem na nie

Guest
This topic is now closed to further replies.