Sign in to follow this  
Followers 0
waco

zamknięty
[SKARGA] Gracz |BUMBUM| [Klosek]

6 posts in this topic

1. Twój nick na serwerze: waco

2. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: |BUMBUM| [Klosek] (lecz oskarżonych powinno być jeszcze 2: Fredroo oraz KoRnel)

3. Opis sytuacji: Gracz Kusiaa rzuciła flasha graczowi |BUMBUM| [Klosek], ten zaczął ją wyzywać. Wyzywał ją do końca gry, co słychać na demku. Gracze Fredroo oraz KoRnel także ją wyzywali i przy okazji mnie. Na demku przedstawiam krótką gadanke gracza |BUMBUM| [Klosek] i nikogo nie obchodzi to, że wciąga fetę i pierze mu mózg (pochwalił się).

4. Data i godzina zajścia sytuacji: 12.01.2018, 19:00

5. Świadkowie/dowody:  http://www76.zippyshare.com/v/n8lfuCdO/file.html

https://ibb.co/m7OU96

Kusiaa także wypowie się na ten temat. Administracja serwera tutaj to porażka.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zbanujecie go permanentnie.

To zachowanie graczy wyżej wspomnianych jest szokujące i niewiarygodne. To i tak mało powiedziane. Flesh był rzucony przez przypadek nie celowo, więc zachowanie totalnie nie na miejscu. 
Właściciel serwera powinien coś z tym zrobić taka kultura nie świadczy dobrze o serwerze, Klosek zaczął wyzywać najpierw mnie od szmat, wywłok, itp.. (szkoda aż wymieniać dalej) pomimo tego, że mnie nie zna i nie powinien mnie oceniać, zaczął też wyzywać moją rodzine, oraz gracza WACO.. Zachowanie w 100% niestosowne, inni gracze reagowali śmiechem, choć nie wiem  z czego tu się śmiać chyba z ludzkiej głupoty jaką przedstawił gracz BUMBUM Klosek.. Proszę wobec tego o permamentnego bana dla tego użytkownika. 

Ok przejrzałem dwóch graczy dostanie na to co zasłużyli.

a dlaczego Fredroo powinien dostać bo nie widzę dowodów?

Permanentnego nie dostanie żaden z graczy . Poczytać regulamin

2. Wyzywanie, obrażanie graczy i ludzi – 1h - 24h (poważne ubliżanie do tygodnia).

To było poważne ubliżanie, inaczej tego się  nie da nazwać :) Fredroo też się popisywał i wyzywał, na demku jest przecież pokazane :) co prawda nie tak jak ten BUMBUM ale jest :) 

@Kusiaa20 @waco powiem wam tak tzn czytajcie właśnie zmieniłem regulamin i można za to nadać perma ale dopiero teraz to zrobiłem więc takiej kary nie bedzie. Ale @Morti92 @d0minik.hh @wariaT. @MocnyTrick @Kubuś 88 @StaryJasiek @DiDziDabliu i resztę adminów bo nie chce mi się oznaczać ale jak spotkacie tych graczy na serwerze proszę ich ukarać 5 dniowym banem z pozdrowieniem ode mnie a jeśli ta sytuacja się powtórzy to proszę o tydzień bądź za wyzwanie ostre a nie daj Boże rodziny wnoszę o perma. 

@Morti92 załatw mi ich ip bądź steam id a ja resztę ogarnę przyjacielu

zamkniety.png

By Morti92,

Fredro i Kornel ukarani banem na tydzień. Klusek niewidoczny na serwerze

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0