Sign in to follow this  
Followers 0
Bladerski

rozwiązany
Takie pytanie mam

7 posts in this topic

Co potrzeba by móc reanimować członka drużyny ? Niby potrzeba  jest odznake na "zbieranie" ale posiadam taką ale mimo to nie można reanimować (na nozu "e")

Chyba ze potrzeba jeszcze innej odznaki bo cos mi sie tak o uszy obiło ze potrzeba jeszcze jednej, ale ja mam tak czy siak wszytkie odznaki

Więc w jaki sposob to naprawic by reanimacja dzialala.. ?

Wiele osob ma z tym problem, i się pyta na chacie jak inni to robią, wiec napisalem posta na forum

To chyba to @Bladerski 

20.) Odznaka za Walkę na Zbieranie (Odznaka nieaktywna)[Mi działa:)]

I Stopień - Możesz reanimować kolegę z drużyny w czasie 10sec (na nożu E) / 250podniesionych Paczek

II Stopień - Możesz reanimować kolegę z drużyny w czasie 9sec (na nożu E) / 500podniesionych Paczek

III Stopień - Możesz reanimować kolegę z drużyny w czasie 8sec (na nożu E) / 750podniesionych Paczek

IV Stopień - Możesz reanimować kolegę z drużyny w czasie 6sec (na nożu E) / 1000podniesionych Paczek

Nie wiem czy będzie ci działać ale z tego co pamiętam była naprawiona to może  może te "paczki" to apteczki jakby co

@Sasza ! mi się wydaję, że to była chyba odznaka walka na odznaczenia i na zbieranie 

mialem ten sam problem ... z tego co ja wiem jest potrzebna jeszcze jedna odznaka tylko teraz niewiem jaka to byla :mhm: 

20 godzin temu, Damian131277 napisał:

Musisz mieć też 10000k Zabić z tego co wiem.

10k zabić ? To z pewnością nie od tego inni mają mniej i leczą

20 godzin temu, Brut@L G@me :-) napisał:

To chyba to @Bladerski 

20.) Odznaka za Walkę na Zbieranie (Odznaka nieaktywna)[Mi działa:)]

I Stopień - Możesz reanimować kolegę z drużyny w czasie 10sec (na nożu E) / 250podniesionych Paczek

II Stopień - Możesz reanimować kolegę z drużyny w czasie 9sec (na nożu E) / 500podniesionych Paczek

III Stopień - Możesz reanimować kolegę z drużyny w czasie 8sec (na nożu E) / 750podniesionych Paczek

IV Stopień - Możesz reanimować kolegę z drużyny w czasie 6sec (na nożu E) / 1000podniesionych Paczek

Nie wiem czy będzie ci działać ale z tego co pamiętam była naprawiona to może  może te "paczki" to apteczki jakby co

@Sasza ! mi się wydaję, że to była chyba odznaka walka na odznaczenia i na zbieranie 

Nalezy mieć 4lvl odznaki ? Czy obojętnie który ? 

I "paczki" to te z wyposażeniem raczej nie apteczki

Szasza dobrze mowi jeszcze jest coś potrzebne by to zadziałało

Ja jak grałem na tym serwerze pod nickiem "Blade" to wtedy mi to działało, a teraz niewiem w czym problem

Brakowało jeszcze odznaki za spowolnienia 

Problem rozwiązany/ Zamknijcie temat 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0