Vandal.

zamknięty
Skarga na Bladerski

8 posts in this topic

1. Twój nick na serwerze:  Vandal.

2. Data i DOKŁADNA godzina: 15.01.2018

3. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: Bladerski

4. Opis sytuacji: Napisałem po prostu na czacie; Jebią mnie  te wasze kosy.

Po czym otrzymałem taką odpowiedź 

[General Dywizji] [VIP] HolakProGamer :  a ty ans wiec wiesz

[General Dywizji] [VIP] HolakProGamer :  sklej ryj

I dostałem bana 1h. nie za obrażanie tak jak powinien zostać zbanowany HolakProGamer za obraze.

A za przeklinanie. 

5. Świadkowie/dowody:

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Skilluje.pl
[AMXBans] Powod: 'Przeklinanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:120956576'
[AMXBans] Twoje IP: '89.231.30.90'

Ps. Od kiedy daje się bana na 1h za przeklinania gdy napiszesz jedno przekleństwo, które nie ma na celu nikogo obrazić.

A wyrazić swoją opinnie.

Przepraszam,że się wtrącę w to ale @Vandal. za to powinieneś dostać bana na 30 min bo to podlega pod kulture, nie grasz tam pierwszy dzień i wiesz, ze takie słowa nie są dozwolone. @Bladerski następnym razem pamiętaj i jeśli ktoś zacznie przeklinać to daj mu kicka na początek jak sytuacja sie powtórzy to bana na 30 min . @Bambus i @!*KoKs*! sory, że sie tu wypowiedziałem.

@Brut@L G@me :-) popieram twoja opinie. @Vandal. moim zdaniem wg tego opisu to Ty zaczales wyrazajac sie tak jak sie wyrazales, owszem holak nie powinien tak zareagowac.. @Bladerski prawdopodobnie zbanowal Cie bo Ty zaczales sprowokowales (akcja reakcja). Admina ma u nas pierwszy dzien wiec przepraszam za niego i oczekuje od Ciebie zrozumienia @Vandal.... chlopak mogl sie stresowac albo cos i wlepil Ci tego bana. Mysle i mam nadzieje ze cos takiego sie juz nie powtorzy.. co nie @Bladerski? :P

Pamietajmy ze zawsze nalezy zachowac kulture bo warto :)

Wlasnie miałem dac bana na 30 min omylkowo wcislem na 1h ale mimo to prosze wycinek z regulaminu...(nawet nie ma od 30min)

2. Wyzywanie, obrażanie Graczy i ludzi – 1h - 24h (poważne ubliżanie do 1 tygodnia)
3. Wyzywanie, obrażanie Admina – 1h - 1 tydzień (poważne ubliżanie – perm)

I skierowales to do nas wszystkich, wiec ban jak najbardziej sluszny

I z pewnoscia gdybym zapytal ludzi o twoj tekst  "Jebią mnie  te wasze kosy " to watpie by kros uznal to za wlasna opinię

I po co holaka tutaj dodajesz, po to by mi jeszcze dopiec ze ty masz bol ze on bana nie dostal ???

Holak na twoim przykladzie wie czym moze skończyć sie obraza skierowana do wszystkich.

I szanuje ze chcialo ci sie to pisac ta skarge bo 1h bana to tak dlugo.. :)

3 godziny temu, Brut@L G@me :-) napisał:

Przepraszam,że się wtrącę w to ale @Vandal. za to powinieneś dostać bana na 30 min bo to podlega pod kulture, nie grasz tam pierwszy dzień i wiesz, ze takie słowa nie są dozwolone. @Bladerski następnym razem pamiętaj i jeśli ktoś zacznie przeklinać to daj mu kicka na początek jak sytuacja sie powtórzy to bana na 30 min . @Bambus i @!*KoKs*! sory, że sie tu wypowiedziałem.

I dlatego nie dostal pierwszego kicka tylko odrazu bana na 1h

1 godzinę temu, !*KoKs*! napisał:

@Brut@L G@me :-) popieram twoja opinie. @Vandal. moim zdaniem wg tego opisu to Ty zaczales wyrazajac sie tak jak sie wyrazales, owszem holak nie powinien tak zareagowac.. @Bladerski prawdopodobnie zbanowal Cie bo Ty zaczales sprowokowales (akcja reakcja). Admina ma u nas pierwszy dzien wiec przepraszam za niego i oczekuje od Ciebie zrozumienia @Vandal.... chlopak mogl sie stresowac albo cos i wlepil Ci tego bana. Mysle i mam nadzieje ze cos takiego sie juz nie powtorzy.. co nie @Bladerski? :P

Pamietajmy ze zawsze nalezy zachowac kulture bo warto :)

Nie ma za mnie co przepraszać i nie stresuje sie, lecz pilnuje sie regulaminu

No koksie ale jak będzie znow obrazal to sytuacja sie powtorzy i bedzie no dobra ban na 30 min xd

PS.

Dla mnie możecie zamknąć temat, wyglada na to ze Vandal nie jest jeszcze zbyt dojrzały(wiek) by móc zrozumieć swój błąd,wybaczcie ale pisanie skargi o takim charakterze to poziom mlodego gracza (ze sie tak wyrażę)

I wybaczcie nie mam zamiaru tracić czasu na dalsze posty nic nie złamaniem

Cześć :)

1. To chciał bym wgl wiedzieć czemu tak napisałeś w sumie obrazy tam nie było.
2. Przeklinanie na serv temat rzeka jeśli ktoś napiszę raz kurwa czy jakieś inne słowo olać to i tyle, już się tak nie czepiajcie.
3.  A to Holak bana nie dostał ?

@Bladerski nie banuj odrazu.. najpierw upomnienie w formie kicka lub wiadomosci HUD jak nie poslucha to wtedy ban.. poniewaz byl to twoj pierwszy dzien jako admin na rym serwie dam Ci szanse na poprawe.. temat zamykamy ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.