Sign in to follow this  
Followers 0
Huda Wydra.

zamknięty
100 Thieves nie zagra na Majorze!

4 posts in this topic

10595493394872276726.jpg

Brazylijska formacja 100 Thieves nie pojawi się na ELEAGUE Major Boston 2018! Zespół musiał wycofać się z turnieju ze względu na problemy migracyjne.

100 Thieves miejsce na Majorze zdobyło przejmując większość składu Immortals, który podczas PGL Major Kraków 2018 dotarł do finału. Choć wszystko wskazywało na to, że ekipie Lincolna „fnxa” Lau nic już nie stanie na drodze i w przyszły weekend rozpocznie ona walkę w drugim etapie pierwszego tegorocznego turnieju najwyższej rangi, to stało się inaczej.Zbyt wielu szczegółów nie znamy. Dowiedzieliśmy się jedynie, że Brazylijczycy nie pojawią się na Majorze ze względu na problemy migracyjne. Ich pracodawcy starali się im pomóc, ale ostatecznie na nic się to zdało.Valve podjęło już decyzję, co stanie się z miejscem, które się zwolniło. Przypadnie ono w udziale jednej z trzech drużyn, które pierwszy etap zakończą z bilansem 2-3. Po zakończeniu wszystkich meczów zostaną rozegrane dodatkowe pojedynki, które wyłonią ostatniego uczestnika fazy nowych legend.

Wielka szkoda, mega skillowi gracze. Kto rok temu odwalił Virtusów w półfinale na majorze? :D. To byłby mega solidny teamek gdyby wrócił do nich felps, nie mam pojęcia jak ten bit gra, ale słyszałem, że to była gwiazda cs 1.6, albo source, nie pamiętam. Jeszcze raz szkoda, chętnie bym ich zobaczył.

8 minut temu, fnx' napisał:

Wielka szkoda, mega skillowi gracze. Kto rok temu odwalił Virtusów w półfinale na majorze? :D. To byłby mega solidny teamek gdyby wrócił do nich felps, nie mam pojęcia jak ten bit gra, ale słyszałem, że to była gwiazda cs 1.6, albo source, nie pamiętam. Jeszcze raz szkoda, chętnie bym ich zobaczył.

Bit jest mega dobrym iglem tak zgadza się grał w cs1.6 w 2007 wygrał chyba pod bandera Mibr ale tutaj nie jest pewny shgOpen 2007 gdzie pokonali w finale Pentagram G-Shock (TaZ Neo Luq Kuben i Loord) teraz maja spoko składzik bez tej gwiazdeczki felpsa Fnx mega skillowy chłopak bez niego LG by nie wygrało majora columbus Kng i Hen1 jedni z lepszych awperów Lucas kozak skill mogli by jeszcze wygrać tego majora :X 

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0