Sign in to follow this  
Followers 0
>> Joker <<

rozwiązany
Nadużywanie swoich flag DD2 #2

9 posts in this topic

1. Twój nick na serwerze:  Joker.>>

2. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: Admin `J0HN*W!CK*

3. Opis sytuacji: No co by tu wiele pisać pan J0HN bardzo nadużywa swoje prawa(flagi) pisze na say Siema i w dodatku jakieś teksty skierowane do mnie zamiast na u@. Strasznie mnie to denerwuje. @Trivor zrób coś z nim, ogarnij trochę tych adminów bo to nie pierwsza taka akcja.

4. Data i godzina zajścia sytuacji: 10.00 mniej więcej.

5. Świadkowie/dowody: 

1.http://www44.zippyshare.com/v/8kHSuBpV/file.html

2.http://www44.zippyshare.com/v/Yl4j5H1m/file.html

3.http://www44.zippyshare.com/v/lqsrXsth/file.html

Macie jeszcze domo rozpisane 

4.57- Napisał Siema nie dość że na y@ To na y@@ także Siema

11.08- Jakiś napis skierowany do mnie.

HLTV: http://d1.hltv.org.pl/srv44668/HLTV-1801130945-de_dust2.dem.zip

@pazyfea także powinieneś coś z tym zrobić.

NICK : `J0HN*W!CK*

Masz twarde dowody, na to, że przywitałem się z ludźmi z serwera! Gratuluje dopiąłeś swego. 
Panie "JOKER>>" 

Może ja to teraz wyjaśnię ?

1. Codziennie wchodząc na serwer witam się z ekipą serwera. Nie ukrywam, że mam posadę Admina. Nie wstydze sie tego a ludzie mnie znają.
2. Jestem na tym serwerze od CZERWCA 2017r. Jakby nie patrząc jest to nie mały staż. NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU Z POWODU "SIEMA"
3.Gdybym popełnił jakieś serio mocny występek nie wiem np:

-Zabijanie ludzi z AMXMENU

-Slapowanie zadające DMG,
-Utrudnianie gry graczom
-Pisanie INFO NA SAYu y@\y@@\y@@@

-Obrażanie publiczne ludzi.

NIC TAKIEGO SIĘ NIE POJAWIŁO.

Małe Sprostowanie! 

Ta jedna wiadomość która miała lecieć do Ciebie na u@ nie na y@ .
Pisałem do Ciebie szybko, każdy jest człowiekiem zwykła pomyłka...

Teraz może popatrzmy na Pana REGULAMINOWEGO JOKERA!?

Chciałbym Ci wypomnieć sytuacje z początku stycznia :)
Wyglądała następująco.

na U@ Pojawił się wpis od gracza, że ktoś lata odpalony i czy możemy go sprawdzić.
Zapytałem JOKERA czy on go sprawdza czy ja mam to zrobić (Zwykły podział ról)
Co zobaczyłem w wiadomości od JOKERA? UWAGA ! "NIE BEDE TEGO ROBIC NIE TERAZ, CHCE PORAC !" 

Serio? Dla mnie żenada. 

Dzisiaj, gdy obiecywał, że mnie zgłosi, zdegraduje etc. KILKA RAZY zapytalem go, gdzie teraz jest, jak go potrzeba.
2-3x CELE MAPY, 2x KULTURA gdy gościu bez powodu przeklinał. Oczywiście ja reagowałem. A zobaczylem wiadomosc od jOKERA "wow ale sie rozpisałeś"
Nie potrafi swoich obowiązków upilnować. Natomiast potrafi przypierniczyć się do drugiej osoby o jakies błachostki! 
Panie Joker, dlaczego nie reagowałeś? Jesli nawet Ci to pisałem na u@ ? Jako admin powinieneś reagować na wszelkie naruszenia.
... Dla mnie żenada gościu co odstawiasz... 
Bo to nie chodzi o regulaminy i bycie IDEALNYM.
Tylko o takie cos co nie jest Ci chyba znane...

NAZYWA SIE TO:

DOBRA ATMOSFERA WŚRÓD GRACZY!

P.S. Nie lubisz mnie? Masz coś do mnie? Napisz mi to wprost. 

Zachowanie niczym z podstawówki... 

zapytaj ludzi z serwera, czy dobrze sie sprawuje, czy chcą na mnie złożyć skargi...
są tu ludzie grający od poczatku kiedy pamiętam.
To sie kolego szanuje, i wiedzą ze mogą na mnie jakoś liczyć.
A Ty wchodzisz, banujesz z niemca za resp 30 minut, i wyjdziesz.
Brawo panie adminie! Taka postawa to idealny admin...

DZIĘKUJĘ!

JOHN*W!CK

I poważnie dlatego, że napisałem "SIEMA" Ty na mnie składasz skargi? 
Dla mnie to  jest niesamowicie śmieszna sytuacja! 
Może wyśpij sie, wstałeś lewą nogą? Weź sie za życie. Nienawidzisz świata?
Jak wszyscy będziemy tak poważni jak Ty, to zostanie 5 osob grajacych na tym swerwerze. Uwierz wiem co mowie

Jestem na nim juz pol roku...

Ja się tylko wypowiem macie racje Johny nie ogarnia już dawno powinien mieć degradacje na forum był chyba pare tygodni temu Q_Q nawet rangi nie odebrał , a co do ciebie joker jak masz opcje notatka to kuźwa nie nad używaj jej tez masz opcje edytuj post i tam pisz a nie spamisz 

Ale Ty Joker nie rób z siebie też takiego świętego, sam byłem świadkiem jak Ty się zajmujesz serwerem. 

Zbloczyłeś mnie na gali, powiedziałem Ci byś mnie nie blokował, po czym na y@ "Nie mów mi co mam robić" 

Może i nie mam dowodów, ale samo w sobie jest to, że zachowujesz się jak dziecko, które nie dostało wymarzonej zabawki (Tutaj chodzi mi o rangi na forum) Bo Ty nie dostałeś to tam, dam taki bezwartościowy komentarz, że jestem na Nie a co tam. 

Moim zdaniem jesteś  hipokrytą pisząc tę skargę :) 

@Kristof byłem przy tym i potwierdzam, żenada straszna, jak mu napisałem na u@ ,,Joker weź nie kozacz" to odpisał mi tylko ,,to niech mnie nie wkurwia" podczas gdy tak naprawdę nie powiedziałeś mu nic złego.

@>> Joker << napisanie na y@ ,,siema" to nic strasznego, nie wiem skąd u Ciebie taki ból dupy, że aż z takiego błahego powodu piszesz skargę.

Według mnie to nie jest nadużywanie na skale degradacji. Po prostu upominam by nie pisać nie potrzebnych rzeczy na y@. Ciebie Joker tez widziałem dużo razy gdy sobie pisałeś z użytkownikami przez y@@ co nie robi wielkiej różnicy  @`SplaTT* nie nadużywaj y@ ewentualnie przywitania pisz na y@@ lub y@@@. 
Ty Joker trochę przesadzasz od samego początku widać to że często wywyższasz się ponad innych administratorów a masz takie same prawa i nakazy jak każdy admin na tym serwerze.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0