Sign in to follow this  
Followers 0
vanillah

Nowy silnik GO:MODa

4 posts in this topic

Cześć, co chcielibyście zobaczyć w nowej odsłonie? Od razu piszę, że żadnego jackpota nie będzie.

Ktoś ma jakiś pomysł na kontrakty?

@Heinkes

a wiec tak: 
-stattrack - bedzie, bedzie on do zdobycia tylko ze skrzynki (bedzie dzialal na bron, nie na skin poniewaz musialbym zrobic 100 zmiennych na tych 100skinów) 
-betowanie - rozwin swoja mysl
-kredyty za kille odpadaja 
- jakosc skina - wprowadze takie coś 
- nie wiem co tu napisac, mapki jak mapki na pewno jakies beda 
- nie bedzie juz pustych skrzynek, za to beda fragmenty za ktore bedzie mozna utworzyc klucz lub skrzynke)
 do tego skrzynki beda dropic bardzo rzadko (rzadziej niz klucz) albo wogole, poniewaz planuje wprowadzic skrzynki dla kilku losowych osob na koniec mapy (w koncu jakos rynek skrzynek sie rozbuja)

@Heinkes wymiana bedzie, co do betu zobaczymy ale jestem pozytywnie nastawiony. wymiana - będzie rynek wymian

do tego cały GO:MOD będzie przepisany na SQL, dzięki czemu gra będzie płynniejsza, konta nie będą znikać ani skiny

Kilka pomysłów ode mnie: 

- Skiny ze Stattrackiem - 5x rzadsze np, 

- W sumie betowanie by było spoko ( która drużyna wygra ),

- Za killa się dostaje kredyty, wiele było głosów o zwiększenie liczy kredytów pod koniec mapy ( w sensie dla top3 ), ja proponuje wprowadzić multikilla - z kazdym kolejnym kilem dostajesz 1 kredyt więcej,

- Określenie rzadkości skina - ( niebieski, fioletowy, różowy, czerwony ) dzięki temu właśnie można by kontrakty wprowadzić - 5 skinów zamienia się na jednego klasy wyżej,

- Można by na próbe wprowadzić mapki z go - te które Ci na pw wysłałem,

- Zmniejszenie możliwości na pustą skrzynkę - lepiej, żeby dropiły te słabe skiny niż żeby co druga skrzynka była pusta.

Edit odpowiedź na notke: 

- Stattrack - szkoda, bo właśnie dzięki temu rynek by się rozwinął. Skiny ze stattrackiem byłyby bardziej prestiżowe i droższe. 

- Betowanie - do minuty 1:00 mozna zbetować na TT lub CT ( kto wygra runde ) - /bet ct 100 - widziałem to gdzies wiec pewnie jakiś plugin jest 

- Kredyty za kile już są ( 1 ale jest ) - myśle, że byłoby to spoko bo gracze którzy grają dobrze i zabijają w rundzie dużo byliby wynagrodzeni np. 

1 kill - 1 kredyt  , 2 kill - 2 kredyty, 3 kill i w góre - 3 kredyty.

- Co do skrzynek i kluczy można by w końcu je odblokować na rynku

Dodatkowo /wymiana. Myślę, ze to zmniejszy dwukrotnie ilość skarg na forum.  @vanillah

Co do betowania to proponuje takie coś, że by bet nie wiem, jak to nazwac wystartować musi na przykład wejść 3 osoby (to jest, tylko przykład może, być więcej) na przykład z kluczami skinami skrzynkami etc. no i losowanie trwa, kto miał, najwięcej np. 100% wygrywa becika i te wszystkie skiny skrzynki z puli idą na jego konto.