Sign in to follow this  
Followers 0
Mefedron*

użytkownik pożegnany
Trzymajcie się! :)

30 posts in this topic

Tak naprawdę to nie wiem co napisać, po tym jak na turnieju dostaliśmy 16:0 w p***e jest mi wstyd się przyznać że w ogóle grałem kiedyś w cs'a. 

Nawet jest mi wstyd wejść na serwer na którym miałem admina.

W momencie gdy to piszę właśnie usuwam cs'a z komputera. 

Więc nie przedłużając, chcę wszystkich pożegnać nie będę nikogo wymieniał dlatego że nie chcę żeby ktoś poczuł się pominięty.

Trzymajcie się, życzę wszystkim samych sukcesów i wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym! ;)

To tylko gra przecież. Każdy może mieć lepszy czy gorszy dzień i nie trzeba zawsze robić coś na 101%. To powinna być zabawa, a nie powód do kończenia przygody z siecią i csem ;) Zastanów się co robisz mehe :)

Mehe nie możesz odejść... To jest tylko gra np. ja przestałem grać w 1.6 ale nie odchodzę od razu z forum. Zastanów się nad tym :/

Trzymaj się Damian. Było mi niezmiernie miło Cię poznać i liczę na to, że wrócisz z tak samo dużym zapałem jak wtedy kiedy dopiero dołączałeś do grona adminów. Czekam z otwartymi ramionami. Powodzenia i w kontakcie : ( 

my 16;1 dostalismy XD co sie przejmujesz to tylko gra XDD 

Zastanów się. Czy przez jedną porażkę zrezygnujesz ze wszystkiego. Z ludzi których tu poznałeś, serwerów, tej atmosfery, czy też gry.

Każdy z nas miewa lepsze i gorsze dni. Ale to nie znaczy, że mamy się poddać. Wręcz na odwrót! Trzeba walczyć i jak to pewna osoba mi powiedziała "palić kłody, które rzucają nam pod nogi". Walcz, ucz się, abyś kiedy nadejdzie dzień rewanżu zniszczył swoich przeciwników. 

Zostań z nami :D Gdzie indziej, jak nie tu są tacy wspaniali ludzie? Wynieść wnioski z tej lekcji. Graj czasami na DD2, bo bądź co bądź. GO MOD, a klasyczny dobry dd2 różnią się i to bardzo. 

A teraz chodź na #3 i pobijemy razem boty :PacMan: Albo ty mnie. Nie daj się prosić :DD 

ZOŁZIE ODMÓWISZ?!?! 

5 minut temu, Dzidek napisał:

Spoko bf4 dostało 29:1 xD

jak my do 16 graliśmy bocie XDD? 

Nie zgadzam sie wgl bez ciebie nie ma z kim grać :c

13 minut temu, Acabuś napisał:

jak my do 16 graliśmy bocie XDD? 

@Acabuś zamknij sie bo to my dostalismy a nie oni wiec to my raczej boty jestesmy XDD

O.o To cięzkie bedziesz miał życie jak się poddajesz po porażce 16:0 w GRZE KOMPUTEROWEJ

13 minut temu, !*KoKs*! napisał:

@Acabuś zamknij sie bo to my dostalismy a nie oni wiec to my raczej boty jestesmy XDD

Boty to chociaz po cichu umieja chodzić xd

A tak wg dla mnie to byl dobry meczyk mimo porażki śmiałem sie pod nosem jak tak od tak umieraliśmy

A ty sie gra przejmujesz ? Nie ma sie czego wstydzic, graj dalej a nie 

chłopie to nie jest tragedia zeby sie żegnać zostań i graj dalej ta porażka powinna tobie dać motywacje do działania zeby wypadać jak najlepiej na takich wydarzeniach 

Ziomek :D nie ma co płakać :D  będzie lepiej :D