Sign in to follow this  
Followers 0
vanillah

Podziękowanie

5 posts in this topic

Cześć. Temat kierowany jest dla adminów, którzy wkładają całe serce by ten serwer jakoś funkcjonował, był wolny od cziterów i chamskiego zachowania. Do donatorów, osób, które stale kupują VIP/SVIP bo bez nich nie byłby możliwy dalszy rozwój serwera, kupno reklam (głównie promocja). Do graczy stałych jak i nowych, którzy tworzą miłą atmosferę i zaszczycają nas swoim pobytem na serwerze. Bez was by tego nie było, bo to głównie ludzie tworzą serwer. Pniemy się w górę. Aktualny stan na dziś TOP 8 (DD2) w Polsce, 423 ranking (Ogólnie) na świecie. Może w przyszłości uda się wspiąć na miejsce TOP3 DD2 w PL (tak jak w czasach świetności). Na chwilę obecną jesteśmy wyżej niż serwer Trivorka Potworka. Dziękujemy.

dd225d88.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ślicznie 8 miejsce w Pl duże osiągnięcie moim zdaniem :) administracja ogarnięta i mila, wyrozumiała. Gracze? Ci z którymi taktykujemy przez micro? Szanuję was chłopaki. Nie zawsze się uda zraszowac longa na pełnej, uda się w next rundzie. Pozdrawiam was za ducha walki oraz koleżeństwo. Graczy, którzy lecą z nami- uwielbiam. Graczy, którzy starają się utrudnić grę innym - odwrotnie do powyższych. Nasza administracja dzielnie z nimi walczy poświęcając nieraz swój czas na grę jak ostatnio @ZDUNEK, który wykazał się zimną krwią i walczył ze zmiennym IP przez przeszło 30 min. Dziękuję jeszcze raz kolego piękne zachowanie. Właścicielka serwera - uwielbiam piękny charakter, zawsze pomoże kiedy ją o to proszę. Właściciel - szanowany koleś :)

Naprawdę klimatyczny serwer. Piękna atmosfeta. Świetni ludzie. Bardzo się cieszę, że tu trafiłem, mimo że przez osobę, która teraz sieci źle życzy. Olejmy to.

Chciałbym jeszcze raz podziękować adminom oraz graczom za zbudowanie jakże pięknej gry drużynowej oraz społeczności graczy. Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie mojej wypowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GAME SERVER RANKING
This server has been detected to report fake or 
idle clients and it is not eligible to be ranked. 
 mnie to dalej smieszy xD 

Lecimy do topki panowie! :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to zostaje nam tylko pokazać że jednak jesteśmy najlepszym serwerem w Polsce :D Bartuś dobijemy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  
Followers 0